Close

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye fikri bir anda aklımızda belirdi ve neden hemen çalışmalara başlamayalım ki dedik. İster ortak bir rahmi paylaşmış olun, ister sonradan canınızı sıkmaya başlamış olsun, kardeşiniz muhtemelen sizin için özeldir. (En azından ona hangi hediyeleri vereceğinize dair bir hikaye okuyacak kadar özel.) O eşsizdir ve bu benzersizlikle benzersiz bir armağana ihtiyaç vardır. 

Belki de bir bibliyofil olmaktan iki kitap uzakta olan bir okuyucu ya da boş zamanlarında yemek yapan bir bilgisayar ustası ya da asla yeterince sulu meyve alamayacak biri. Ya da belki Marie Kondo’nun şovuna biraz geç kalmıştı ve şimdi daha minimalist, kıvılcım. Belki de sadece sürdürülebilir bir şekilde yaşamak istiyor, mümkün olduğunca az satın alıyor, bu da ona bir hediye bulma görevini neredeyse imkansız kılıyor.

Durum ne olursa olsun, özel kardeşiniz (veya kardeşleriniz) için doğru hediyeyi bulmak zor olabilir. Acı verici bir zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak için, sevdiğimiz ve daha önce yazdığımız şeylerin bir listesini ve ayrıca herhangi bir kardeşin takdir edeceği birkaç yeni başlayanı bir araya getirdik. En İyi Kadın ekibi bunun için ter döktü! Çünkü etrafta çok fazla sıradan ve şaşırtmayacak hediyeler var. Hatta dolu! Biz ise her zamanki gibi farklı olmak istiyoruz.

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
 • Gymwolves Erkek Spor Şort Çift Katmanlı | Comfortable Serisi | TYC00173296423
 • Nike Sx7676-901 Everday Lıghtweıght Crew Traınıng – Lg SX7676-901 
 • adidas X Speedflow.4 Fy3293 Fxg Erkek Krampon SRHNSPR-FY3293 

Kardeşler bazen alışveriş yapmak konusunda zor insanlar olabilir, özellikle de erkek kardeşler. Bazen kız kardeşiniz için bir hediye seçmek kolay olsa da, erkek kardeşiniz için mükemmel hediyeyi seçmek söylenenden daha kolaydır.

Ne de olsa, siz ve kardeşinizin birlikte yaşadığı her şeyden sonra arka bahçedeki antikalar, tatiller, süper özel gece geç saatlerde takılmalar ve ara sıra kavga ettikten sonra, onun hakkında gerçekten nasıl hissettiğinizi özetleyen mükemmel hediyeyi bulmak istersiniz.

Başka bir deyişle, ona yanınızda olduğu için ne kadar minnettar olduğunuzu göstermek istersiniz (anne ve babanın en sevdiği çocuk olduğu konusunda sürüklendiğinde hala biraz sinir bozucu bulsanız bile). Bu nedenle, ister büyük ister küçük kardeşiniz için alışveriş yapıyor olun, ister unvana layık biri olun, kardeşlere onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatması için bu eşsiz hediyelerden birini düşünün.

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
 • König Unisex Siyah Spor Ve Seyahat Çantası Su Geçirmez Çantası KNG10-SİYAH
 • Wahl 3615-1016 Seyahat Tipi Tıraş Makinası PRA-118099-3360
 • ÇÇS Nc 092 Abs Orta Boy Valiz Siyah Sarı PRA-533694-4442

Unutmayın ki, burada göreceğiniz erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye fikirleri yalnızca aklınızda belirli objeler, ürünler veya sadece adları canlanabilsin diyedir. İsterseniz bunlardan birini tercih edebilir veya farklı modellerine ya da renklerine göz atmak için linke tıklayabilirsiniz.

Şimdiki erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye fikirleri listemiz her bütçeden kişiye hitap edebilmesi amacı ile hazırlanmıştır. Aklınıza gelmeyecek veya hediye vermeyi düşünebildiğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Tercih tamamen sizin!

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
 • Ultimate Ears Wonderboom Phantom Bluetooth Hoparlör 821773
 • EKEN H9 Aksiyon Kamera Hd 4k Kumandasız 329p
 • Cellular Line Freepower Octopus Wireless Harici Şarj 5000ma Siyah (GENPA GARANTİLİ) 145058687

Her şeye sahip olan kardeşine ne hediye edeceksin? Gerçekten almak isteyeceği bazı benzersiz fikirlerimiz var. Bu fikirlerimizi erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye listemizin içerisinde topladık. Hey kararsızlığı artık bırakabilirsin! Tamam, kardeşini seviyorsun. Sadece bunu her zaman ya da sende onun gibi söyle. Ama ona doğum günü, Noel ya da herhangi bir nedenle bir şey alma zamanı geldiğinde, senin için ne kadar önemli olduğunu söylemek zor olabilir.

