Close

Eviniz için 5 akıllı termostat

Eviniz için 5 akıllı termostat

Eviniz için 5 akıllı termostat

Eviniz için 5 akıllı termostat yılın son dönemi için güncellendi. Yeni bir termostat mı arıyorsunuz? Buradan başlayabilirsiniz. Akıllı bir termostat sadece evinizin içindeki soğutma ve ısıtma sistemini yönetmez. Uygulama özellikli bir akıllı ev cihazı olan termostatınızı, telefonunuzun veya mobil cihazınızın bir Wi-Fi veya hücresel şebekeye bağlı olduğu her yere uzaktan ayarlayabilir, böylece tatilde, bakkalda veya sadece kanepede olup olmadığınızı kontrol altında tutabilirsiniz. 

Birçok eviniz için 5 akıllı termostat modelleri ayrıca Alexa, Siri veya Google asistan aracılığıyla sesle kontrol edilebilir. Bazı akıllı termostat sistemleri, HVAC sisteminizle uğraşmanıza gerek kalmadan, evde veya dışarıda olup olmadığınızı belirleyen ve sizin için hem ısıtma hem de soğutma sıcaklığını otomatik olarak değiştiren bir hareket sensörü veya doluluk sensörü gibi akıllı özellikleri de kullanır.

Diğerlerinin bir geofencing özelliği vardır: evinizden belirli bir mesafeye ulaştığınızda, otomatik olarak uzak moda geçerler ve geri döndüğünüzde ev moduna geri dönerler. Eviniz için 5 akıllı termostat için kaydırmaya devam edin!

Ayrıca, eviniz için 5 akıllı termostat, uzaktan sensörler, bir güç genişletici kiti, mevcut altyapılarla çalışan termostatlar (başka bir deyişle Apple HomeKit ile uyumlu) ve elbette evinizin daha enerji verimli olabilmesi için enerji kullanımınızı ölçen termostatlar gibi özellikler vardır. Gerçekten, akıllı ev termostatı hem çevre hem de cüzdanınız için iyi olan enerji tasarrufu sağlayan akıllı bir cihazdır.

Daha da iyisi, bu eviniz için 5 akıllı termostat seçenekleri programlanabilir bir termostattan çok daha fazlasını sunar ve evinizin sıcaklığını tercihlerinize göre düzenlemede daha iyi olan bir öğrenme termostatı istersiniz. Test hakkında konuşalım.

Akıllı termostatlar kurulumla başlar. Kurulumlar termostattan termostata ve HVAC sistemleri arasında büyük farklılıklar gösterebilir, ancak bu cihazları kurmak için gereken bazı temel adımlar vardır. Bu, termostatın kullanılabilirlik puanına ve termostat donanımının kendisinin manuel olarak kontrol edilmesinin ne kadar basit olduğuna bağlıdır.

Her zaman olduğu gibi, kurulum işlemiyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa profesyonel bir yükleyiciye danışın. Hatta bu konuda da karşınızdaki satıcının ilgili ve profesyonel olması gerçekten büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle online alışveriş yaparken aldığınız ürünler kadar o ürünlerin satıcılarını da çok iyi seçmelisiniz. Şimdi birazcık daha yakından bakalım mı?

Akıllı termostat fiyatları

Akıllı termostat fiyatları nedir? Akıllı termostat fiyatları modeline göre ya da markasına göre fiyat farklılıkları gösterecektir. Genellikle alabileceğiniz özelliklerde bu fiyata bağlı olarak değişebilecektir. Ancak biz sizler için en iyi modelleri seçmeye gayret gösterdik. Akıllı termostat fiyatları nedir?

Ayrıca bu modern özelliklere eşlik etmek için birçok bağlantılı ısıtma ve klima sistemi yenilikçi tasarımlara sahiptir. Yuvarlak bir şekilden duyarlı bir dokunmatik ekrana kadar, akıllı termostatlar geleneksel termostatınızdan çok farklı görünür ve istediğiniz sıcaklığı ayarlamayı ve korumayı kolaylaştırır. Ayrıca size akıllı uyarılar gönderebilir, akıllı ev cihazlarınızın geri kalanıyla senkronize edebilir ve hatta bazıları sesli komutlara yanıt verebilir. 

Mevcut seçenekleri modele göre inceleyelim. Her modelin diğerlerinden öne çıkmasını sağlayan şeyleri vurgulayacağız ve sonuçta paketten en iyi akıllı termostatın genel bir kazananını seçeceğiz. Listeyi periyodik olarak güncelliyoruz, ancak son zamanlarda test ettiğimiz eviniz için 5 akıllı termostat listesini şu anda sunuyoruz.

