Close

Birbirinden güzel telefon kılıfları

Birbirinden güzel telefon kılıfları

Birbirinden güzel telefon kılıfları

Birbirinden güzel telefon kılıfları herkesin satın almayı en sevdiği minik mutluluklar olabilir. Hatta şöyledir ki, giydiğimiz kıyafetlere göre bile telefon kılıflarımızı seçebiliriz, gün içerisinde değiştirebilir ve kombinleyebiliriz. Aslında telefon kılıfları bizim için bu kadar önemli olabilir. İşte bu yüzden birbirinden güzel telefon kılıfları almak için alışverişe çıktık!

Tasarımcı çantalarını ve topuklu ayakkabılarını bir saniyeliğine unutun, çünkü gururla evden ilk kez çıktığımızda gösterdiğimiz aksesuar, sonsuza dek hissettiren şey, mütevazi cep telefonu kılıfı. Bir zamanlar sadece aşırı temkinli ve cesaretli olanlar için bir şey söylediğimizde, asosyal, telefonunuzu güvende tutmak havalı hale geldi.

Pahalı yaşam çizginizi (ve bu bir yaşam çizgisidir) çizilmelere ve çizilmelere karşı korumak için bir zorunluluktur, Christopher Kane’den H & M’ye kadar herkes kayışlarla tamamlanmış koruyucu kılıflar ve torbalar yaratmaya çalışıyor, bu da gerçekten ellerinizi serbest bırakabileceğiniz anlamına geliyor.

Özellikle beceriksizseniz, süper sert ve sıçramaya dayanıklı kılıflar muhtemelen en iyi seçiminizdir, telefonunuza zaten iyi bakıyorsanız, daha fazla stil odaklı seçenek (yerleşik aynalardan, esprili detaylardan ve çanta tarzı torbalardan bahsediyoruz) sizin için olanlardır, ayrıca ayna selfieinizde harika görünüyorlar.

Ve stil odaklı telefon kılıflarından bahsetmişken, tasarımcı seçeneklerine aşığız. Cihazınızı darbelere ve kırılmalara karşı korumanın yanı sıra, bu telefonlar kişisel stil estetiğinize sorunsuz bir şekilde sığabilir. Telefonunuzu başka bir onarımdan kurtarmak için bir açıklama yapmaya hazır olsanız da, bunlar şu anda alışveriş yapmak için birbirinden güzel telefon kılıflarıdır.

Mooodcase telefon kılıfları

Mooodcase telefon kılıfları arasından seçim yapmak çok zordu çünkü birçok tasarım, model ve tutuş özelliği bulunan mooodcase telefon kılıfları bulunuyordu. Bizde bu yüzden kategori haline getirmek istedik ve birçok örneği aşağıda sizler için bir araya getirdik. Evet, bunlar birbirinden güzel telefon kılıfları!

Telefonunuz için en iyi kasayı seçmek söz konusu olduğunda, göz önünde bulundurulması gereken sayısız faktör vardır. Koruyucu olmalı, tutması pratik olmalı ve en önemlisi şık olmalı. Hepsini bir arada bulmak içinde gerçekten güzel bir araştırma yapmak gerekiyor. Buna marka araştırması yapmak da diyebiliriz aslında. Deneme ve yanılma yöntemi. Şimdiye kadar gerçekten kaç farklı telefon kılıfı satın aldınız? Ne kadar para ödediniz? Hangilerini hala kullandınız ve hangileri şu an çöpte? Evet hepsinin bir cevabı var!

Mooodcase telefon kılıfları sizlere aynı zamanda tasarruf etmeyi gösterir. Yani demek istediğimiz ucuza kaliteli bir telefon kılıfı alacaksınız. (Veya birçok telefon kılıfı) Çünkü biz gerçekten aralarından seçmek konusunda kararsız kaldık. Hepsini almak istedik. Her güne bir başka telefon kılıfı kullanmak isteme çılgınlığı diyebiliriz buna.

Birbirinden güzel telefon kılıfları farklı özellikler barındırıyor. Bazıları boyuna asmalı bazıları yumuşak bazıları sert bazıları desenli bazıları düz bazıları logolu bazıları elde tutması kolay hale getiren tutamaçları var bazıları simli ve bazıları 3d telefon kılıfları. Mooodcase telefon kılıfları kategorimizde bunların hepsine yer verdik. Ve aralarından seçim yapma konusunda zorlanmamanız için hem yıldızına hem de müşteri yorumlarına dikkat ettik.

Burada bütün zevkleri bir arada bulabilirsiniz. Her birine farklı farklı yer verdik. Buna alışveriş rehberliğini kuvvetlendiriyor. Birbirinden güzel telefon kılıfları aynı özelliklerde farklı tasarımlarda olmak üzere sizler için kategori haline getirilmiştir. O zaman lafı çok daha fazla uzatmadan telefon kılıfı çılgınlığımıza başlayalım!

Telefon kılıflarını alırken telefonunuzun markasını dikkatlice seçmeyi unutmayınız!

