Close

En iyi 10 kar botu

En iyi 10 kar botu

En iyi 10 kar botu

En iyi 10 kar botu ile ayaklarınızı sıcak tutmak konusunda çalışalım. Artık Gün ışığından Yararlanma Saati geçti ve gün batımından önce gün boyunca gevşeklikten kurtulma şansınız bile olmadı (çok iç karartıcı, biliyoruz), Kışın gerçeğini inkar etmek yok. Tercüme: Bu soğuk hava kıyafetlerini planlamaya başlamalısın, özellikle de sıcaklıklar buradan sonra düşmeye devam edeceğinden.

Yine de panik yapma! Aşırı kış koşulları için gardırobunuzu nasıl şekillendireceğinizden emin değilseniz, başlamak için ilk yer mevcut kış ayakkabısı durumunuzdur. En iyi 10 kar botu ile bu serüvene en güvenilir bir şekilde giriş yapabilirsin. Geçekten yapabilirsin!

Buzlu kar fırtınaları düşündüğünüzden daha erken burada olacak ve ani bir kar fırtınası için doğru ayakkabıları bulmak bazen tamamen umutsuz hissedebilir. Ne düşündüğünüzü biliyoruz: Kar botlarını düşündüğünüzde aklınıza gelebilecek görüntü, hantal, modası geçmiş ve brüt ve tuz lekeli bir çift.

Neyse ki, dünyada tonlarca moda seçeneği var ve şu andan itibaren alışveriş yapabilmeniz için sevimli en iyi 10 kar botu topladık! Her birinin özel bir özelliği vardır. Kısacası, kar ayak bileklerinizin çok ötesinde birikmeye devam etse bile cehennem gibi şık görünebilirsiniz.

İleride, sizi herhangi bir kar gününden geçirecek en iyi kışlık botlara göz atın, ama aynı zamanda her şey eridiğinde giyecek kadar sevimli (evet, zaten baharı hayal ediyoruz, bizi rahat bırakın). Bu şık kışlık botların her biri aynı zamanda yalıtım, su geçirmez malzemeler, kavrama tabanları gibi önemli özellikler de sunuyor, siz adlandırın. Şimdi, sezonun ilk karı beklenmedik bir şekilde her zaman olduğu gibi çarpmadan önce en iyi 10 kar botu için alışveriş yapın.

Kar botu modelleri

Kar botu modelleri konusunda iddialıyız! Kışlık botlar için alışveriş yapmak genellikle konfor, dayanıklılık ve stil arasında uzlaşmayı içerir. Kar botlarının ayaklarınızı sıcak ve kuru tutmasını sağlayan detaylar suya dayanıklı kumaşlar, sürüklenen tabanlar ve yalıtım katmanları genellikle onları giymek için bu kadar çekici ve hantal yapan şeydir.

Neyse ki, yeterince araştırırsanız, yamaçlarda veya şehir sokaklarında geziniyor olsanız da, elementlere dayanabilecek ve ayaklarınızın üzerinde iyi görünebilecek yüksek performanslı kar botu modelleri bulabilirsiniz. Aklında, çok sayıda ikili gruplara avlamak kolay dahil olmak üzere cepheler, nefes alabilen astar, dantel, arka taraftan kabartmalı sekmeleri vardır.

Bu yüzden kar botu modelleri almak için, yürürken kabarcıklar önlemek için tek esneklik ile mücadele etmek zorunda değilsin ve şık bir estetik çiftleri de kışın her kit ile en önemli özelliklerini belirlemek için ayaklarımızı koyduğumuz yerdeler. İleride, karda, karla karışık yağmurda, yağmurda, dolu yağışında ve bu sezon yolunuza çıkan her şeyde yürümek için yapılmış en iyi 10 kar botu çift yüksek puanlıdır.

Moon Boot Kadın Siyah Kar Botu

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

Retro muhteşem Moon Boot ilk olarak 1960’larda Apollo 11 ay inişini takip eden yıllarda popülerlik kazandı ve daha yakın zamanda tekrar modaya döndü. İtalya’da üretilen bu çift, bağcıklı taban tekstil ve sentetik deri ve kauçuk detay, kalın astar ve güvenilir bir tutuş sağlayan kabarık tabanlara sahiptir (eğer satılmışlarsa veya daha uzun bir versiyon istiyorsanız, bu stili deneyin).

ADSM Kadın Siyah Kar Botu ADSM KAR BOTU

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

Yoğun kar koşulları için popülerdir, ancak birçok yorumcu (bu yazar dahil) onları biraz ağır bulmaktadır. Bazıları ise gerçekten hafif bulmaktadır. Sıcaklık veya dayanıklılıktan ödün vermeyen daha hafif bir alternatiftir: Bu şık çift, 1-4 cm topuk ve su geçirmez özelliklerinde enjeksiyonla içi tüylü ve bağcıklı, yastıklı ayak tabanı ve sağlam çekiş için çok yönlü pabuç tabanı ile ayakları mutlu ve kızarmış tutar. Ancak mutlaka bir numara küçük tercih etmelisiniz.

