Close

Burcunuza göre en büyük döngüleriniz

Burcunuza göre en büyük döngüleriniz

Burcunuza göre en büyük döngüleriniz

Burcunuza göre en büyük döngüleriniz nelerdir? Astroloji, kendiniz ve başkaları hakkındaki sezgisel anlayışınızı derinleştirmenize yardımcı olur; tüm ilişkilerinizde empati, şefkat, nezaket ve kimyayı besler. Nasıl savaşacağınızı, nasıl iletişim kuracağınızı ve birbirinizi nasıl besleyeceğinizi anlamanıza yardımcı olabilir. Ama aynı zamanda yatak odasında ~büyük~ bir yardımcı olabilir.

Sevgilinizin işaretini bilmek, motorlarını gerçekten nasıl devireceğinizi ve alternatif olarak, onların tiz bir şekilde durmalarına neden olan şeyleri bilmenize yardımcı olabilir. Burcunuza göre en büyük döngüleriniz nelerdir? Her burcun kendine özgü bir cinsel kimliği vardır ve kimin neye ihtiyacı olduğunu bilmek önemlidir.

Burcunuzun cinsel kimliği hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, seksiniz o kadar ateşli olur. (Ve eğer burcunuza göre cinsel süper gücünüzün ne olduğunu merak ediyorsanız, anladık.) Bu arada, işte her burcun açılımları (ve duruşları!) için kesin bir rehber. Not alın – kozmik olarak buharlaşmak üzere. Ve daha da fazla bilgi için, diğer doğum haritalarınıza, özellikle de size libidonuzu anlatan Mars burcunuza ve zevki nasıl deneyimlediğinizi anlatan Venüs burcunuza bakın.

Burcunuza göre en büyük döngüleriniz nelerdir? Koç, hayata dürtüsel, hızlı yaklaşımlarıyla ünlüdür. Tutkuyla beslenirler, bu yüzden ani arzu patlamalarıyla aşırı derecede tahrik olurlar. Gün ortasında seks mi? Bir partide kulaklarına bir fısıltı mı? Bunun için buradalar.

Kulağa kaba gelse de, hiçbir şey bu yangın işaretinin alevlerini, bir banyo kabininde veya bir arabanın arka koltuğunda beklenmedik bir bağlantıya benzemez. Bu nedenle, yavaş ve rahat bir şey düşünüyorsanız, başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz. Ateşli doğaları göz önüne alındığında, daha kaba çeşitlerden bazı oyuncakları atmaktan asla çekinmeyin.

Koç, zodyakın ilk burcudur ve buna uygun olarak, bu koçlar ilk hareketi yapmayı severler. Ayrıca Koç’un dikkat süreleri kısadır, bu nedenle aşırı ön sevişme ile ilgilenmezler. Eylem ve inisiyatif almak anahtardır. Burcunuza göre en büyük döngüleriniz nelerdir?

Burcunuza göre en büyük döngüleriniz
Burcunuza göre en büyük döngüleriniz – Burcunuza göre en büyük döngüleriniz

Burcunuza göre bilmeniz gerekenler

Burcunuza göre bilmeniz gerekenler nelerdir? Bu konuyu çok merak ettiğinizi biliyoruz! Ancak bu konu çok farklı dallara bürünebilir. Burcunuza göre bilmeniz gerekenler bölümümüzde şimdi dönüşleriniz ve kapanışlarınıza göz atacağız.

BOĞA: 20 NİSAN – 20 MAYIS

Venüs (aşk ve güzellik gezegeni) tarafından yönetilen Boğa, zodyakın en romantik burçlarından biridir. Duyularını keşfetmeyi severler, bu nedenle cinsel iştahları ses, görme, tat, koku ve dokunma ile yakından bağlantılıdır. Koç’tan farklı olarak, işleri yavaş ve sabit tutmayı severler, bu yüzden ön sevişmeye tonlarca zaman harcamaktan heyecan duyarlar.

Çikolata, şarap, mumlar ve yağlarla tamamlanan tamamen sürükleyici bir deneyim ile Boğa sevgilinizi açın. Bir toprak burcu olarak Boğa, özellikle duyularıyla uyum içindedir, bu nedenle lüks çarşaflara dalın, bir seks müziği çalma listesi oluşturun ve onlara farklı yerlerde ve farklı şekillerde dokunmayı deneyin. Burcunuza göre en büyük döngüleriniz nelerdir?

Boğa tamamen kendinden geçmek istiyor, bu yüzden harika açık havada seks yapmayı denemek bile isteyebilirsiniz. (Ve bilginiz olsun, Boğalar tatlılara takıntılıdır, bu yüzden zamanı geldiğinde krem ​​şantiyi çıkarmaktan korkmayın.) Ayrıca, Boğa’nın özensizliğe kapıldığını unutmayın, bu yüzden onları düzenli bir yatak odasına getirmek onları temiz tutacaktır.

