Close

Sevgilinize sevginizi göstermek için 3 basit yol

Sevgilinize onu sevdiğinizi hissettirmenin bir çok yolu vardır. Tabii onu gerçekten seviyorsanız. Sevgi söylemesi çok kolay ancak hissetmesi hiç de sanıldığı kadar kolay olmayan bir durumdur. Sevgi zordur. Bu yüzden basit bir ‘’seni seviyorum’’ cümlesi sevgilinizi tatmin etmeyebilir. Çünkü bunu söylemek bazen gerçekten öyle hissettiğiniz anlamına gelmez. Hatta sevdiğinizi düşündüğünüz birini aslında hiç de sevmiyor olabilirsiniz. Eğer sevgilinizi gerçekten seviyor ve ona bunu hissettirmek istiyorsanız kendinizin saydığınız ve benimsediğiniz bazı şeylerden vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz.

 Gururunuz hislerinizin önüne geçmesin

 Sevgilinize onu sevdiğinizi hissettirmek için vazgeçmeniz gereken şeylerden belki de en önde geleni gururdur. Gurur herkes için kişiseldir ve bazı kişiler için diğer tüm duygularının önüne geçecek kadar yoğun olabilir. Eğer sevgiliniz onu sevmediğinizi düşünüyorsa gurur hissiyatınızı kontrol etmenizde fayda var. Tabi ki sevgiliniz olması demek, sevgilinizi seviyor olmanız demek tamamen gurursuz bir insan olmanız demek değil. Fakat eğer bu iki duyguyu da eş zamanlı olarak yaşamak istiyorsanız zaman zaman birbirleriyle çelişecek olmalarını göze almanız gerek. Bu çelişkili durumlarda gururunuzu bir kenara koyup sevgiyi seçebiliyor olmanız sevgilinize onu sevdiğinizi hissettirmek konusunda size epey yardımcı olacaktır.

 Fedakarlık yapmaktan çekinmeyin

 İşte sevgilinize onu sevdiğinizi hissettirmek konusunda en az gurur kadar can alıcı bir nokta daha, fedakarlık. Gerçek anlamda gerçek bir fedakarlık yapmak çoğu zaman zordur. Sevgiliniz için çok sevdiğiniz başka bir şeyden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Bu bir hobi, bir alışkanlık hatta bazı durumlarda sevdiğiniz başka birisi bile olabilir. Tabi fedakarlık yapmadan önce iki kez düşünmek gerekir. Sadece bir şeyleri kanıtlamak için sizden fedakarlık bekleyen birisi zaten sizin için çok da sağlıklı birisi sayılmaz.

 Ona çiçek alın

 Sevgilinize onu sevdiğinizi ilan etmek, sevginizi ifade etmek her zaman zor olmak zorunda değil. Tabi bu çiçek konusu genelde erkekler için önerilen bir şey. Fakat böyle basit durduğuna aldanmayın. Ne kadar az erkeğin sevgilisine bir çiçek almayı bile aklının ucundan geçirmeden bir ömür geçirdiğini öğrenseniz çok şaşırırsınız. Böyle basit görünen küçük jestlerle sevgilinize karşı hem kendi sevginizi hem de onun sevgisini her zaman taze tutabilirsiniz.

scroll to top