Close

İşte En İyi Anlaşan Burçlar

 

Astrolojiyle ilgili olanlar ve burç konusunda hassas olanlar her zaman iyi anlaştıkları ve iyi anlaşamadıkları burçları merak ederler. Öyle ki kimi zaman ilk tanışılan kişiye o kişi hakkında fikir sahibi olmak için “burcun ne” sorusu sorulur. Burcunuzla en iyi anlaşan burçları merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte en iyi anlaşan burçlar:

Koç 

Burçlar kuşağının ilk burcu olan koç; çok hareketli ve enerjik yapısıyla bilinir. Egoları fazladır. Canlı ve atılgan yapılarıyla öne çıkarlar. Konuşmaları abartılıdır. Sabırsız ve söz dinlemez yapıları vardır. Aşırı kıskançtırlar. Ayrıca bağımsızlıklarına da düşkündürler. 

En iyi anlaştığı burçlar: Aslan ve yay.

İyi anlaştığı burçlar: Boğa, ikizler, kova ve balık.

Boğa 

Boğa burçlarının sahiplenme duyguları üst seviyededir. Bireysel ilişkilerde son derece güvenilirdirler. Güven üzerine kurulu bir yaşamları vardır. Kendilerini hiçbir konuda asla riske atmazlar. İş konularında aşırı sabırlıdırlar. Çevreleri tarafından aranılan kişiler olmalarının yanında sıcakkanlıdırlar. Parayı rahat etmek için bir araç olarak görürler. 

En iyi anlaştığı burçlar: Başak ve oğlak.

İyi anlaştığı burçlar: İkizler, yengeç ve balık.

İkizler 

İkizler burcu kişileri hızlı hareket ederler. Aynı anda birçok işi yapabilme özellikleri vardır. Değişken bir karakterleri vardır. Pratik zekalı, çekici ve akıllı olurlar. Kendi paralarına tutumludurlar fakat başkalarının paralarında tutumsuzdurlar. 

En iyi anlaştığı burçlar: Terazi ve kova.

İyi anlaştığı burçlar: Yengeç, koç, aslan ve boğa.

Yengeç 

Yengeçler çok hassas, alıngan ve kuruntuludurlar. Çok sorumluluk sahibidirler. Duygusallık ve duyarlılıklarıyla bilinirler. Tartışmalardan asla hoşlanmazlar. Sessizdirler.

En iyi anlaştığı burçlar: Balık ve akrep.

İyi anlaştığı burçlar: Aslan, boğa, başak ve ikizler.

Aslan 

Aslanlar liderlikleriyle bilinirler. Her şeye çok karışırlar. Kibirli yapıları vardır. Her zamn odak noktası olmak isterler. Sevimli, iyimser kişilikleri vardır. Çok şanslı bir burçtur.

En iyi anlaştığı burçlar: Yay ve koç.

İyi anlaştığı burçlar: Başak, ikizler, terazi ve yengeç.

Başak 

He bilgiyi arayan bi burçtur. Zekalarını yardımcı bir hizmetçi olarak görürler. Çalışkan ve pratik bir burçtur. Tembel kişilere soğuk davranırlar. Dinlenmeden çalışırlar. Tutumları bazen pintilik derecesine ulaşır. 

En iyi anlaştığı burçlar: Boğa ve oğlak.

İyi anlaştığı burçlar: İkizler, balık, yengeç ve koç.

Akrep 

Akrepler hayatlarını tutkuyla yaşarlar. Hiçbir işi yarım bırakmazlar. Bakışları her şeyi anlatır. Sevgi, nefret gözlerine okunur. Duygularına esir olurlarsa tehlikeli olabilirler. Çok kuşkuculardır. Kendini beğenmiş kişileri sevmezler. Cinsellik yaşamlarında büyük bir yer edinir. 

En iyi anlaştığı burçlar: Balık ve yengeç.

İyi anlaştığı burçlar: Yay, başak, oğlak ve terazi.

Yay 

Ele aldıkları her konuda başarılı olurlar. Çok içten ve iyimser yapılarıyla bilinirler. Geçmişten en çok ders alabilen burçtur. Özgürlüklerine aşırı düşkün, çok pratiklerdir. Yaylar kısıtlandığı zaman altüst olabilirler. Keşfetmeyi severler. 

En iyi anlaştığı burçlar: Koç ve aslan.

İyi anlaştığı burçlar: Oğlak, terazi, kova ve akrep.

Oğlak 

Geleceği ayrıntılı bir şekilde planlamaya çalışırlar. Kuruntuludurlar. İnsanlarla zor ilişki kurarlar. Fakat kendilerini hiçbir zaman yalnız hissetmezler. Güvenilirlik ve dürüstlük onların temel özelliğidir. Somut konularla uğraşmayı severler. 

En iyi anlaştığı burçlar: Boğa ve başak.

İyi anlaştığı burçlar: Kova, akrep, balık ve yay.

Kova 

Hayal gücü sınırsız bir burçtur. Düsünceleri ise hayal gücünün ilerisinde akılcıdır. Sevecen tavırlıdırlar. Bencil değillerdir. Herkesin aynı olanaklara sahip olmalarını isterler.

En iyi anlaştığı burçlar: Boğa ve terazi.

İyi anlaştığı burçlar: Koç ve yay.

Balık 

Çok sabırlıdırlar. Eli açıktırlar. Dürüst ve çok vicdanlıdırlar. Genellikle hayal dünyaları vardır ve onları çok severler, bağlıdırlar. Yaşam onlar için korkunçtur. Kırılgan yapısının altında güçlü bir kişilik barındırırlar. 

En iyi anlaştığı burçlar: Yengeç ve akrep.

İyi anlaştığı burçlar: Oğlak, koç, kova ve balık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top