İKİZLER: 21 MAYIS – 20 HAZİRAN

Her şey ikizlerin yaşamı ikiliği ilgili. Bazı İkizler bu kaliteyi tam anlamıyla benimseyebilir, bu zeki hava işaretleri, tek eşli bir burcu bir seks partisi gibi hissettirmek için fazlasıyla karizmaya sahiptir. Kısacası: Hiçbir şey İkizler’i çok sayıda cinsel deneyden daha fazla açmaz. “Çeşitlilik hayatın baharatıdır” mottosuyla yaşarlar. Cidden, hemen hemen her şeyi denemek için aşağıdalar!

Aslında, ikizlerin kapatıldığı tek şey monotonluktur, bu yüzden (tabii ki onların rızasıyla) çıldırmaktan korkmayın. Ayrıca iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetiliyorlar, bu nedenle cinsel içerikli mesajlaşma ve küfürlü konuşma kesinlikle tekerlekli evlerinde. Onlar da muhtemelen rol yapmaya bayılırlar. Burcunuza göre en büyük döngüleriniz nelerdir?

İkizler kendini dinlemeyi sever, bu yüzden konuşurken ve göz teması kurarken elinizi onlarınkinin üzerinde gezdirmeyi deneyin. Onları fantezilerine dahil edin – uzun bir yol kat edecek.

YENGEÇ: 21 HAZİRAN – 222 TEMMUZ

Bu tatlı, hassas su burçları için samimiyet çok önemlidir. Yengeç tarafından sembolize edilen Yengeçlerin kabuklarından çıkmadan önce kendilerini güvende hissetmeleri gerekir ve sadakati geliştirmenin en hızlı yolu fiziksel yakınlıktan geçer. Yengeçler, duyguların gezegeni Ay tarafından yönetilir – cephaneliğinizdeki tüm romantik hareketleri ortaya çıkarmaktan korkmayın. Bu işaret tamamen sarılma, kaşıklama ve şehvetli okşamalarla ilgilidir. Yengeç sevgilinle yakınlaşmaktan çekinme.

Yakınlık yengeçler için önemlidir. Bu yüzden acele etmeyin, yavaşlayın. Yere yatın ve birbirinizin gözlerinin içine bakın. Ancak ısıyı yükseltirken, her şeyin karşılıklı olması gerektiğini unutmayın. Karşılıklı memnuniyet için bolca zaman ayırdığınızdan emin olun.

Yengeçler, hassasiyetlerini sert bir zırhla koruyabilirler, ancak gerektiğinde pençelerini kullanmaktan çekinmezler. Ayrıca, sözlü severler. Onlar için seks bir ~bağlanma deneyimidir~, bu yüzden bol bol göz teması kurarak tam olarak orada olsanız iyi olur.

ASLAN: 23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS

Aslanlar tamamen drama ile ilgilidir, bu nedenle seks söz konusu olduğunda yatak odası hızla bir sahneye dönüşebilir. Performanslı ve gösterişli, bu aslanlar için en büyük kazanım, arzu edildiğini hissetmektir. Özellikle tutku sinematik sevişmeye yol açtığında, aranma düşüncesiyle heyecanlanırlar. Sana bir çıplak gönderirlerse, çok minnettar ol ve onlara ne kadar seksi göründüklerini ayrıntılı olarak söyle. Hatta bir seks kaseti yapmayı bile önerebilirler sonuçta onlar ~film yıldızları~ olarak doğarlar.

Güneş tarafından yönetilen Aslanlar, her şey etraflarında dönüyormuş gibi hissederler – ister masaj ister oral seks yapıyor olun, onlara odaklanmak için her şeyi bıraktığınızda buna bayılırlar. Aslan’ınızı kral/kraliçe/hükümdar gibi hissettirin ve ödüllendirileceksiniz.

Aslanlar, lüks tarihler, tabloid değerinde hayranlık ifadeleri ve görkemli sevgi gösterileri aracılığıyla şarap içip yemek yemeyi severler . Bu yüzden masaj yağını, mumları ve sinsi iç çamaşırını çırpın ve aslanınızı mırıldanın. Ama onları en ufak bir küçümseme bile hissettirirseniz, bazı öfkeli kükremeler bekleyebilirsiniz. Burcunuza göre bilmeniz gerekenler nelerdir?

Burcunuza göre en büyük döngüleriniz
Burcunuza göre en büyük döngüleriniz – Burcunuza göre en büyük döngüleriniz

BAŞAK: 23 AĞUSTOS – 22 EYLÜL

Bazen Başakların sağduyulu olduğu yanlış varsayımına yol açan modası geçmiş bir ilişkidir. Gerçek ise tam tersi. Azgın bir genç gibi, Başaklar kesinlikle sekse takıntılıdır ve gerçekten her anının tadını çıkarır. Ne de olsa onlar şehvetli dünya işaretleri!

