Close

2019’un popüler gelinlik modelleri

2019 yılı gelinlik modelleri de yeni yıla girişle birlikte şekillenmeye başladı. Her yılın kendine özgü bir tarzı olduğu kesin. O yıl içerisinde gelinlik giyecek kadınlar yeni yılın gelişiyle birlikte popüler gelinlik modellerini araştırmaya başladılar bile. Kadınlar yaşamları başka bir noktaya evrilirken yeni yaşamlarının ilk gününde kendilerine en çok yakışacak olan gelinliği giymek isterler. Moda tasarımcıları diğer alanlarda olduğu gibi gelinlik alanında da bir sezon sonrası için gelinlik modelleri belirler. Nitekim 2019 yılı için de benzer bir durum söz konusudur ve 2019 gelinlik modelleri de belirlenmiş durumdadır.

2019 yılı gelinlik modellerinde öne çıkan detaylar

2019 yılı gelinlik modellerini diğer senelerden ayıran bariz olarak göze çarpan ince ayrıntılar var ki bunların en başında kalitenin çok daha üst düzeyde olması gelir. Bir diğer önemli ayrıntı ise ince işçilik konusunda hemen her modacının daha titiz çalışmasıdır. Bu senenin gerek yaz, gerek bahar gelinliklerinde ince detaylar var.

Bunun yanı sıra eskiden daha sofistike, daha yumuşak olanlar, 2019 yılı gelinlik modellerinde bu çizgiden ayrılmış durumda. Yani daha sıra dışı, daha dişil gelinlikler karşımıza çıkıyor bu sezon. Ama tüm bunların yanı sıra eğlenceli, romantik, daha cıvıl cıvıl modeller de yok değil.

2019 yılı gelinlik modellerinde en popüler tasarımlar

2019 yılı gelinlik modelleri içinde en bariz farklı modeller renk leylak renkli olanlar. Beyaz, kırık beyazdan sıkılanlar ya da fark yaratmak isteyenler için ideal.

Tüyler, ince tüller, yandan derin yırtmaçlı olanlar, sırtı V biçiminde tamamen açık olanlar, kısa mini olup altı tüllü olanlar, transparan görünümlü biçimde tasarlananlar, çiçekle süslenenler, asimetrik kesimler, inci taşla süslenenler, vücudu tamamen saranlar, bol bol dantel ile süslenenler, omuzdan yüksek kesimli ve fırfırlı olanlar çok ünlü markaların yapmış olduğu defilelerde 2019 popüler gelinlik modellerinin yansıması olarak görüldü.

Bunun yanında daha ekstrem örnek olarak peçeli olanlar, tepeden tırnağa kapalı olanlar da bu sezon yok değil. Duvaklar ise tüm modellerde olabildiğine uzun. Kısa duvak adeta yok gibi.

scroll to top