Netatmo Akıllı Termostat

Eviniz için 5 akıllı termostat
Eviniz için 5 akıllı termostat

İphone’nuzdan veya İpad’inizden evinizin sıcaklığını kontrol edebilmenizi ve belki de yatağınızda uzanır iken bile ya da dünyanın diğer ucundan bile evinizin sıcaklığını kontrol edebilmenizi sağlamaktadır. Enerji tasarrufu sağlar. Aynı zamanda raporunuzu da görebilirsiniz. Tasarımı ile de modern evlerinize çok yakışır. Kullanımı ve kurulumu ise tahmin ettiğinizden çok daha kolaydır. Sadece dakikalar alır sonrasında eviniz mükemmel sıcaklığına kavuşur.

Google Nest Learning Smart Thermostat 3rd Akıllı Termostat

Eviniz için 5 akıllı termostat
Eviniz için 5 akıllı termostat

Yuvarlak tasarımı eski okul termostatlarına geri dönüyor, ancak cihaz neredeyse her ev dekoruna uyan modern bir görünüme sahip. Nest termostat güzel görünüyor, ancak öğrenme termostatının paslanmaz çeliği kadar çekici olmayan daha fazla plastik bileşene sahip. Nest termostatı, Google’dan Alexa ve Google asistan özellikli bir akıllı termostattır.

Ancak yeniden söylemek istiyoruz ki Nest termostat evlere olan yakışımı ile gerçekten bizi de fazlasıyla etkiledi. Eğer sizde ev dekorasyonuna önem veren kişilerden iseniz Nest termostat isteklerinize yerine getirmek için burada sizleri beklemektedir.

Beauty Life 95-240V Wi-Fi Akıllı Termostat Programlanabilir Termostat

Eviniz için 5 akıllı termostat
Eviniz için 5 akıllı termostat

Cihaz ayrıca uzaktan nem, yakınlık ve sıcaklık sensörleri ile birlikte gelir ve onu etrafındaki en akıllı sensör aksesuarı yapar. Konfor ve ekonomiyi maksimize eder. İstediğiniz modu seçebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Görünümü ile de modern bir açı sunmaktadır. Tercih tamamen size kalmış ancak biraz daha uygun fiyatlı bir termostat isteyen kişiler için bu Beauty Life 95-240V gerçekten güzel bir anlaşma olabilir. Karar tamamen size ait!

Vaillant Erelax Wifi Kontrollü Akıllı Oda Termostatı eRELAX

Eviniz için 5 akıllı termostat
Eviniz için 5 akıllı termostat

İOS ve Android uyumlu bu akıllı termostat özellikle istediğiniz yere kolayca yerleştirilebilmesi açısından çok hoşunuza gidecektir. Duvara sabitlemek istemeyen kişilerden iseniz mutlaka buraya doğru koşabilirsiniz. Çünkü şık tasarımı sayesinde sizi etkileyecektir. Aynı zamanda sizleri hiç uğraştırmadan kolayca kurulum sağlar. Yani dakikalar içerisinde termostatı kullanmaya başlayabilirsiniz demek oluyor bu.

Akıllı telefonunuz ile eş zamanlı çalıştığından dolayı, nerede olursanız olun tek bir tık ile sevimli evinizin sıcaklığını bulmak istediğiniz şekilde önceden ayarlayabilme imkanına da sahipsiniz. Bu da demek oluyor ki nereye giderseniz gidin Vaillant Erelax Wifi Kontrollü Akıllı Oda Termostatı elinizin altında! Daha ne bekliyoruz?

Baymak Connect On/off Kablosuz Akıllı Oda Termostatı 3294

Eviniz için 5 akıllı termostat
Eviniz için 5 akıllı termostat

Burada en sevdiğimiz özelliklerinden biri daha öncede gördüğümüz gibi haftalık veya günlük bir şekilde programlanabilmesi oldu. Kablosuz bağlantı sağlayabiliyorsunuz. Yine en çok sevdiğimiz üzere uzaktan tek bir tıklama ile (İOS ve Android uyumlu) evinizin mükemmel sıcaklığını ayarlayabiliyorsunuz. Yani her şey sizin kontrolünüz altında olmuş oluyor ve sorunsuz bir şekilde keyfinize göre ilerliyor.

Arkadan aydınlatmalı ekranı ile gece görüşünü de kolaylaştırıyor. Diğer özelliklerine de bakacak olursak, 0,5 °C Sıcaklık Hassasiyeti Kontrolü ve 5-35 °C Sıcaklık Kontrol Aralığı da bizleri karşılıyor. Biz bunu da buraya bırakıyoruz ve seçimi sizlere doğru ısıtıyoruz. Çok daha fazlası için bizleri takip etmeyi unutmayın. Yorumlarınız bizim için çok değerli!

scroll to top