Merkür (iletişim gezegeni) tarafından yönetilen Başaklar, aşağı inmek hakkında konuşmayı da severler  bu nedenle, tam olarak senaryolu bir rol yapma turu kesinlikle menüde olmalı ve bol miktarda kirli konuşma olmalıdır. Dahası, Başaklar çarpık ve detay odaklı olma eğilimindedir, bu yüzden yavaşlatın ve bolca ön sevişme ile onlara odaklanın. Onlarla seks yaparken, mümkün olan tüm detayları ekleyin.

Ve işi yapma zamanı geldiğinde, her şeye hijyenik bir şekilde yaklaştığınızdan emin olun. Başaklar, sağlıksız gördükleri her şeyden anında iğrenirler. Bu yüzden, tuhaf bir mutfak tezgahı oyunu planlıyorsanız, Başak sevgilinize antibakteriyel mendil stoğunuz olduğunu bildirin – yani, bundan daha seksi ne olabilir? Burcunuza göre bilmeniz gerekenler nelerdir?

TERAZİ: 23 EYLÜL – 22 EKİM

Terazi, aşk ve güzellik gezegeni olan Venüs tarafından yönetilir. Buna göre Terazi, sevgililerine değerli sanat eserleri gibi davranma eğilimindedir. Böylesine rafine bir damakla, Terazilerin zarafet ve incelikle tahrik olması şaşırtıcı değil. Terazi’nizi bir kokteyl yapmak ve harika bir müzik dinlemek için zaman ayırmanız uzun bir yol kat eder. Teraziler aynı zamanda çok görsel insanlardır, bu nedenle lüks iç çamaşırlarını veya sanatsal (veya kirli) bir çıplaklığı takdir edeceklerdir.

Ancak tüm bu yeteneklerin sizi aldatmasına izin vermeyin – Teraziler yatak odasındaki maceraperestlikleri ile de tanınırlar. Teraziler tamamen denge ile ilgilidir, bu yüzden rolleri sırayla değiştirmek isterlerse şaşırmayın. Ama nihayetinde, bir Terazi’nin kalbine giden en hızlı yol her zaman akıldan geçer. Aka, biri yatakta ~mükemmel~ olsa bile, postkoital konvo sıkıcıysa (veya mevcut değilse) Terazi anında kapanır.

AKREP: 23 EKİM – 21 KASIM

Tıbbi astrolojide, Akrepler cinsel organları yönetir, bu nedenle zodyakın en erotik işaretlerinden biri olarak kabul edilmeleri şaşırtıcı değildir. Bir Akrep’in enerjisi, buharlı tutkuyu duygusal duygusal yakınlıkla birleştirerek onları manyetik yapar.

Yeraltı dünyasının gezegeni Plüton tarafından yönetilen Akrepler, güç oyununa dalmayı sever ve hakimiyet ve boyun eğme keşifleriyle son derece açıktır. Tabuları keşfetmekten korkmuyorlar, bu yüzden onların rızasıyla Akrep’inizle fazladan garipleşmeye çalışın. Uzun ve ateşli sözlü seanslara gidin, dışarı çıkarın veya bir veya üç seks oyuncağı ekleyin.

Akrepler “sırlar” tarafından harekete geçirilir, bu nedenle , bir barda halka açık bir yerde buluşmadan önce, uygulama kontrollü bir vibratöre bir deneyin veya kıyafetlerinizin altında giydiğiniz iç çamaşırının bir fotoğrafını mesaj olarak gönderin. Ama ne yaparsan yap, hissederek hareket ettiğinden emin ol. Yoğun göz teması ve sıkı bir tutuş ile bağlantıyı arttırın. Akrep tamamen kimya ile ilgilidir ve cinsel gerilimin elle tutulur olması gerekir.

YAY: 22 KASIM – 21 ARALIK

Yaylar kaşiftir, bu yüzden en büyük maceraları her zaman macera olacaktır. Yay, fiziksel yakınlığı duygusal keşif ve entelektüel genişleme için bir fırsat olarak görür. Bu ateş işareti, bir tehlike belirtisi olan herhangi bir şey tarafından aşırı derecede uyarılır, bu nedenle Yay sevgiliniz toplu seks yapıyorsa şaşırmayın.

Seyahatle en yakından ilişkili işaret olarak, onlar da mil yüksek kulübüne katılmak için aşağıdalar. Ve zıt burçları İkizler gibi, kolayca sıkılırlar – her şeyi ve her şeyi yapmak isterler, bu yüzden yeni bir seks pozisyonu veya bükülme önerin ve muhtemelen denemek isteyeceklerdir!

