Close

En iyi ampul markaları 2022

En iyi ampul markaları 2022

En iyi ampul markaları 2022

En iyi ampul markaları 2022 yılında çokça merak ediliyor.. Ampul ne demek?” sorusuna yanıt arayanlar, “İçinde argon gazı bulunan elektrikle temasında akkor durumuna gelip ışık yayan armut biçimli cam şişe” tanımıyla karşılaşır. Ampulün içinde iki iki ince destek çubuğu bulunur.

Bu çubuklar flaman adı verilen malzemeden çok ince biçimde tasarlanmıştır. Destek çubuklarını birbirine bağlayan ince bir tel bulunur. Telden geçen elektrik akımının aşırı ısınmasıyla ampul ışık yaymaya başlar. Ampul kullanım ömürleri 2 ile 8 yıl arasında değişiklik gösterir. Enerji tasarrufu için tasarruflu ampuller kullanılmasında fayda vardır

Ampul icat edildiği zamanlarda tek çeşit kullanılırken teknolojinin gelişmesiyle birlikte ampul çeşitleri de her geçen gün çoğalmaktadır. En iyi ampul markaları 2022 yılında merak konusu olmaya devam ediyor.. Teknolojinin gelişmesiyle insanların zevkleri de değişmeye başlar.

İhtiyaçları da zevklerine göre şekillenir. Ampuller sadece evlerde değil, araç içleri ve farklarında da kullanılır. Bu sayede özellikle gece ve sisli havalarda araç kullanırken kazaları engellemek ve daha net görebilmek için de kullanılır.

Karanlık bir yerde sağlıklı bir iletişim kurulması, işlerin yürütülmesi ve buna bağlı olarak güvenli bir ortamın oluşması elbette pek mümkün değildir. Kullanım alanının genişliği sebebi ile çeşitli ampuller üretilir. Aşağıda En iyi ampul markaları 2022 den bazılarını örnek olarak sıralayalım.. 

En çok satılan 7 led ampul 

En çok satılan 7 led ampul ile evinizi aydınlatın ve beklediğinizden fazlasını elde edin. Akıllı olmak size daha iyi ampuller, tam durma sağlar: Sıkıcı akıllı olmayan çeşitten çok daha ince olan iyi inşa edilmiş LED lambalar. Ve doğal olarak, bu ekstra katmanı elde edersiniz. Akıllı olan. En çok satılan 7 led ampulun yetenekleri, derinlikleriyle sizi şaşırtabilir bile.

Akıllıca seçim yapın ve Alexa veya Google Asistan ile ele alabileceğiniz akıllı bir ampul alacaksınız. Karartma, renk sıcaklığı değiştirme veya korkunç RGB seçenekleriyle odalarınızın ince ambiyansı üzerinde kontrol sahibi olacaksınız. Bir programda ayarlayabileceğiniz ve anahtara ulaşmadan açıp kapatabileceğiniz en çok satılan 7 led ampul elde edeceksiniz.

Satın alabileceğiniz en çok satılan 7 led ampulü kapsayacak şekilde bu listeyi bir araya getirdik. Bu, Hue ve LIFX gibi markalar, tabii ki, aynı zamanda Ikea’nın Tradfri serisi, Innr gibi gelecek vaat eden markalar, aklınıza gelmemiş olabilecek akıllı ampuller akıllı ampul pazarında paranıza değer olan her şey anlamına gelir.

Her şey diğer her şeyle uyumlu değildir. Birçok ampul Hue ile uyumludur, ancak bu her zaman böyle değildir – bu nedenle, yeni başlıyorsanız, doğru seçimi yapmak size fayda sağlayacaktır. En çok satılan 7 led ampul Listemizi okuyun, sizin için en iyisinin hangisi olduğuna karar vermenize yardımcı olalım.

