Close

Başak Burcu Erkeği

 

Oldukça zeki olan başak burcu erkeği ilişkide her detaya son derece önem verir. Ona göre bir kadın tam anlamıyla mükemmel olmalıdır. Aşırı titiz olan başak burcu erkeği için bir kadının fiziksel olarak da bakımlı ve temiz olması çok önemlidir. Detaycı kişiliğinden dolayı karşı cinste her ayrıntıya önem verir ve olumsuz gördüğü her ayrıntıyı da eleştirmekten çekinmez. Bu eleştirileri yapmasındaki amaç tamamen yapıcıdır. Başak burcu erkeği, hayatındaki kadının dört dörtlük olmasını istediği için eleştiri yapmaktan asla çekinmez. 

Başak burcu erkeği zordur, detaycı ve titiz olmasının yanı sıra mükemmeliyetçi kişiliği sizi zorlayabilir. Başak burcu erkeği, toplumda söz sahibi olan, kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü kadınlardan hoşlanır. Pasif karakterli olmak, asla onlara göre değildir ve böyle insanlardan da mümkün olduğu kadar uzakta dururlar. O yüzden, eğer bir başak erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız, öncelikle kendinize güveniniz tam olmalı.

Başak burcu erkeği çok naif ve yumuşak kalplidir. Bir kadını gerçekten seviyorsa ona sonuna kadar sadık kalır. Uzun sohbetlerden ve birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanır. Detaylara aşırı önem veren başak burcu erkeği hoşlandığı kadın hakkında da her şeyi bilmek ister.

Başak Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Uyumludur?

  • Başak Erkeği-Boğa Kadını: Başak burcu erkeğinin en iyi anlaştığı burç boğadır. Boğa kadınının ihtirası, başak erkeğinin sivri diliyle birleştiğinde ortaya harika bir uyum çıkar. Başak ve boğa birbirini tamamlar ve bu yüzden de bir arada vakit geçirmekten keyif alırlar.
  • Başak Erkeği-İkizler Kadını: Kararsız tavırlarıyla ünlü ikizler burcu ile detaycı başak erkeği her ne kadar zıt karakterli gibi görünseler de, aslında anlaşabilen çiftlerdendir. Her iki burcun da zekaya verdiği önem ilişkiye yön veren en önemli detaydır. Yalnız bu uyum çok uzun sürmeyebilir çünkü başak erkeği kendisinden daha zeki olan ikizler burcu kadınına bir süre sonra tahammül edemez hale gelebilir.
  • Başak Erkeği-Yengeç Kadını: Aralarında farklı bir uyum olan başak erkeği ile boğa kadınının ilişkileri oldukça enterasandır. Kimi konularda tamamen aynı fikirde olup mükemmel şekilde anlaşan bu iki burç bazı konularda da tamamiyle farklı iki kutup olup aşırı anlaşmazlık yaşayabilirler.
  • Başak Erkeği-Başak Kadını: Aynı özelliklere sahip olan insanların bir süre sonra birbirine itici gelmesi tezi başaklar için geçerli değildir. Plancı, programcı ve detaycı çift birbirlerinin ne istediğini çok iyi bildiklerinden dolayı ilişkileri de uyumlu olabilir.

Başak Burcu Erkeğine Alınabilecek Hediyeler:

Başak burcu erkeğine hediye almak oldukça zordur. Aşırı detaycı kişiliği ile her şeyi ince eleyip sık dokuyan başak erkeği, beğenmediği şeyi de açıkça söylediğinden dolayı sizi oldukça zorlayabilir. Sanat ve spora önem veren başak erkeğine bu alanlarla ilgili hediye alabilirsiniz. Başak burcu erkeği ayrıca özel günlere de çok önem verir. Doğum gününde ona yapacağınız şık bir sürpriz emin olun onu çok mutlu edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top