Close

Başak Burcu

 

Geçmiş birkaç yıl içinde üst üste aksilikler yaşamış olan Başaklar, yeni yıl başlarken de diken üstündeler. Genel karakter yapısı ile kaygı ve endişe huyuna sahip olan başaklar, 2020 yılında bu huylarından biraz uzaklaşmak zorundalar. 2019 yılında pek çok yeni plan yapan ancak bir türlü hepsine yetişemeyen başaklar, bu sene hayal ettikleri her şeye sahip olacaklar. 2020 yılının kendine en çok güvenen ve başarılı işler yapacağı burcu Başak olacak gibi görünüyor.

2020 Yılında Başak Burcunun İlişkileri

Geçtiğimiz yıl arkadaşları ve akrabalar konusunda bir hayli sorun yaşayan ve zor durumlarda bırakılan başaklar, ciddi anlamda kötü bir yıl geçirdiler. Ancak düştüğü zaman ayağa kalmayı çok bilen burç denildiğinde akla ilk önce başaklar gelir. Bu nedenle kötü ilişkiler bu sene sonlandırılmalı, yeni yıl ile birlikte yeni başlangıçlar yapılmalıdır. Yeni arkadaşlar edinmek ve yeni yüzler görmek son derece mantıklı bir seçim olabilir.

2020 Yılında Başak Burcunun Aşk Hayatı

Mantığı elden bırakmayan, ne zaman aşık olsa kontrolü kaybetmeyen başaklar, bu sene bu konuda hata yapabilirler. Ne kadar kontrollü ve hesaplı olsalar da yeni yıl karşılarına ayaklarını yerden kesecek bir aşk hayatı çıkarabilir.

Sahiplenme duygusu nedeniyle ilişkilerinde sıkça sorun yaşayan başaklar, kıskançlık nedeniyle bazen partnerini sınırlandırabilirler. Ancak yeni bir ilişkiye başlamış ya da evli olan kişiler bu süreçte karamsarlığı kapılmamalıdır. Zira bu sene partnerleri ile olan bağları daha güçlü olacaktır.

2020 Yılında Başak Burcunun İş Hayatı

Çok çalışkan olmaları nedeniyle iş hayatında örnek alınan başaklar, 2020 yılında da hırsı ve azmi sayesinde pek çok işin altından başarıyla kalkacaklar. Bu sayede birçok yeni proje sahibi olacak olan başaklar, maddi anlamda da çok rahatlayacaklar.

2020 Yılında Başak Burcunun Para Hayatı

Para konusunda daima tutumlu olan başaklar, bazen düşüncesiz adımlar atabiliyor. Yeni yılda böyle durumlar olmaması adına yeni hedefler ve uzun vadeli planlar yapılabilir. Birikim ve yatırım yapma konularında şans edebilen başaklar için yeni yıl çok kazançlı bir yıl olabilir. Bunun için son derece doğru kararlar almak ve bilinçli adımlar atmak gerekir.

2020 Yılında Başak Burcunun Eğitim Hayatı

Hayatlarında eğitime çok önem veren başaklar, her zaman çalışkan bir öğrenci olmuşlardır. Ancak 2020 yılında dikkatli olmaları gerekir. Birkaç ay rehavete kapılırlarsa, daha sonra bedelini çok daha ağır ödeyebilirler. 2020 yılı başında dersler konusunda önemli kararlar alan başaklar, bu kararlarını bir an önce uygulamalıdır. Özellikle program yapma ve planlı çalışma özellikleri sayesinde oldukça büyük ilerleme kaydedebilirler.

2020 Yılında Başak Burcunun Aile Hayatı

Yeni yılda başaklar, aileleri ile yaşadıkları sorunları geride bırakacak. Özellikle bir süredir anlaşamazlık yaşadıkları akrabalar ve aile üyeleri ile olan problemler geride kalacak. Ailesine çok düşkün olan başaklar, yeni yılda sevdikleri ile daha çok zaman geçirmeye özen gösterecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top