Cool Moon Içi Kürklü Kadın Kar Botu

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

Bu çift koşabileceğiniz kadar rahat hissediyor, ancak karlı iklimlerde dışarıda giymek için tamamen kışlanıyor. Dikiş sızdırmaz su geçirmez. Hakiki Kürk (Yün), Hakiki Deri üst kısımdan yapılmış ve yumuşak bir yün karışımı ile kaplanmış, ıslak ve donmuş yüzeylerde daha iyi kavrama için süper hafif bir kauçuk tabana sahipler (2cm), iş veya oyun için kot pantolon veya kayak pantolonu ile kayıyorlar.

MORENİCA Içi Kürklü Bayan Kar Botu

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

Son derece iyi tasarlanmış bir çifttir, elementlere dayanabildikleri ve asla modası geçmeyecekleri için savurganlığa değer. Dayanıklı ve su geçirmez malzemelerden üretilen botlar, güvenli ve rahat bir uyum sağlayan bağcıklarda da dahil olmak üzere tüm ayrıntılara sahiptir. Aynı zamanda çok ama çok hafif bir kar botudur.

Dio Gomez Kadın Siyah Multi Yüksek Taban Su Geçirmez Spor Bot

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

Bu suya dayanıklı, kamışlı kışlık botlar, sıcaklık için ısıyı koruyan, sürdürülebilir şekilde hazırlanmış yüksek tabanlı spor botlardır. Konfor için bir polar yaka astarı, çekiş için bir dış taban ve karın içeri girmesini önlemek için ayarlanabilir bir kamışlarda vardır. Aynı zamanda çok şık tasarımı tabandan başlayarak renk seçimlerine kadar da etki etmiştir.

Walky – Alba Model Kürklü Siyah Kadın Kar Botu

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

Rahat ve ayağınızın şeklini alabilen, su geçirmez yüksek kalite ve kaymaz özellikli doğal bileşenli kauçuk tabanın en iyi yanı, onları iki şekilde giyebilmenizdir. Üst kısmı doğal boyalı su itici suni deri, çift tarafı iç kısmı, ayağınızı sıcak tutan suni kürk örme bağcık kapatılması ile bütünleştirilir. Gündüzden geceye geçişler için ya da üzerinizde hava değiştiğinde dahi bir ayrıntı.

Sportlife Kadın Siyah Kar Botu Su Geçirmez

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

Şık ve tasarımı ile dikkat çeken detayları bulunan kış için bir bot mu tercih etmek istiyorsunuz? Evet şu anda tam olarak o çifte bakıyorsunuz! Kaymaz taban ve asla su geçirmez lastik bot, keçeli sıcak astarı ile kışın kurtarıcınız oluyor.

Hammer Jack 101 20109 G Su Gerçirmez Kadın Kar Botu

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

Tam kalıp bir kar botu mu arıyorsunuz? Sonbahar ve kış için ideal bir tanesi ile tanıştınız. Dış materyalinin mikrofiber olmasını çok sevdik çünkü asla soğuğu içeriye geçirmiyor. İçerisindeki yumuşak yün kaplamalar ise içerisini de daima sıcak tutuyor.

Straswans Alen Kadın Kemer Detay Tüylü Düz Taban Kadın Bot Altın

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

İşte minik ama işlevi çok kuvvetli olan aynı zamanda da hem rengi ile hem de tasarımı ile kışın sokakları ateşiyle yanıp kavuracak olan bir çift kar botu karşımızda duruyor. Zaten karda dolaşmak için botlarınız varsa, ancak kulübede kayacak daha şık bir şey istiyorsanız, bu sizin çiftiniz. Sargılı kamışlar sıkı bir uyum sağlar ve kalın kavramalı kauçuk tabanlar sizi sağlam bir zeminde tutar.

Moschino Logolu Kar Botu Kadın Kar Botu

En iyi 10 kar botu
En iyi 10 kar botu

Moschino kart botu çok seviliyor ve gerçekten çok hızlı bir şekilde tükeniyor. Fiyatı diğerlerine göre daha pahalı ancak vereceğiniz paraya değer mi? Şiddetle değer! Özellikle tasarımı ile dikkatleri kesinlikle üzerine topladığı konusunda hem fikiriz. Dış cephesi sayesinde de içeriye su geçirmiyor ve ayaklarınız içerisinde çok rahat.

scroll to top