Close

Terazi Burcu

 

Disiplini temsil eden Satürn gezegeni ve köklü değişimleri simgeleyen Plüton gezegeni, bu yıl aile ve yuva evinize doğru ilerleyecek. Terazi burcu olarak maddi konularda çok dikkatli olmalısınız. Lüzumsuz harcamalar yaparak bütçenizi olumsuz etkileyebilirsiniz. Büyük borçlara girmeyin ve kimsenin borcuna kefil olmayın. Yatırımsal olarak, eşiniz ve iş birliği yaptığınız kişiler sizi olumlu yönde etkileyecekler. Maddi açıdan yapılan ortaklıklar, başarıyla sonuçlanabilir. Sizi rahatlatacak olan ve destek olan kişilerle işbirliği yapmanız çok faydalı olacak. Oluşan ilişki sarmalında üzerinize çok fazla yük binecektir. Bu sene yaşanacak olan 6 tutulma ile aile, yuva, kariyer ve meslek evleri size farklı ihtimaller silsilesi oluşturacak. 

2020 Terazi Burcunda İş Hayatı

Haziranın sonuna doğru savaşçılığı simgeleyen Mars gezegeni karşıt evinizde hareket halinde olacak. Bu sene olan olaylar, sizi finansal açıdan zor bir duruma sokabilir. Çevrenizden yeterince destek göreceksiniz, ancak kendinize hakim olmayı öğrenmek zorundasınız. Ekonomik olarak yaptıklarınız ve kendinizi geliştirmek için yaptığınız çabalar karşılıksız kalmayacak. Eğer dikkatli hareket ederseniz ekonomik açıdan birçok sürprizle karşılaşabilirsiniz. Uzun analizler sonucu yaptığınız yatırımlar karşılığını bulabilir. Eşinizle birlikte ortak ekonomik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Riskli bulduğunuz yatırımları bu sene yapmanız mümkün olacak. Bu zaman zarfında eşiniz ile sürtüşmeli süreçlerden geçebilirsiniz.

2020 Terazi Burcunda Aşk Hayatı

Bu sene hem kadın hem de erkek terazi burçları yeni ilişki yollarına girebilirler. Mayıs sonuna doğru Satürn gezegeninin aşk evinize ilerleyecek olması sizi bütün ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir. Temmuz sonunda Mars gezegeni karşıt evinize gidecek. Kendinizle yüzleşebilir ve düşüncelerinizi yargılayabilirsiniz. İlişkilerinizde, partnerinizi gerçekten yorabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmanız gerekecek. Derin dostluklar yaşayacağınız insanlarla tanışabilir ya da hali hazırda olan arkadaşlarınızla ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda 4. evinizin çok güçlü olmayışından dolayı aşk hayatında bir gelişim yaşanmamış olabilir. Ama bu yıl Jüpiter ile güçlenen 4. ev, sizin için sorumlulukları da yanında getirecek.

2020 Terazi Burcunda Sağlık

Bu yılın ilk yarısında sağlığınıza önceki yıllara göre daha dikkat etmelisiniz. Bu yıl Satürn ve Plüton oğlak burcunda ilerleyeceği için sizi çok fazla zorlayacak. Ailenizde oluşabilecek sağlık sorunlarıyla da karşılaşmanız mümkün. Bu yıl Uranüs gezegeninin 8. evinize ilerleyecek olması beraberinde sorunları da getirebilir. Ayak sağlığınıza çok daha dikkat etmelisiniz. Stresten ve kaygıdan uzak durmanız gerekiyor. Sinir sisteminizin çok narin olmasından dolayı midenize dikkatli davranmalısınız. Abur cubur tüketmeyi seviyorsunuz, ancak bu yıl biraz azaltmanız sizin için çok faydalı olacak. Bol egzersiz yapmalısınız. Böbrek, omurga ve bel bölgeniz sizin için çok hassas bölgeler. Bu yıl boyunca içtiğiniz suyun oranını biraz daha artırmanız önemli. Belinizde oluşabilecek ağrılar için masaj yaptırmanız da iyi hissettirecektir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top