Close

Cinsiyet duyurmak için hazırlayabileceğiniz 5 basit yöntem

Bebek haberiyle havalara uçtunuz. Mutluluğunuzun tarifi belki de yoktur. Sırada cinsiyet öğrenme var ve siz hem kendinize hem de çevrenize bir sürprizle bu güzel haberi vermek istiyorsunuz bunun için neler yapabilirsiniz?

Bebeğiniz gün geçtikçe içinizde sizinle birlikte büyüyor. Varlığını gün geçtikçe daha çok hissediğiniz bebeğinizin cinsiyetini öğrenme vakti yaklaştı. Her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Bu aralar popüler olan cinsiyet duyurma partileri hem size ve eşinize hem de yakınlarınıza güzel unutulmaz bir sürpriz yaparak bu ani ölümsüzleştirmek istiyorsunuz. Peki, cinsiyet duyurma alternatifleri nelerdir?

Cinsiyet duyurma yöntemleri

Pasta yöntemi: Bebeğinizin cinsiyetinin yazılı olduğu kâğıdı aldınız ve doğruca bir pastaneye yöneldiniz en güzelinden bir pasta siparişi ve sonrasında ise elinizdeki kâğıdı pastane çalışanına verip siz kapıdan çıkarken açmasını söyleyebilirsiniz. Akşamında ise güzel bir parti sevdiğiniz bu güzel anı paylaşmak istediğiniz eş, dost, akrabayı davet edebilirsiniz ve pastanın davete bebeğin cinsiyetinin renginde gelmesiyle mutlu haberi hep birlikte alabilirsiniz.

Kutuda ki balonlar: Bir organizasyon şirketiyle anlaşmalısınız onlara cinsiyetin belli olduğu kâğıdı verin ve koli içinde pembe ve mavi bebeğinizin cinsiyetine göre balon koymasını isteyin. Yaptığınız bu organizasyonla eşiniz ve siz birlikte kutuyu açarken uçuşan balonlar size mutlu haberi vermiş olsun.

Balon patlatma: Büyük bir balonun içine mavi veya pembe kâğıtlar koyun ve davetliler eşliğinde balonu eşinizle birlikte patlatın. Başınızdan aşağı dökülen kâğıtlar size bebeğinizin cinsiyetinin habercisi olsun.

Tahmin yarışması: Bu mutlu haberi duyurmak güzel olsa da bunu oyun haline getirmek bu işin en zevkli hali olmalı. Parti evinde gelen misafirler bebekle ilgili tahminlerini tahta üzerine yazarlar ve günün sonunda doğru tahmin eden misafirlere hediye ya da yanlış tahmin edenlere ufak cezalar uygulanabilir.

Pasta kreması ile öğrenme: Diğer pasta yöntemi ile benzerlik göstermekte fakat bu pasta geldiğinde de gizemini koruyor olması diğer yöntemden ayrılan noktasıdır. Pastanız geldi eşinizle birlikte kesip pastanın iç kremasının rengi ile öğrenebilirsiniz.

Bu yöntemlerle mutluluğunuza mutluluk katıp hem siz hem de çevreniz için unutulmaz bir anı olarak kalmasını sağlamış olabilirsiniz.

scroll to top