Close

Balık Burçları

 

2020 yılı balık burçları için sürprizlerle dolu bir yıl olabilir. 2020 yılında çok farklı bir kişiliğiniz olabilir. Eski siz ile yeni siz arasında pek çok farklılıklar görebilirsiniz. Önceki yıl bunaldığınız problemlerden ve karmaşık hislerinizden 2020 yılında kurtulabilirsiniz. Yeni gelen yılda hayatınızı değiştirecek somut gelişmeler yanınızda olacak ve yepyeni bir kişiliğe bürüneceksiniz. Haritanız, yeni yıl içinde gelecek mutlu günleri işaret ediyor. Kişiliğinizi oluşturan pek çok olumlu özelliğiniz sayesinde yeni kişilerle tanışarak kalıcı dostluklar edinebilirsiniz. Yeni senenin ilk aylarında canınızı sıkan kişileri hayatınızdan çıkararak yepyeni bir hayata yelken açabilirsiniz. Hem iş hayatınızda hem de sosyal hayatınızda en popüler kişilerden biri olacaksınız. 2020 yılı sizin yılınız olacak! 

2020  Balık Burçlarının Yılı 

Mart ayında hava burcu Satürn’e geçecek. Bu geçiş, sizin 12. Evinize rastlayacak. Kuşkularınızdan kurtulmanızı sağlayacak çeşitli olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bir kez daha pişman olmamak için kararlarınızı bu süreçte ince eleyip sık dokuyabilirsiniz. Önceki yıllardan 2020 yılına sarkan hukuki konularla ilgili bir bekleyişiniz varsa çözüme kavuşabilir. Son yıllarda geçirdiğiniz psikolojik sıkıntılarınız varsa, 2020 yılı içinde bu sıkıntılardan eser kalmayacak. Haziran sonu ve Temmuz başında kariyerinizi toparlamaya başlayabilirsiniz. Öte yandan aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler olacağı haritanızda açıkça görülüyor. Yaz ayları içinde sizi çok şaşırtacak bir aşk itirafı ile karşılaşabilirsiniz. Bu itiraf yakın çevrenizden gelebilir. Eğer evliyseniz eşinizle ortak yatırımlara girebilirsiniz. Eğitim hayatını sürdüren bir Balık burcuysanız çalışmalarınız akademik çalışmalara doğru evrilebilir. Bunun yanı sıra mesleğinizle ilgili kitap yazma veya bildiri hazırlama gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Gelen yeni yılın ruhunuza iyi geldiğini sizi sevenler de fark edecek!  

2020 Yılında Farklı Bir Şehirde Yaşayabilirsiniz

2020 yılında tamamen farklı ve yeni başlangıçlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni yıl, uzun yıllardır farklı bir şehirde yaşama isteğinizi yerine getireceğiniz bir yıl olabilir. 2020 yılını hızlı ve yoğun bir şekilde yaşarken aldığınız kararlar için asla pişman olmayacaksınız. Yeni yıl içinde yaşamınızın her alanına yayacağınız konfor ile herkesin dikkatini üzerinize çekeceksiniz. 2020 yılı iş hayatı yönünden hızlı ve yoğun geçerken aynı hareketi sosyal yaşamınızda da yakalayabilirsiniz. Yaz mevsiminin sonlarına doğru katılım göstereceğiniz çeşitli davetler ile ciddi çevrelere girebilir, kariyerinizde bir adım öne geçebilirsiniz. Yeni yıl fiziğinizle de öne geçebileceğiniz bir yıl olacak.

2020 Yılı Balık Burçları İçin Kariyer ve Başarı Yılı Olacak

Sonbahar aylarında bir Balık burcu olarak başarıya doyacaksınız. 2020 sonbaharında iş amaçlı ya da eğitim amaçlı olarak yurtdışına çıkabilirsiniz. Kasım ayı sonlarında evinizi değiştirebilir ya da tadilat işlerine girişebilirsiniz. Bunun yanı sıra kasım ayı sizin için ev almak-satmak ya da kiralamak için oldukça uygun bir dönem olarak ön plana çıkıyor. Kasım ve aralık aylarında yurtdışından ya da şehir dışından konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Yılın son ayı olan Aralık ayında kariyerinizle ilgili bir eğitime katılabilirsiniz. Yaşamınıza yabancı uyruklu birisi ya da birileri girebilir. Arkadaşlarınızla birlikte uzak yerlere yolculuklar planlayabilirsiniz. 

2020 yılında aşktan yana şanslı olduğunuz tarihler 14 Ocak – 8 şubat, 6 Eylül – 3 Ekim ve 22 Kasım arası tarihlere rastlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top