Close

Aslan Burcu

 

Bu yıl aslan burcunda neler olacak? Ne gibi değişimlere kapı açılacak? Ve nelerden vazgeçip nelere gönül koyacak? Hepsi için tüm soruların yanıtı yazımızda yer alıyor.

2020 Aslan Burçlarının Kariyerlerinde Ne Gibi Değişimler Yaşanacak?

Aslan burçları; 2019 yılında yaşamış olduğu umutsuzluk durumundan yavaş yavaş kurtulacağı bir döneme girecektir. Bu yıl artık aslan burcu, miladı olacağı bir yıl dilimine girmiş olacağından hayata daha pozitif ve kararlı bakacaklardır. Artık kötü durumlara karşı gardınızı aldığınız için insanlara karşı tutumunuz da sert ve kararlı olacaktır. Çoğu kişi sizin değiştiğinizden dem vursa da siz bu yolda amaçlarınız uğruna koşmaya devam edeceksiniz. Bu yıl nisan ayından itibaren kariyerinize sosyal yoldan ilerlemeye devam edeceğiniz bir süreç olacaktır.

İş arayanları bekleyen kariyer basamakları

Üstleriniz tarafından keşfedileceğiniz bir döneme adım atmış bulunuyorsunuz. Artık yeteneklerinizi ve üstünlüklerinizi sergileyeceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Kariyer basamaklarını hızla tırmanırken sosyal çevreniz de artmaya devam edecektir. Bu süreçte pek çok iş fırsatı ve tekliflerin gelmesi yakındır. Bu süreci daha emin ve kararlı adımlarla idame ettirmeniz sizler için önemli fırsat olacaktır.

2020 Aslan Burcunun Sağlık Yaşamı Nasıl Geçecek?

Bu yıl aslan burcu sağlık anlamında bedenini iyi koruması gereken bir dönem içerisine giriyor. Sağlıklı yaşam üzerine daha çok çaba sarf etmelisiniz. Spor yapmayı sevmiyorum demekten artık vazgeçmelisiniz. Ne kadar iyi beslenir ve bunu üzerinde yoğunlaşırsanız ruhsal anlamda da o kadar ferahlamış hissedeceksiniz.

2020 Aslan burcunu hayatında ne gibi değişimler yaşanacak?

2020 yılı öğrencilerine, medya sektöründe çalışanlara ve ticaretle uğraşan burç mensuplarına iyi gelecek bir yıl. Bu yıl içerisinde güçlü odaklanma yaşayacakları bir süreç yaşayacaklar. Bu yıl tam olarak 4 ay tutulması yaşandığından bu durum sizi olduğundan 2 kat fazla etkileyecektir. Sizin için ruhsal değişimlerin yaşandığı hatta ara ara da bunaldığınız bir yıl gerçekleşecektir.

Mali durumlarda değişimler

Aslan burcunun son birkaç yıldır mali durumları istenildiği düzeyde gitmemiş olabilir. 2020’de tam olarak istediğiniz düzeyde olmasa da birçok anlamda feraha kavuşacağınız yenilikler olacak. Eğer mali zorluklar yaşarsanız bu durum sizi daha istikrarlı biri yapmak için bir fırsat olacak. Tüm durumlarınızı gözden geçirebileceğiniz iyi veya kötü ne varsa irdeleyeceğiniz bir yıl olması açısından iyi değerlendirilmesi gereken bir dönemde bulunuyorsunuz.

2020 Aslan Burcunun Aşk ve Sosyal Yaşamını Neler Bekliyor?

Aslan burcu için aşk ve sosyal yaşamın zirvelerde olacağı bir yıl olacak. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken önemli bir aralık bulunuyor. 23 Mart – 1 Temmuz arasında Satürn gezegeninin kısa süreliğine kova burcundan geçmesinden dolayı ilişkilerinizde değişiklere neden olabilir. Bu yıl hem güçlü hem de bol ödüllü bir yıl olacaktır aslan burcu için. Jüpiter’in yıl sonunda 7. evinizde yer alması nedeniyle ilişkiniz evlilikle taçlanabilir. Satürn aynı zamanda 7. evinizde olacağınızdan işlerinizde hafif gecikmeler de yaşanabilir. Genel olarak 1 Ocak – 20 Ocak arası, 20 Nisan – 20 Mayıs, 23 Ağustos – 22 Eylül ve 22 Aralık dönemleri ilişkiler açısından en iyi dönemler olacak.

Yaşamınızda sağlıklı kararlar alacağınız bir yıl olması dileğiyle…

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top