Close

En iyi 12 bisiklet şortu

En iyi 12 bisiklet şortu

En iyi 12 bisiklet şortu

En iyi 12 bisiklet şortu bisiklet parkurlarından piste geçti. Günlük siyah tozluklarınızı biliyorsunuz ve seviyorsunuz, ancak sıcak havalarda giymek için bisiklet şortları üstündür: Bunları stüdyo fitness sınıfında, yürüyüşte veya arkadaşlarınızla akşam yemeğinde giyebilirsiniz. Taytlardan spor sütyenlerine kadar her şeyi seven atletik giyim tarzınız var ise harika bir bisiklet şortunun ne olduğunu biliyorsunuz demektir.

Egzersiz yaparken rahat hissedecek ve iyi görünecek en iyi kadın bisiklet şortlarını bulmak için aşağıdaki faktörleri öneririz: En iyi 12 bisiklet şortu

 • Sentetik, nemi fitilleyen kumaş arayın: Nem fitilleyen, opak ve pamuğa kıyasla üstün streçlere sahip naylon ve polyester gibi kumaşlar. Yanlış nem fitilleme iddiaları olan markalardan kaçınmak için, kumaşın içine küçük bir damla su yerleştirin. Nem fitilleme malzemesiyse, su hızla emilir ve yayılır. Egzersiz yaparken şort terli hissedeceğinden, su boncuklarının bulunduğu herhangi bir kumaştan kaçının.
 • Bir güderi kumaş düşünün: Bu dolgulu kasık bölümü bisiklet şortlarında yaygındır. Tipik olarak, dolgu, bisiklet üzerindeyken basıncı azaltmak için tasarlanmış köpükten yapılır. Hevesli bir bisikletçiyseniz, ekstra destek için bir güderi kumaşa sahip bisiklet şortları arayın.
 • Ciddi bisiklet için bir önlük tercih edin: Bazı bisiklet şortları, belinizde bitirmek yerine, omuzlarınızın üzerinden geçen bir önlük özelliğine sahiptir. Bir önlük stili seçmenin ana nedeni, kazı yapmak veya dolaşmak için elastik bir bant olmadığından, belinizde ilave konfor içindir. Birçok uzman uzun mesafe bisikletçileri için önlük stilleri önerir, ancak yeniyseniz veya moda için bisiklet şort giyiyorsanız, bel stilini tercih edin.
En iyi 12 bisiklet şortu
En iyi 12 bisiklet şortu – En iyi 12 bisiklet şortu
 • FIFTH SENSE Gia Siyah Spor Bisiklet Şort
 • Penti Kadın Bisiklet Şortu
 • Koton Ebru Salli Loves Bisiklet Sortu Serit Detayli Bisiklet Tayti

Egzersiz veya moda için en iyi çifti arıyor olun, en iyi 12 bisiklet şortunun hepsi övgü dolu yorumlara, çevrimiçi en çok satanlara veya heyecan verici özelliklere sahip stillere sahip markalardan gelmektedir.

Geçmiş dönemlerin moda trendleri sürekli olarak modaya girip çıkıyor, ancak birkaç yıl önce gardıroplarımıza hoş geldin bisiklet şortlarından sonra, yaz zımbasının ciddi bir kalma gücüne sahip olduğu kanıtlanmıştır. Başlangıçta 19. Daha geleneksel, yapılandırılmış parçalar yerine hala rahat kıyafetler seçtiğimiz ve motorcu kısa kıyafetlerinin sıcak hava günlerinde gözümüz olmaya devam ettiği döneme doğru ilerleyin.

Bazıları bisiklet şortunu giymenin zor olduğunu düşünürken veya tartışmalı bir giysi olduğunu iddia etse de, günlük aktiviteler yerine spor salonu için daha fazla şey ifade etse de, oldukça çok yönlü olduklarını ve bunları stil etmenin doğru veya yanlış bir yolu olmadığını iddia ediyoruz.

Prenses Diana gibi stil ikonlarının yanı sıra Sarah Jessica Parker ve Tiffani Thiessen gibi 80’lerin ve 90’ların “It” kızlarından ilham alan etkileyiciler, bu bir zamanlar işlevsel olan bu öğeyi aldılar ve modaya uygun görünmesini sağlıyorlar.

Sizi gemiye almak ve bu bebeklerin hem yukarı hem de aşağı giyinebileceğini kanıtlamak için, Instagram’da bulabileceğimiz en iyi 12 bisiklet şortu kıyafet ilhamlarından bazılarını topladık.

