Close

En iyi 12 bel çantası

En iyi 12 bel çantası

En iyi 12 bel çantası

En iyi 12 bel çantası arayanlar bu yazımız tam size göre! Çanta dolabımızın en dibinde küflenmeye yüz tutmuş o naylon bel çantalarımızı gün yüzüne çıkarma vakti geldi. Tabiki atmak için… Küflü küflü kullanılmaz o zaten 2022’de çanta konusunda bizim tertemiz bir sayfaya ihtiyacımız var.

Biliyoruz ki erkeklerin koca koca cepleriyle çanta taşımak zorunda kalmamalarını hepimiz içten içe kıskanıyoruz. Bakalım bel çantaları yeni kahramanımız olabilecek mi? En iyi 12 bel çantası yazımızda inceleyelim. 

Yabancıların Fanny Pack dediği eski tip bel çantaları, yeni adıyla Belt Bag yani kemer çantalar. 80leri yaşamamışlar olarak bu konuda haddinden fazla cesur davranma gaflet ve delaletinde bulunmamak için iyice araştırmadan kullanmamak gerektiğini düşünüyorum. Buyurun başlayalım bakalım bel çantasını günlük hayatta nasıl kullanabilirmişiz. En iyi 12 bel çantasını da incelemiş olacağız.

İster pantolonunuzun kemer köprülerinden geçirerek, ister bel oyuğunuza oturtarak kullanabileceğiniz bir stil. Daha çok “alışverişe çıkıyorum elim kolum dolu olmasın” düşüncesiyle birlikte hayat bulur. Yüksek bel pantolon veya şortlarla o malum yılları en çok hatırlatan kullanım şeklidir.

En iyi 12 bel çantası
En iyi 12 bel çantası
 • BloominBag Stripy Tricky Zebra Desenli Bel Çantası BB02009
 • Pierre Cardin Mavi Bel Çantası 05PO20Y1427
 • Pierre Cardin Kahve Kadın Bel Çantası 05PO22Y1633

Şerifin masum kızının, Vahşi Batı’da aniden lazım olabilir diye matara, bıçak ve lipstickini (lipstiğini) bel çantasında taşıdığını biliyor muydunuz? Uçuşan şifon elbise, kovboy çizmesi ve şapkası… Tek bir şey eksik; çanta. Kıyafetlerini zıtlıklarla çeşitlendirmeyi seven zevkli kızlarımızın yeni gözdesi hayırlı olsun.

Tekstil sektörünün gelişmesiyle birlikte birçok marka büyüdü ve farklı tarzlarda çanta üretimi yapmaya başladılar. Yine tekstil sektörünün büyümesiyle kıyafetler kadar giyim aksesuarları da oldukça önem kazandı. Aksesuar denince akla ilk gelen çantalar kıyafetlerin tamamlayıcılarıdır. 

Bütün kullanıcılar için çanta çeşitleri farklılık gösterir. Modanın değişmesi ve gelişmesiyle çantalar oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Bu çeşitlilikler insanlar tercih yapmalarını zorlaştırıyor olsa bile, birbirinden farklı ve güzel çantalara ulaşmak bugünlerde oldukça kolaydır. 

Kullanıcıların zevk ve tarzlarına uygun birçok çanta seçeneğini bulmak mümkündür. En iyi 12 bel çantası listemize göz atmayı unutmayın. Kullanıcılar gereksinimlerini karşılayacak olan ürünlerin dışında görsel olarak da gözlere hitap eden ürünleri tercih etmektedirler.

Çantalara olan ilginin artması modanın gelişmesinden kaynaklanıyor. Birçok moda markası birbirinden farklı çanta tasarımları oluşturup kullanıcılara geniş alternatifler sununca bu anlamda insanlar için alternatifler git gide artmaya başladı. Bu yüzden çantaların modellerinde farklılaşmalar meydana geldi.

En iyi 12 bel çantası
En iyi 12 bel çantası
 • Vatkalimon Unisex Renkli Omuz Ve Bel Çantası VTKLMNCNT002
 • Mavi Lila Bel Çantası 198679-34525
 • Mavi Lacivert Bel Çantası 1910401-80108

Sadece çanta tasarımlarında değil, çantaların şekli ve modellerinde de değişimlere gidildi. Bu değişimlerin en güzel örnekleri spor bel çantalarıdır. Bütün çanta modelleri içerisinde oldukça kullanışlı olan ve birçok kişi tarafından oldukça fazla tercih edilen spor bel çantaları, oldukça kullanışlı sayılabilecek modelleriyle birçok marka tarafından üretilmeye başlandı. Dikkat çekici ve kullanım rahatlığı sağlayan bu çantalar oldukça popüler bir hale gelmiştir.

