Close

Koç Burçları

 

Cesur adımlar atmaktan hoşlanan Koç burçları, artık başarıya bir adım kadar çok yakınlar. İşle ilgili sorunları veya uzun süredir heyecanla beklediğiniz terfi haberini her an alabilirsiniz. Kısa süreli çatışmalardan kaçınıp uzun vadeli planları hayata geçirmenin tam sırası. Aceleci olmakla birlikte bir o kadar da gayretli olmanız sayesinde kendinizi frenleyebiliyorsunuz. Kendinizi dengede tutmak bu senenin altın formülü olacak. Sabırsız olmamaya özen gösterirseniz yılın kazananı siz olacaksınız.

 Geçtiğimiz yıl hedeflerinizi hesaplayıp, onlara ulaşmak için gereken eğitimleri alarak vakit geçirdiniz. Artık hedefinize ulaştınız, sırada hedefleri daha da ileri taşımak var. Nisan, mayıs aylarına geldiğimizde üzerinizdeki sorumluluk daha da fazla artacaktır. İş hayatında yöneticiler dünyasına adım atacak olan Koç burçlarını güçlü bir hırs savaşı bekliyor olabilir. Sosyal yönleri baskın olan Koç burçları, bu savaştan zaferle ayrılacaktır. İnişli çıkışlı maddi durumunuz, iş hayatınızı rayına oturttuktan sonra artarak gelişmeye başlayabilir. Yine de ipin ucunu kaçırmadan, harcamalarınızı planlı yapmakta fayda olabilir.

Özel Hayatınıza Dikkat Edin

Enerjinizin büyük bir kısmını iş hayatınıza harcayacağınız bu yıl özel hayatınızı arka plana atmamalısınız. Mayıs ayında burcunuzda yaşanacak olan Retro sonrasında eski ilişkilerinizden biriyle yeniden iletişime geçebilirsiniz. Hatta ilişkinize yeniden şans vermeyi düşünecek kadar ciddileşebilirsiniz. Ancak unutmayın ki; retroyla gelen retroyla gider! Yaşananlara çok fazla kendinizi kaptırmadan yolunuza devam etmelisiniz. Eylül, ekim ayına kadar umutlanacağınız bazı küçük ilişkiler yaşamanız çok olası ama asıl aşkı bu aylardan sonra bulacaksınız. İş hayatında yükselen itibarınızla birlikte ilişkilerinizde de aynı ciddiyeti aramaya başlayacaksınız. İlk görüşte aşk yaşamaktan çok karşılıklı anlayış ve güvene dayalı bir ilişki isteyeceksiniz.

Ufukta Yeni Ev Var

Tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler. Siz de bu yılın içinde oturduğunuz evi değiştirmeyi düşünebilir hatta ilk fırsatta yeni evinizin kapısını aralayabilirsiniz. Yükselen iş hayatınızla birlikte ekonominizin canlanmasıyla birlikte yeni evinizi gönlünüze göre dayayıp döşeyebileceksiniz. Gerekli yatırımları bulabilirseniz aile desteği veya krediyle gözünüzü karartıp ev sahibi bile olabilirsiniz. Bunların hiçbiri çok uzak ihtimaller değil.

 Nisan ayının son haftasıyla birlikte hızlı düşünüp hızlı karar almaya başlayacaksınız. Özellikle evli Koç burçları, ailelerini genişletme kararı alabilir. Çocuk konusunda hızlı adımlar atarak, kısa sürede güzel haberi alabilirsiniz.

Ağustos ayında iş hayatınız dalgalı bir deniz gibi biraz sarsılabilir. Karşınıza çıkacak olan yeni iş fırsatları aklınızı kurcalayabilir. Bu dönemde sadece iş hayatınızı değil tüm hayatınızla ilgili kararları alırken ince eleyip sık dokumalısınız. İş hayatınızla birlikte sosyal çevrenizin de değiştiği 2020 yılının yoğun temposu size bir sürü şey kazandıracak. Sabırsız davranıp acele kararlar vermemeye özen göstermelisiniz. Tüm bu yoğun tempo sağlığınızı etkileyebilir. Yediklerinize içtiklerinize ekstra dikkat etmenizde fayda var. Bol bol enerjiye ihtiyacınız olabilir. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top