 

Philips LED Lustre

Beklemenize hiç gerek olmadan, açıldığı andan itibaren en yüksek performansı size sunacaktır. 20.000 saate kadar kullanım hakkına sahip olan bir ampuldür. İstediğiniz atmosferi 20 yıla kadar koruma şansı vermektedir. Şeffaf, zarif tasarımı ve yenilikçi LED teknolojisiyle bu dekoratif ampul sıcak, pırıltılı bir ışık efekti sağlayarak evinizin atmosferine samimi bir hava katar. Her zaman kullandığımız ve geleneksel olan ampulleri, Philips LED Lustre ile değiştirmek %80 ‘e kadar enerji tasarrufu sağlayacaktır. 

En iyi ampul markaları 2022
En iyi ampul markaları 2022

Philips LED Ampul

Zarif ve saf tasarımının yanı sıra bu ampul geleneksel mat ampullerin yerini müthiş bir şekilde dolduruyor. Gün ışığı renkleri değerine oldukça yakın olan bu ampuller, renkleri en saf ve en doğal şekli ile yansıtırlar. Alternatifleri ile değiştirebildiğiniz gibi bu sayede %80 ‘e kadar tasarruf etmiş olacaksınız. Neredeyse 15.000 saate kadar kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Bununla birlikte 15 yıla kadar bulunan atmosferi koruma imkanı verir. 

En iyi ampul markaları 2022
En iyi ampul markaları 2022

Xiaomi Mi Smart Bulb Lite Akıllı Led Ampul

En iyi LED ampul tavsiyesi için Xiaomi Mi Smart Bulb Lite modelini tercih edebilirsiniz. Standart duylara uyum sağlayan LED ampul, 950 lümen ve farklı renk seçenekleriyle kullanılabiliyor. Akıllı telefonunuza indireceğiniz Mi Home uygulamasıyla ampulü açma – kapama veya renk değiştirme gibi pek çok komutu kontrol edebilirsiniz. En çok satılan 7 led ampul listesinde olmasını sağlayan diğer bir özellik ise Google Asistan ile yönetilebiliyor olması.

En iyi ampul markaları 2022
En iyi ampul markaları 2022

Osram Led Uzaktan Kumandalı Renk Değiştiren 9W Ampul

En iyi ampul markaları listesinde Osram da yer alıyor. Osram markasının en fazla tercih edilen bu ürünü üç farklı mod, uzaktan kumanda ve dim edilebilir özellikleriyle rakiplerinden ayrılıyor. Aynı zamanda ışıkların parlaklığını da dört farklı şekilde belirleyebilirsiniz. Ampulün ana rengi ise sarı bu sayede sarı ışığın dinlendirici özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

En iyi ampul markaları 2022
En iyi ampul markaları 2022

Horoz Cosmo-20 20 Watt Ufo Led Ampul

Ufo Led ampul orta büyüklükteki odaları aydınlatmak için yeterli olacaktır. Üstelik göz alıcı bir aydınlığa kavuşturduğunu da söyleyebilirim. Beyaz ışık ampul 20 W ve 1550 lümpen güçleri ile ön plana çıkmayı başarıyor. E-27 kalın duy uyumlu tüm ev ve ofisler için tercih edebilirsiniz. Ufo LED olmasına rağmen simit ufo ampuller kadar aydınlık sağlıyor.

En iyi ampul markaları 2022
En iyi ampul markaları 2022

Edison St64 Flamanlı Rustik 4w Led Ampul

Dekoratif bir aydınlatma ürünü arayışındaysanız bu ürünü incelemenizi öneririm. Vintage bir havaya sahip olan ürün 10’lu olarak satılıyor. Dolayısıyla fiyatının da çok uygun olduğunu söylemek mümkün. Evinize ayrı bir tarz katacak olan bu LED ampul sayesinde %80 oranında enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Üstelik ışık titremesi gibi sorunları yaşamazsınız. Son olarak bu renk ışıklar gözünüzü dinlendirir ve dinginlik sağlar.

En iyi ampul markaları 2022
En iyi ampul markaları 2022

 

scroll to top