Close

En iyi 5 çocuk tabletleri

En iyi 5 çocuk tabletleri

En iyi 5 çocuk tabletleri

En iyi 5 çocuk tabletleri kılavuzumuza hoş geldiniz, size aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi kaliteli seçenek sunuyor: Bu birinci sınıf slate’lerden birini evde kurup çalıştırdıktan sonra, çocuklarınız hemen susturulacak.

Ekran boyutundan yapı kalitesine kadar tartmanız gereken birkaç önemli faktör var, ancak çocuklar için en iyi tabletlere yönelik bu kapsamlı kılavuzda, bilmeniz gereken her şeyi açıkladık. Tüm özellikler ve nasıl ödemeyi beklediğiniz kadar.

İyi haber şu ki, bu tabletler düşündüğünüzden daha ucuz, bu yüzden bakmanız gereken birkaç çocuğunuz olsa bile, sırf onlar için En iyi 5 çocuk tabletlerini bulmak için tüm hayatınızın birikiminden ayrılmak zorunda kalmayacaksınız.

Çocuklarınız bir tablete ellerini aldığında, bazı açılardan geri dönüş yoktur. Uygulamaların, videoların, oyunların ve her türlü dikkat dağıtıcı unsurların cazibesi önemlidir ve kendinize huzur ve sessizlik satın almak için oldukça yararlı bir yol olabilir.

Tabii ki, bundan çok daha fazlası var tabletleri şaşırtıcı eğitim araçları olarak ve paylaşılan aktiviteler üzerinden çocuklarınıza bağlanmanın yolları olarak da kullanabilirsiniz.

İyi haber şu ki, çocuğunuzun onları harekete geçirmesi için en iyi iPad Pro’yu da vermeniz gerekmiyor. Piyasada çok daha uygun fiyatlı En iyi 5 çocuk tabletleri kategorisinde sayısız tablet var ve birçok durumda açıkça çocuklar düşünülerek üretiliyorlar. Sizin için En iyi 5 çocuk tabletleri seçeneklerinin tümünü inceledik ve aşağıda listeledik.

Uygun fiyatlı tablet markaları 

Uygun fiyatlı tablet markalarını gelin hep beraber inceleyelim.. Görüyoruz ki bir süre daha maalesef pandemi nedeniyle tüm öğrencilerin eğitim hayatı online eğitim şeklinde devam edecek. Online eğitim için ise bir tablet en önemli ihtiyaçtır. Çocuklar için tablet ya da çocuk tableti olarak sınıflandırsak da işlevleri saymakla bitmez Uygun fiyatlı tablet markalarını listeledik.

İçinde bulunduğumuz pandemi koşulları nedeniyle öğrencilerin eğitim hayatı bir süredir online dersler üzerinden devam ediyor. Online eğitim için en gerekli malzeme ise taşıması kolay, işlevi çok olan bir tablettir. Son zamanlarda kullanıcılar çocuklar için tablet ya da çocuk tableti konusunda yoğun aramalar yaptılar. Çocuklar için tablet arayan ebeveynler için tercih edebilecekleri pek çok farklı seçenek sunuluyor. Uygun fiyatlı tablet markaları listemize göz atmayı unutmayın. 

Çocuklar için tablet ya da çocuk tableti olarak sınıflandırsak da bu tabletler online eğitim başta olmak üzere pek çok konuda öğrencilerin işine yarayacak donanıma sahip cihazlardır. Çocuklar için tablet listemizdeki cihazlar 1500 – 2000 TL fiyat bandında satışa sunuluyor. Ancak farklı satış platformlarında, farklı kampanyalar olabilir. Bu nedenle aradığınız çocuk tableti ve çok daha fazlası için güncel fiyatları takip etmenizde yarar var.

Tabletler hem eğlence hem de eğitim için harika bir araçtır, bu da onları bir çocuk için mükemmel bir hediye yapar, özellikle de henüz bir akıllı telefon için çok gençse.

Bu içeriğimizde ekran boyutu, bütçe ve oyun yeteneklerini göz önünde bulundurarak çeşitli görevler için uygun tabletleri inceleyeceğiz. Mobil oyun oynamak için güçlü oyunculardan, çocuğun Netflix, Disney + veya YouTube izleme makinesi olmaya yetecek kadar ucuz olanlara kadar.

