Close

Bershka yeni sezon çanta modelleri

Bershka yeni sezon çanta modelleri

Bershka yeni sezon çanta modelleri

Bershka yeni sezon çanta modellerini merak ediyor musunuz ? Biz kadınlar için vazgeçilmez olan en önemli aksesuar çantadır. Aldığımız bir ayakkabıyı ya da kıyafeti çanta ile tamamlarız. Çantaların dış görüntümüzdeki önemi fazlasıyla büyüktür. Biliyorsunuz ki kadınlar olarak yanımızda taşımamız gereken çokça eşya var. E haliyle çantalar da vazgeçilmez bir parçamız durumunda oluyor. Alışverişe gittiğimizde çanta seçiminde zorlanmamız da bundandır.

Bershka yeni sezon çanta modelleri
Bershka yeni sezon çanta modelleri
 • Bershka Basic Çanta 04257669
  Bershka Kadın Siyah Timsah Desenli Clutch Çanta 03470668
  Bershka Zincirli Kapitone Clutch Çanta 08871266

Görünümü, boyutu, işlevi, fiyatı, rahatlığı gibi birden fazla faktörü çantalarda ararız. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda bize uygun olanı bulmakta da oldukça zorlanırız. Çantalarımız bizi şık gösterirken bazen de ilk yardım çantası gibi imdadımıza koşar. Tüm bu zorlukları aşabilmeniz için çokça özel tasarım Bershka yeni sezon çanta modellerini sunuyoruz. Rahatça gezerek uygun çantanızı arayabilirsiniz.

 • Çanta Bakımı

Çantalarınızın uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını isterseniz düzenli olarak bakımını ve temizliğini yapmanız gerekir. Bayan omuz çantası temizliği için birkaç noktaya dikkat edebilirsiniz. Öncelikle çantanızın içindeki tüm eşyaları boşaltmakla işe başlayabilirsiniz. Çantanızın tüm gövde ve ceplerini açık bırakıp silkeleyebilirsiniz. Bu sayede içinde kalan küçük toz, kir ve kırıntılar dökülecektir. Eğer büyük bir çantayı temizleyeceksiniz içindeki tozu ve kiri elektrikli süpürgenizin küçük başlığı ile süpürebilirsiniz. Tozdan arındırdığınız çantanızı sabunla köpürtülüp iyice sıkılan nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz. 

Hem içini hem de dışını sildikten sonra kuru bir bezle de fazla nemini alabilirsiniz. Çantanızı kaldırmadan önce iyice kuruduğundan emin olmanız gerekir. Deri çanta çeşitleri diğer modellere oranla daha hassas bir bakıma ihtiyaç duyarlar.

 

Bershka yeni sezon çanta modelleri
Bershka yeni sezon çanta modelleri
 • Bershka Kalın Zincirli Çanta 08874668
  Bershka Naylon Görünümlü Çanta 08889389
  Bershka Tutma Saplı Boncuklu Çanta 04260389

Deri çantalarınızı da sabunlu ve iyice sıkılmış bir bezle silmeniz doğru bir uygulama olacaktır. İç astarda lekelenmeler varsa sabunlama işlemini birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. Deri yüzeyi de sildikten sonra kurulamanız önemlidir. Yıkanmış deri çantalarınızı kullanmadığınız zamanlarda içini gazete ya da havlu ile doldurarak kaldırabilirsiniz.

Bu şekilde formunu uzun süre koruyacaktır. Beyaz renkli deri çantaların yüzeyinde zaman zaman renk değişimleri görülebilir. Bu renk değişimlerini ortadan kaldırmak için zeytinyağı ve beyaz sirkenin gücünden yararlanabilirsiniz. Deri çantalarınızı temizlemek için çamaşır suyu gibi kimyasal içerikli ürünlerden uzak durmanız gerekir.

Bershka yeni sezon çanta modelleri
Bershka yeni sezon çanta modelleri
 • Bershka Kapitone Çanta 08884626
  Bershka Askılı Suni Deri Timsah Desenli Çanta 04246669
  Bershka Dikey Zincirli Kapitone Çanta 04245669

Bir sprey şişesinin içine yarım ölçü zeytinyağı ve bir ölçü beyaz sirke doldurup iyice çalkalayın. Bu karışımı beyaz deri çantanızın üzerine sıkıp nazikçe silin. Yüzeydeki kir ve renk değişiminin kısa sürede ortadan kalktığını görebilirsiniz. Bu işlemi deri sırt çantası çeşitlerinin üzerinde de yapabilirsiniz. Deriden yapılan el, kol ve sırt çantalarını  bulabilirsiniz.

 • Çanta Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler nelerdir ? Bershka yeni sezon çanta modelleri nasıl ? 

Çantalar kadınların en önemli aksesuarlarından biridir. Çanta seçerken bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Kadın çanta çeşitleri farklı büyüklüklerde sunulur. Çanta seçerken doğru boyutu seçmeniz önemlidir. Sırf dış görünüşünü sevdiğiniz için aldığınız bir çanta hacim olarak işinize yaramayabilir. Sürekli yanınızda taşıdığınız eşyaların bu çantanın içine sığıp sığmayacağını iyi düşünerek almaya karar verebilirsiniz.

