Close

Başak Burcu Erkeğinin Özellikleri

Başak Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri

Başak Burcu erkeği oldukça akıllı ve pratik zekalıdır. Herhangi bir sorun üzerinde kolayca çözüm üretebilir. Hızlı düşünme özelliği sayesinde pek çok insan onun için hazır cevap olduğunu düşünür. Aslında doğrudur da. Tüm burçlar arasında Başak burcu erkeği kadar hızlı düşünce yapısına sahip olan bir başka burç yoktur.

Başak burcu erkeği denildiği anda akla ilk gelen özelliklerden biri de temizlik ve titizlik olur. Son derece temizliğe düşkün olan Başak burcu erkeği, bulunduğu ortamın, hayatının ve eylemlerinin düzenli ve temiz olmasına özen gösterir. Bazen aşırı titiz olması insanları rahatsız edebilir. Çünkü herhangi bir nedenle kıyafetinin tozlanması bile Başak burcu erkeğinin o günü tamamen sinirli geçirmesine neden olabilir. 

Başak burcu erkeği daima hoş ve sevecendir. Onu sevmeyen kişi çok azdır. İnsanlar ile tartıştığı zamanlarda bile detaycılığı ve eleştiriciliği yüzünden tartışma çıkartır. Yanlış bildiği her şeyi aşırı derecede eleştirir, hatta karşısındaki kırar ama bunun farkına bile varamaz. 

Başak Burcu Erkeğinin Aşk Karakteri

Aşk hayatında biraz ürkek davranan Başak burcu erkeği, genelde aşık olmaktan korkar. Bir kadına yaklaşma konusunda çoğu zaman çekingen davranır. Ancak utangaçlığı yok olduktan sonra oldukça hareketli bir aşk hayatı da olacaktır. 

Başak burcu erkeği aşık olduğunda sevdiği kadına içten bağlılık ve sadakat gösterir. İlişkilerinde sahiplenici davranır, bu özelliği ile etkileyemeyeceği kadın yoktur. Duygusallıktan ve romantizmden uzak bir erkektir. Ciddi bir birlikteliğe başlarken her yönünü düşünür ve mantıklı bulursa, sonsuza kadar sadık kalabilir. 

Başak Burcu Erkeğinin Olumlu Özellikleri

Başak burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında en çok dikkati çekenler yardımsever ve titiz olmasıdır. Her yerde her zaman kibar davranışlar sergilerler ve etkileyici karaktere sahiptirler. Aynı zamanda güvenilir ve mantıklı olan Başak burcu erkeği, sevecen bir karaktere sahiptir. Olayları her yönü ile değerlendirir. Son derece düzenli, dürüst ve dakiktir. 

Başak Burcu Erkeğinin Olumsuz Özellikleri

Başak Burcu erkeğinin olumsuz yanları arasında en güçlüsü fazla detaycı olmasıdır. Sivri dilli eleştirileri ve endişeli yapısı çok göze batar. Bazı durumlar karşısında aşırı gergin ya da sinirli olabilir. Önemsiz konularda yoğun zaman harcaması da pek sevilmeyen özellikleri arasındadır. 

Başak Burcu Erkeğinin Diğer Burçlar ile Uyumu

Başak burcu erkeğinin en iyi anlaştığı karşı burç Boğa kadınıdır. Güven içerisinde, uzun süreli ve uyumlu birliktelik kurabilir. Eğlence ve maceranın hakim olduğu ilişkiler için ise Yay kadını uygun partnerdir.

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Başak burcu erkeği daha çok cana yakın, geleneklerine aşırı bağlı olmayan, kendisine uyum sağlayabilecek olan kadınlardan hoşlanır. Eğer partneri kendisine ayak uydurabilir ve isteklerine kayıtsız kalmazsa bu Başak burcu erkeğini son derece etkiler. Aşırı olmasa da hakimiyeti altına alabildiği kadından hoşlanır. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top