En iyi 12 bisiklet şortu
En iyi 12 bisiklet şortu – En iyi 12 bisiklet şortu
 • Koton Bisiklet Sortu Batik Bisiklet Tayti
 • Koton Bisiklet Sortu Batik Bisiklet Tayti
 • Penti Siyah Shiny Bisiklet Şortuu 

Bisiklet şortu kadın

Bisiklet şortu kadın modellerini tüm yazı boyunca görebilirsiniz. Hepsine baktığınızdan emin olun! Yani kaydırmaya devam edin. Bisiklet şortu kadın modelleri yalnızca bisiklete bineceğiniz zamanlarda giyilecek diye bir kural olduğunu hiçbirimiz zannetmiyoruz ki yok! Aynı zamanda bisiklet şortu kadın modellerini yalnızca yaz veya ilkbahar aylarda giymelisiniz diye bir kural da yoktur!

Hele ki son dönemlerde kombinleme olarak sık sık kullanıldığını gördüğümüz bisiklet şortları özellikle blazer ceketler altına yerleştiriliyor. (İnanılmaz hoş!) Farklı kumaş türlerinden birer tane dolabınıza mutlaka koymalısınız. Parlak, yün, mat gibi kısa, uzun, orta boyutlarda hepsinden birer tane (hatta farklı farklı renklerde olabilir) almayı düşünmüyor değilsiniz gibi duruyor buradan.

Hepinizin bunların hepsini sevdiğinizi ya da denemek istediğinizi biliyoruz. O zaman fikirler havada uçuşsun diyelim mi?

Tüm yazı boyunca listelediğimiz en iyi 12 bisiklet şortu sizleri bu konuda tatmine götürecektir. Güvenebilirsiniz! Krem rengi bol, boğazlı, yün bir kazak altına giydiğiniz krem rengi bir bisiklet şortunu düşünün. Dizlerinize kadar uzanan süet bir çizme ile kombinleyebilirsiniz. En dış bölümüne siyah uzun bir trençkot giyerseniz gözünüze taktığınız turuncu şeffaf cam gözlükler ile bütün sokakları birbirine katabilirsiniz. (Altın rengi küpeler ile son dokunuşu yapın.)

En iyi 12 bisiklet şortu
En iyi 12 bisiklet şortu – En iyi 12 bisiklet şortu
 • Zin Pilates Kadın Bordo Yüksek Bel Bisiklet Tayt
 • Koton Kadın Siyah Bisiklet Sortu Seritli Yüksek Bel Bisiklet Tayt
 • Penti Dikişsiz Bisiklet Şortu 

Veya bir sporcu sütyeni ile eşleştirmeye ne dersiniz? Bu eşleştirme muhtemelen çok da önemli değil, ama komboyu spor yapanlar sadece fitness meraklıları değil. Modaya uygun bir bükülme için, bir blazer ceket ve biraz askılı topuklu ayakkabı ekleyin veya bir bombacı ceketi ve yüksek çoraplı temiz spor ayakkabı kombinasyonu tercih edin.

Ya da bir hırka ile giymeyi sevmez misiniz? Bisiklet şortun atletik estetiğine rahat ve seksi bir kontrast eklemenin bir başka yolu da kombininize bir hırka eklemektir. Dizlerinizin arasından anında geçen büyük boy bir kazak, son ürünü daha soğuk hissettirir, ancak daha uygun ve yakan bir görünüm istiyorsanız, kısa bir hırkayı tercih edin ve üst düğmeyi tokalayın.

Bir çift motorcu şort gibi forma uyan alt kısımlarla gevşek bir sweatshirt’ü bir araya getirmek, loungewear zımbasının daha az özensiz görünmesini sağlama yeteneğine sahiptir. İster kapüşonlu, ister çeyrek fermuarlı, ister pullover veya kısa bir sweatshirt tercih edin, vücuda uygun alt kısımlar üstünüzün gevşek uyumunu dengeleyecektir. Halka küpeler, tek zincir kolye veya basit bir bilezik gibi minimalist takılar ekleyin, şeylere yüksek bir bükülme kazandırır.

Oversize tshirtleri unutmadık! Büyük boy tshirtler tamamen kendilerine ait bir görünüm, bu yüzden devam edin ve bir çift bisiklet şort ve spor ayakkabı ile favorinizi sallayın. Nihai sonuç, üzerine atılması beş dakikadan az süren süper rahat bir kıyafettir (zaman sıkışıklığı çekiyorsanız ideal bir seçenek). Özel hissettiren bir şey mi arıyorsunuz? Daha büyük bir deyim oluşturmak için baskıları karıştırın.

En iyi 12 bisiklet şortu
En iyi 12 bisiklet şortu – En iyi 12 bisiklet şortu
 • Koton Bisiklet Tayti Düz Renk
 • Defacto Kadın Mor Yüksek Bel Slim Fit Biker Tayt
 • VorNişantaşı Kadın Bisiklet Tayt VN2137
scroll to top