Close

Yepyeni bir hayat! Oğlak burcu

 

2020 yılı oğlak burçlarının en iyi yılı olacak. Bu yıl gezegenlerin tümü oğlağı işaret ederken, bu yılın maddi anlamda en kazançlısı oğlak burcu olacak. Yeni yıl sizin için oldukça hızlı ve anlamlı geçecek; yeni yılı dolu dolu yaşayacaksınız. İhtimal bile veremediğiniz olaylar gerçekleşecek, şans size gülecek. Verdiğiniz emeklerin karşılığını bu yılda almaya başlayacaksınız; bu sizi daha özgüvenli ve girişken biri haline getirecek. Yeni bir ev satın alma, yeni bir şehir ya da ülkeye taşınma fikirleri size cazip gelebilir. Ailesine ve sevdiklerine düşkün olan oğlak burcu bireyi, 2020’nin getirdiği imkanlar ile tüm sevdiklerini de beraberinde götürebilecekler.

Başınıza Talih Kuşu Kondu

2020 yılın oğlak burcu en unutulmaz yıllardan biri olacak. Kapanan kapılar yeniden açılacak, para konusunda hiç sorun yaşamayacaksınız. Umutsuzluğa kapıldığınız tüm olaylar sizin istediğiniz doğrultuda ilerleyecek. Geçmiş yıllarda uğraşıp emek verdiğiniz çıkmazdaki konular bir bir çözülecek. İş hayatınızda da olumlu şeyler olacak; olası bir terfi sizi şaşırtmasın!

Geniş iş imkanlarına sahip olurken seyahatleriniz de artacak. Hiçbir kuruma bağlı kalmadan kendi işinizin patronu olmak için, doğru yıl. Çocuklu bir oğlak burcuysanız, çocuklarınızın geleceği için farklı planlar yapacaksınız (kurs, yurtdışı eğitim vb.).

Para ve kariyer konusunda, 2020’de oldukça mutlu olacak oğlak burcu bireyi, aşk konusunda da 2020 onun için unutulmaz bir olacak.

2020 Yılı Oğlak Burcu ve Aşk

Sevgiliniz yoksa üzülmeyin bu yıl aradığınız aşkı bulabileceksiniz. Kalbiniz bu yılda kolay kolay söz dinlemeyecektir. Bir anda kendinizi mutlu bir ilişki içerisinde bulabilirsiniz. Aşk konusunda o kadar hızlı ilerleme kaybedeceksiniz ki, evlilik planlarını bile şimdiden yapabileceksiniz. Evli bir oğlak burcu iseniz eşiniz çok istediğiniz bir hediyeyi size alabilir.

Eğlenceli Bir Yıl Olacak

Basın ve medya gibi alanlarda çalışıyorsanız, kariyerinizde ani sıçrama olabilir, şaşırmayın. Sorunlu bir ilişkiniz varsa bu yılda bütün sorunlarınız çözülecek, mutlu bir ilişki sahibi olacaksınız. Sevgiliniz ya da eşinizle daha eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Yakın bir tarihte biten ilişkiniz, yeniden filizlenebilir ya da başka bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Oğlak burcu: Sağlık

Şans ve bolluk yıldızı olan Jüpiter, sizi sağlık konusunda da destekliyor. İştahlı olacağınız bu yılda beslenmenize oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. 16 Şubat – 30 Mart tarihleri arası sizin için biraz yorucu geçecek. Bu tarihlerde kendinizi fazla yıpratmamaya özen gösterin. Enerjinizi doğru zaman ve yerde kullanmak size bu günlerde büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

10 Ocak – 5 Temmuz tarihleri, duygusal açıdan sizin için zor günler yaşatabilir. Ama siz bunun da üstesinden gelebileceksiniz.

Yükselen burcu oğlak olanlar, sağlık konusunda biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Sağlıklı beslenmeleri ve günlük egzersiz yapmaları oldukça önemli bir teşkil ediyor. Bir müddet fiziksel işlerden uzak durmak, sağlık açısından yararlı olacaktır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top