KAMERA KORUMALI TELEFON KILIFLARI

Kamera korumalı telefon kılıfları şık durması ve güçlü durması açısından gerçekten çok mantıklı bir seçim olabiliyor. Özellikle telefonunuzu sürekli yere düşüren veya sağa sola çarpan biri iseniz bu kamera koruyucular işinizi görür. Ancak kameranızı çok sık kullanan biri iseniz arada kalabilirsiniz çünkü sürekli açıp kapatmak bir süre sonra sizi sıkabilir. Ancak bunu da denemeden bilemezsiniz. Gerek şeffaf gerek renkli ve düz gerek ise desenli olanlarına göz atabilirsiniz.

Birbirinden güzel telefon kılıfları
Birbirinden güzel telefon kılıfları
 • Max Gezegen Kamera Korumalı Sarı Telefon Kılıfı
 • Max Kamera Lens Koruma Kapaklı Pembe Telefon Kılıfı
 • Papatya Desenli Kamera Korumalı Lila Telefon Kılıfı

GÖZ TEMALI TELEFON KILIFLARI

Göz detaylı telefon kılıfları geçmişten bugüne neredeyse hiç modası geçmeyen kılıf tasarımlarından biridir. Hatta o kadar yapılmış tasarım var ki nerede ne ile karşılaşabileceğinizi bilemiyorsunuz. Biz şimdi sizler için sert kapak ve şeffaf kapak olarak örnekler vermek istedik. Ancak diğer tasarımlara da göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.

Birbirinden güzel telefon kılıfları
Birbirinden güzel telefon kılıfları
 • Nazar Gözler Tasarımlı Pembe Telefon Kılıfı 
 • Renkli Gözler Desenli Beyaz Telefon Kılıfı 
 • Nazar Gözler Tasarımlı Şeffaf Telefon Kılıfı

HARFLİ TELEFON KILIFLARI

Harfli telefon kılıflarının gerçekten bir sınırı yok. Her yerde o kadar fazla çeşit ve tasarımdalar ki karar vermek, seçebilmek hatta beğenilmek çok zor. Şöyle söyleyebiliriz ki bizce bugüne kadar yapılmış en fazla telefon kılıfı tasarımları harfli olanlardır. Ve asla modası geçmeyen herkesin ilk tercihlerinden biri olanlarda diyebiliriz. Ne de olsa kişiselleştirmeyi çok seviyoruz!

Birbirinden güzel telefon kılıfları
Birbirinden güzel telefon kılıfları
 • Color Art Desenli R Harfli Şeffaf Kılıf
 • Mermer Desen B Harfli Telefon Kılıfı
 • Pembe Çiçek Desen S Harfli Şeffaf Kılıf 

MODERN ART TEMALI TELEFON KILIFLARI

Özellikle son zamanlarda en çok popüler olan ve herkesin ilgisini çekerek parasına da yatırım yapan modern art telefon kılıfları gerçekten çok ilgi çekici. Ancak çok güzel! Markalar artık modern artı temalarına ilgi gösteriyor ve üretiyor. Hatta bu durum öyle çok büyüdü ki dekorasyona bile taşındı diyebiliriz. Çok havalı çok sade ve çok şık!

Birbirinden güzel telefon kılıfları
Birbirinden güzel telefon kılıfları
 • Modern Art Premium Silikonlu Yeşil Telefon Kılıfı 
 • Art Design Desenli Premium Şeffaf Silikon Kılıf
 • Women Art Desenli Premium Şeffaf Silikon Kılıf

ŞEFFAF SADE TELEFON KILIFLARI

İşte bu kısım kolaya kaçıp herkesin yönlendiği kısım. Yani demek istiyoruz ki her türlü kıyafet kombini ile tamamlayabileceğiniz bir telefon kılıfı alıyorsunuz demek. Bu işini şansa bırakmamak belki de uzun süre tek bir kılıf kullanabilmek demek. Ancak asla modası geçmez! Değiştirmek zorunda kalmak istemeyenler veya sevmeyenler için kesinlikle ilk tercihler.

Birbirinden güzel telefon kılıfları
Birbirinden güzel telefon kılıfları
 • Think Outside The Box Desenli Premium Şeffaf Silikon Kılıf
 • Palermo Desenli Premium Şeffaf Silikon Kılıf
 • Gökkuşağı Desenli Premium Şeffaf Silikon Kılıf

ÖZEL GÜN TEMALI TELEFON KILIFLARI

Aslında bu bölümde şu anda yeni yıl yaklaştığı için yılbaşı temalı noel babalı, geyikli, ışıklı figürleri olan telefon kılıflarına yer vereceğiz. Ancak sevgililer günü, cadılar bayramı temalı telefon kılıflarını da bulabilirsiniz.

Birbirinden güzel telefon kılıfları
Birbirinden güzel telefon kılıfları
 • Noel Baba Ve Geyik Tasarımlı Pembe Telefon Kılıfı 
 • Geyik Tasarımlı Sarı Telefon Kılıfı 
 • Geyik Tasarımlı Şeffaf Telefon Kılıfı 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top