Kardeşine zaten sahip olduğu bir hediyeyi almadığından emin olmak istiyorsun, bu yüzden hemen hemen her yaştaki kardeşler için uygun olan süper benzersiz, anlamlı ama eğlenceli bir fikir listesi hazırladık. Şimdi erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye fikirleri listemize geçebiliriz.

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
 • Kamardey Çok Fonksiyonlu Telefon Gamepad Sessiz Soğutucu Fan Radyatör Joystick Tetik Gamepad Rgb Işık Ile 34060
 • ZOİNCO Black Shark Pubg Nişan Ve Tetik Tuşu Profesyonel Mobil Oyun Konsolu ZC-01
 • logitech G29 Direksiyon + G29 Shifter / G29 Vites 885370902297al31

Erkek kardeşe hediye

Erkek kardeşe hediye almak zorlayabilir. Bazı fikirlere mi ihtiyacınız var? Kardeşiniz bu yıl büyük bir dönüm noktasına ulaştıysa kişiselleştirilmiş bir hediye seçin (belki yeni bir iş?), katil bir mizah anlayışı varsa ya da her şeye sahip olan adamsa bilinmeyene (örneğin bir video oyun denetleyicisi sahibi) yaslanırsa komik bir hediye.

Ne de olsa çoğu zaman gıcıklık rollerini üstlenebiliyorlar, yalan yok. Hele ki ergenlik döneminde bir erkek kardeşiniz var ise durum biraz daha sizin için çıldırtıcı olabilir. Ama moralinizi bozmanıza veya vazgeçmenize gerek yok. Biz buradayız! Erkek kardeşe hediyeler konusunda sizlere yardımcı olmakta kararlıyız. Evet kararlıyız!

Siz ve kardeşleriniz bu yıl ortak bir hediye için bir araya gelmeniz durumunda, seveceği birkaç daha pahalı (iyi, savurganlığa layık) fikir ekledik. Ayrıca, alışverişinizi son dakikaya bıraktıysanız, bu hediye fikirlerinin çoğu, şu anda hemen satın alabileceğiniz şekilde oluşturulmuştur.

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
 • ablukaonline Etnik Desenli Oversize Polar Gömlek Haki Ekru 4522/6hakiekru
 • Catch Kapüşonlu Oversize Sweatshirt C-1010 Beyaz CT21K-C1010-013
 • Dynamo Erkek Siyah Çıkarılabilir Kapüşonlu Şişme Yelek 4300 

Erkek kardeşe hediyeler konusunda hazırladığımız çalışma şu şekilde sizlere yön gösterebilir; eğer erkek kardeşiniz motosiklet kullanıyor ise aklınıza onun aracına dair bir hediye almak gelebilir. Veya erkek kardeşinizin laptop bilgisayarı onun en yakın arkadaşı ise laptop aksesuarları, laptop çantaları veya koruyucu laptop kılıfları üzerinden de yürüyebilirsiniz.

Bu yüzden erkek kardeşe hediye almanız kolaylaşsın ve hemen aklınızda muhteşem fikirler, öneriler anız kolaylaşsın ve hemen aklınızda muhteşem fikirler, öneriler uçuşsun diye erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye fikrini bir araya getirdik. Kabul edelim çok kolay değildi.

Ancak farkımızı gösterdiğimizi düşünüyoruz. İşte tam da bu yüzden sizlere birbirinden güzel, indirimli ve can alıcı hediye fikirleri hazırladık. Şimdi rahatlayarak alışverişin tadını başarı ile birleştirebilirsiniz. Buradaki karar tamamen size ait. Hangisini seçtiniz? Hadi yorumlarda buluşalım. Fikirleriniz bizim için çok değerli! Çok daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
Erkek kardeşe verilebilecek 18 hediye
 • Delta Bilek Bandajlı Gri Ağırlık Body Fitness Eldiveni FGL 9015
 • Triathlon T127 Mekik Aleti
 • Spalding Tf-150 Basketbol Topu Perform Size 7 Fıba Logolu 83-572 – 8774
scroll to top