Yaylar aşırı duygusal hissettiren seks tarafından tamamen kapatılır. Yaylar baştan çıkarmada ustadırlar ve sevişmekte harikadırlar, ancak aşağı inmenin daha eğlenceli yönlerine odaklanmayı tercih ederler. Bu yüzden bir dahaki sefere akşam yemeğine oturduğunuzda, cesur olun ve masanın altındaki o sinsi uyluk vuruşunu yapın. Burcunuza göre en büyük döngüleriniz nelerdir?

Burcunuza göre en büyük döngüleriniz
Burcunuza göre en büyük döngüleriniz – Burcunuza göre en büyük döngüleriniz

OĞLAK: 22 ARALIK – 19 OCAK

Oğlak, zodyakın en hırslı işaretidir ve cinsel dürtüleri bir istisna değildir. Bu girişimci dünya işaretleri, ciddiyetle aşağı inmeyi alır ve ortaklarının da yapmasını bekler. Bir sürü tuhaf macerayla dolu zengin bir özel hayata sahip olmak istiyorlar, bu yüzden bu yaramaz deniz keçileriyle ortamı yükseltmekten korkmayın. Burcunuza göre bilmeniz gerekenler nelerdir?

Ayrıca, bu dinamolar kontrolü ele almayı sever, bu yüzden dizginleri ele almalarına ve güç oyununa eğilmelerine izin verin. Büyük harfler, toplantı odasında ve yatak odasında otoriterdir, bu nedenle rol yapma ve dinamiklerini denemeyi deneyin. Ayrıca, süper organizeler, bu yüzden planlanmış seks bir dönüm noktasıdır – tüm günü/haftayı seks randevunuzu düşünerek geçirirler!

Ama hiçbir şey onları, özellikle de gerçekten yatakta doğum yapmazlarsa, tamamen konuşan birinden daha fazla rahatsız etmez. Seks yapmak güzeldir, ancak Oğlak severlerin fiziksel olarak aşağı ve kirli olmaları gerekir.

KOVA: 20 OCAK – 18 ŞUBAT

Kovalar, zodyakın uzaylılarıdır – bu eksantrik uyumsuzların başları her zaman bulutlardadır. Ama konu seks olduğunda, bu asi hava burcu aşağı inmekten korkmuyor. Akvaryumlar, toplumsal sözleşmelere aykırı olan her şey tarafından tahrik edilir – yani onlar bir bükülme içindedirler. Ve gizemi severler, bu yüzden bir maske ya da göz bağı eklemek kesinlikle sıcaklığı artıracaktır.

Başka bir şey: Kova, bilim ve teknoloji ile en yakından ilişkili burçtur; bu, Aqua sevgilinizin muhtemelen seks oyuncaklarından, VR pornosundan ve her türlü gadget’tan keyif alacağı anlamına gelir. Aslında, onlarla eğlenebileceğiniz özel bir seks oyuncağı bütçesi olabilir.

Bir şey olursa, Kova sevgiliniz sekse daha geleneksel yaklaşımlarla kapatılabilir – bu özgür düşünen hava işareti için yeterince tuhaf değiller. Diğer hava burcu İkizler gibi, çeşitliliği severler ve sıkılmaktan nefret ederler.

BALIK: 19 ŞUBAT – 20 MART

Balıklar son derece ruhsal ve empatiktir, bu nedenle derin ruhsal bağlantılara aşırı derecede açık olmaları şaşırtıcı değildir. Bu dünya dışı keşifler onları harekete geçirdi, bu yüzden bu su işaretiyle psişik dünyanızın kuytu köşelerini keşfettiğinizden emin olun – bu sezgisel bağlantıyı gerçekten yükseltmek için bir tarot okuması veya birleşik bir meditasyon ekleyebilirsiniz. Ayrıca, bu balıklar akıntıya uymayı sever, bu nedenle duş ve jakuzi seksi kesinlikle olmazsa olmazdır.

Yaratıcı Balıklar, zodyakın sanatçıları ve şairleridir, bu nedenle duygusal, samimi seks yaparlar. Bu su işaretlerinin hepsi birer duygu! Ön sevişme olarak erotik şiir okumak isteyebilirler, hatta sizin hakkınızda bir şeyler yazmak isteyebilirler.

Nihayetinde Balıklar meraklı ruhlardır, bu yüzden onları gerçekten kapatan tek şey katılıktır. Esnek ve açık fikirli olduğunuz sürece, Balık burcu size doğru yüzmekten mutluluk duyacaktır. Burcunuza göre bilmeniz gerekenler bölümlerimizin devamı için takipte kalın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top