Close

Terazi Burcu Kadını

 

Burçlarda bulunan dört elementten biri olan hava elementine dahil olan terazi burçları 23 Eylül- 22 Ekim tarih aralığında doğanlardır. Ünlü Terazi burcu kadınları arasında; Hülya Avşar, Burcu Esmersoy, Hadise, Ebru Gündeş gibi isimler vardır. Terazi burcunun getirmiş olduğu özellikler kadın ve erkek terazi burçlarında farklı şekillerde ve boyutlarda kendilerini açığa vururlar. En genel anlamda terazi burcuna sahip insanların akıllı ve idealist insanlar oldukları söylenebilir. Terazi burcu kadınları idealist olma özelliğini erkek terazi burçlarına oranla daha çok yansıtırlar.

Terazi Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Terazi burcu kadınları genel manada güzelliğe ve güzel olan şeylere meraklı ve güzel sanatlara yatkın kişilerdir. Terazi burcu kadınlarını güzel sanatların çeşitli dallarında ve yaratıcılık gerektiren mesleklerde görmek mümkündür. Terazi burcu kadınlarını bunların yanı sıra entelektüel birikim gerektiren çeşitli alanlarda da görmek olasıdır. Terazi burcu kadınlarının idealist yapıları, bulundukları ortama kolayca uyum sağlama özellikleri, iyi bir ortak olmaları ve işbirliğine yatkın yapıları onları iş hayatında başarılı kılar ve iş hayatında yükselmelerine olanak sağlar. Terazi burcu kadınları bu olumlu özellikleri sebebiyle yeterince çalışırlarsa  ve kendilerini istedikleri alanda geliştirirlerse amaçladıklarına ve ideallerine kolaylıkla ulaşabilirler.

Terazi Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Terazi burcu kadınları sevimlilik, uyumluluk, zarafet, alımlılık ve duygusal dişil özellikleri içlerinde barındırırlar. Özellikle zarafetli ve alımlı olmaları girdikleri ortamlarda karşı cins tarafından hemen fark edilmelerini sağlar. Terazi burcu kadınları kendilerine uygun olduğunu düşündükleri bir erkek bulduklarında sadık, uyumlu ve şehvetli bir partnere dönüşürler. Bu özellikleri romantik ilişkilerde sergilemeleri karşı cinsin ilişkiden her anlamda doyum almasını sağlar. Terazi burcu kadınları aynı zamanda sorumluluk alabilen yapıları ile ideal eş ve anne adayıdırlar. Duygularını gizlemeyi seven terazi kadınları genel olarak duygularını hareketleriyle belli etmeyi tercih ederler ve duyguları üzerine konuşmazlar. Terazi burcu kadınları cana yakın, hoşsohbet ve uyumlu yapıları ile sosyal hayatlarında tercih edilen konumdadırlar. Bu burcun kadınlarının arkadaş çevreleri geniştir. Burcun kadınlarının insanlar ile kurduğu ilişkiler onlara hayatın birçok alanında kolaylık sağlar ve farklı kapılar açar.

Terazi Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Terazi burcunun en olumsuz özelliği belki de kararsız olmalarıdır. Terazi burcu kadınlarının bu konuda yapması gereken amaçlarını net bir şekilde belirlemek, bu amaçlara uygun hareket etmek ve gerektiğinde risk alabilme cesaretini gösterebilmektir. Terazi kadınları kendilerini birçok alanda birden geliştirebilir ve sabit bir şeye odaklanmakta zorluk çekebilirler. Bu durum onların çabuk fikir değiştirmelerine sebep olabilir ve çevreleri tarafından istikrarsız olarak algılanabilirler. Terazi burcu kadınları ilişkilerinde alıngan olmaya müsaittirler; bu durum kontrol edilmediği takdirde ikili ilişkilerde problemlere yol açabilir. Terazi burcu kadınları kendileri üzerinde çalışır ve kendilerinin farkında olurlarsa bu olumsuz özellikleri olumlu bir kanala yönlendirebilirler. Aynı zamanda terazi kadınları hazırı çok sever. Hiç uğraşmadan hazır olana yönelmeyi isterler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top