Sürekli kol çantası kullanmaya alışkın olanlar için farklı modelleri kullanmak zor gelebilir. Tarzınız ve alışkanlıklarınız da çanta alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biridir. Bershka yeni sezon çanta modelleri listemize göz atmayı unutmayın

Yeniliklere açık olmanın iyi bir durum olsa da asla kullanmayacağınız bir çanta almak işinize yaramayacaktır. Almak istediğiniz çantanın içinin özelliklerini iyice araştırmanız tavsiye edilir. Yeterli gözü bulunmayan küçük çanta modelleri kullanışsız olabilir. Makyaj malzemelerinizi yanınızda taşımak istiyorsanız fazla gözü bulunan orta ya da büyük boylu çantalara şans verebilirsiniz. Çantanın üretildiği malzeme yapısı da oldukça önemli bir noktadır. 

Alacağınız çantanın cildinize zarar vermeyecek, kaliteli, yumuşak dokulu ve dayanıklı malzemelerden yapılmasına özen gösterebilirsiniz. Kadın sırt çantası çeşitleri içinde çok eşya taşınan ürünlerdir. Bu nedenle askılarının güçlü olması beklenir. Kısa sürede kopan bir askıya sahip olan sırt çantası size fayda sağlamayacaktır. Askılı çanta seçerken mevsim özelliklerini de dikkate alabilirsiniz. Deri sıcak havada terlememize sebep olabilir. Koyu renkli çantalar da yaz mevsimine uygun değildir. Bershka yeni sezon çanta modellerini sizler için hazırladık.. 

Sıcak havalarda kullanmak için daha açık renkli ve terletmeyen malzemelerden yapılan çantaları seçebilirsiniz. Giysilerinizde ağırlıklı olarak hangi rengi tercih ediyorsanız çantalarınızda da o renge uygun seçimler yapabilirsiniz. Uyumsuz renkte bir el çantası alıp hiç kullanmamak doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Siyah sırt çantası kurtarıcı bir ürün olarak görülebilir. Tarzınıza uygun siyah ve beyaz omuz çantası çeşitlerini bulabilirsiniz.

2022 Bershka çanta modelleri

2022 Bershka çanta modelleri nelerdir? Moda dünyasının yıllar yılı vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar, gündelik hayatta kombinler üzerinde kilit öneme sahip. Hem estetik hem işlevsel pencereden incelendiğinde kadın veya erkek fark etmeksizin sahip olunan tarzın da mevcut moda anlayışının da temsilcisi niteliğinde.

Peki, stilini yansıtan bu kıymetli aksesuarların yani çantaların ne zaman nerede nasıl kullanılacağı hakkında ne kadar fikre sahipsin? Zaman zaman kendine hangi çanta nasıl kullanılır, bu çantamı nerede kullansam veya bu kıyafetle hangi çantayı kullansam? 2022 Bershka çanta modelleri neler? gibi sorular sorduğun oluyor mu?

Aksesuar olması yönüyle esasında kombinin tamamlayıcısı veya ‘detayı’ gibi görünüyor olsa da çanta seçiminle o günkü kombini hem sıradanlaştırabilir hem de tabiri caizse patlatabilirsin! İşte tam da bu noktada yerli ve yabancı marka devlerini tek platformda birleştiren, hayatın her anına eşlik edebilecek seçkin ve orjinal çanta modellerini kapına getiriyor. Modası geçmeyen, uzun ömürlü 2022 Bershka çanta modelleriyle geniş çanta yelpazesinden bütçene ve zevkine uygun olan modeller arasında bir gezintiye çıkabilirsin.

Bershka yeni sezon çanta modelleri
Bershka yeni sezon çanta modelleri
 • Bershka Örgü Saplı Çanta 04261862
  Bershka Zincirli Mini Çanta 04252862
  Bershka Ejderha Desenli Zincirli Çanta 04262862

Son derecede kaliteli ve sağlıklı malzemelerle üretilen 2022 Bershka çanta modelleri çantalar, günümüzde benzer görünüşlü ancak sağlıksız malzemelerle taklit edilmeye başlandı. Bu durum da her markanın replika ürününün çoğalmasına neden oldu. Replika ya da halk tabiriyle çakma ürünler, ekonomik açıdan uygun görünse de içeriği kalitesiz malzeme olduğu için kullandıkça sağlığa zarar vermekte. Çok fazla ürün bulunan çanta piyasası, replika ürünlerle mücadele etmeye devam ediyor. Bu mücadelenin sonunda kazanan kim olacak merak konusu. 

Peki orijinal ürün almak isteyenler, ürünün sahtesinden nasıl ayırt edebilir? Bu ayrımın püf noktaları var mıdır? Bu konuya değinmek için karşındayız.En ünlü markaların, yerel firmaların her sezon piyasaya sunduğu orijinal çantalar dikişinden renk tonuna kadar kendini diğer ürünlerden ayırır. Buram buram kalite kokan orjinal ürünleri taklitlerinden ayırt etmek için 2022 Bershka çanta modellerini denemeyi sakın unutma!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top