Birçok marka erkek ve kadınlara hitap eden spor bel çantalarını kaliteli ve uygun fiyatlarla kullanıcılara sunmaya başladı. Satışa sunulan çantalar, tekstil kumaşı, deri kumaşları ve farklı renk ve desenlerle kullanıcılara hayatın içinde her alanda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Erkek ve kadın kullanıcıların moda tarzına uygun olan çanta modelleri belli bir ortam içerisinde sınırlama yapmaksızın kombin oluşturmaya yardımcı aksesuarlar arasında yer alıyor. Sizlerde stillerinize uygun olan çanta modelleri için kaliteli markaların çanta modellerini inceleyebilirsiniz. Bu anlamda ulaşabileceğiniz geniş bir alternatife sahipsiniz.

Kullanıcı kitlesinin artmasıyla birlikte kitlelerin tercihleri de artış göstermeye devam ediyor. Bu faktörler koleksiyonların da farklı tarzlarda oluşturularak ürünlerin çeşitlenmesine sebep oluyor. Çanta boyutları, çantaların yapımlarında kullanılan materyaller, görsellik ve kalite tüm çanta modellerinde olan özelliklerdir. 

Çanta markalarının yüksek sayıda olmasından ötürü markaların üretmiş olduğu çanta çeşitliliği oldukça fazladır. Bütün markalar kendilerine has çantalar üretirler. Bütün markaların çanta üretimleri oldukça farklı kaliteye sahiptir.

En iyi 12 bel çantası
En iyi 12 bel çantası
 • Pierre Cardin Siyah Bel Çantası 05PO16K1316
 • Pull & Bear Zincir Detaylı Bel Çantası 14124640
 • Aqua Di Polo 1987 Bel Çantası APCS2-C1130-KD134

Uygun fiyatlı bel çantaları

Uygun fiyatlı bel çantalarını araştırmaya girmişken size seçenekler sunacağız hadi listemizi inceleyin! Telefonunuzu ve cüzdanınızı evden işe taşımanız, enerji barlarınızı ve su şişelerinizi bir Pazar yürüyüşünde saklamanız veya aile gezisi için bir paket güneş kremi ve bazı mendilleri kullanışlı tutmanız gerekip gerekmediği, bel çantaları tüm ihtiyaçlarınızı ulaşabileceğiniz bir yerde tutmanın harika bir yoludur. 

Bir zamanlar uygun fiyatlı bel çantaları arayışınız hiç olmadı çünkü eski model görüyordunuz. Şimdi ise uygun fiyatlı bel çantaları aramanın tam zamanı! (kalça paketleri, askılı çantalar, crossbody çantalar, serseri çantalar ya da insanlar “bel çantası” diyerek utanmamaları için başka ne diyorlarsa) hem stil hem de insanlar açısından yeniden canlandırıyorlar.. 

Öğleden sonra için ihtiyacınız olanı taşımak için küçük bir eller serbest oldukça yararlı olduğunu fark eder. Bel çantasında, tatilciler için tek cepli paketlerden şehirde bir gece geçirmek için şık deri çantalara kadar birçok farklı seçenek var.

Bununla birlikte, bu paketler için farklı kullanım durumları göz önüne alındığında, herkes için işe yarayacak tek bir çanta yoktur, bu nedenle ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli boyutlarda (küçük, orta, büyük) seçimlerin yanı sıra deri, seyahat ve uygun fiyatlı seçimlerimiz vardır

Bir düzine bel çantanız var. Uygun fiyatlı bel çantaları – deri görünümlü – ya da spor önemli değil. İnsanlar onları size hediye olarak verebilir ve hak ettiğinizi hissettirebilir. Her bel çantası güzeldir ve her bel çantası esastır ve hepsini severiz. Kendinize bakın. Yatırım yapmak için en iyi 12 bel çantası listesinde gezinmeye devam edin!

En iyi 12 bel çantası
En iyi 12 bel çantası
 • Freebelt Siyah Yeni Nesil Spor Bel Çantası Koşu ve Fitness Kemeri FRTLUTTK001
 • WMİLANO Siyah Kroko Kadın Bel Çantası C217-19
 • Benetton Siyah Kadın Bel Çantası BNT134
scroll to top