İçeriğimizdeki tabletleri 3 başlık altında inceleyeceğiz. Bunlar sırası ile; en iyi küçük tabletler, en iyi büyük tabletler ve oyun için en iyi tabletler şeklinde olacak. Dilerseniz şimdi bu tabletlerin bulunduğu Uygun fiyatlı tablet markaları Listemize hep birlikte göz atalım.

İşte çocuklar için Uygun fiyatlı tablet markaları;

Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020)

Çocuklar için Samsung tabletler söz konusu olduğunda, en büyük bahis Samsung’un hem büyük hem de küçük ekran boyutu seçeneklerine sahip olan Galaxy 2020, 8.4 inçlik bir ekrana sahip olacak.

Galaxy Tab A 8.4, film veya YouTube videoları akışı ve hafif oyunlar oynamak gibi temel eğlence için çok uygundur ve modern, çekici kavisli bir tasarıma sahiptir. Tüm bunlara ek olarak, okumak için mükemmeldir.

En iyi 5 çocuk tabletleri
En iyi 5 çocuk tabletleri

Amazon Ateşi 8 HD

En iyi seçenek olarak seçtiğimiz Fire 7 tableti zevkinize göre biraz küçük görünüyorsa – veya çocuğunuzun! – Bir sonraki boyut harika bir seçenektir. Kasa ve garanti de dahil olmak üzere aynı çocuk dostu seçeneklere biraz daha fazla ekran gayrimenkulüyle sahip olursunuz.

Bu ekstra inç boyutu, 2020’de gelecekteki prova için neredeyse bir önkoşul olan HD kalitesine yükseltilmiş ekranı da görüyor. Bu model ile Fire 7 arasında neredeyse hiçbir şey yok ve fiyat farkı hiç de fazla değil, bu yüzden tercih ettiğiniz boyuta gelebilir.

 

En iyi 5 çocuk tabletleri
En iyi 5 çocuk tabletleri

Apple iPad

Biliyoruz, biliyoruz – süslü iPad’lerinizi riske atmak istemeyeceğimizi söyledik. Yine de, Apple’ın iPad mini’sinin en son sürümünün, dahil edilmeyi gerektirdiğini düşünüyoruz. Öncelikle, yapabileceğinizden biraz daha az depolama alanından memnunsanız, aşırı pahalı olması gerekmez.

Ancak, daha da önemlisi, kaputun altında büyük bir güce sahip küçük bir vücutta üst sınıf bir tablet. Hasardan korumak için tıknaz bir kılıf koyarsanız, çocuklarınızın ihtiyaçları için harika olan ve üzerinde olmadığı zaman kendi kullanımınız için yararlı olan bir tabletiniz olacaktır.

En iyi 5 çocuk tabletleri
En iyi 5 çocuk tabletleri

 

 

Samsung tab 6 

Efsane bir AMOLED ekrana sahip bu tablet, serinin en yeni modeli olmasa da hala çok sayıda güzel özelliğe sahip. Kutusunda not alabileceğiniz, çizim yapabileceğiniz ve tabletin daha birçok özelliğinden yararlanabileceğiniz kalemi ile birlikte geliyor. Samsung Tab S6’yı diz üstü bilgisayar haline getirmek için ekstra bir klavye de satın alabilirsiniz. Tabletin en öne çıkan özelliği ise etkileyici çözünürlüğü ile ekranı.

En iyi 5 çocuk tabletleri
En iyi 5 çocuk tabletleri

Samsung SM-T510 32GB


Çocuklar için Samsung tabletler arasında yer alan SM-T 510, 8 çekirdekli işlemcisiyle dikkat çekiyor. Bu sayede diğer tabletlerden 2 kat daha hızlı olan ürün, artırılabilir hafızası sayesinde depolama sorunu yaşatmıyor. 6150 mAh batarya kapasitesi bulunan cihaz, 10.1 inç büyüklüğünde ve 1920 x 1080 çözünürlüğünde ekranıyla mükemmel bir deneyim sunuyor.

En iyi 5 çocuk tabletleri
En iyi 5 çocuk tabletleri

 

scroll to top