Close

Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün

Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün

Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün

Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün önerisi ile geldik ancak ekstra olarak bu sırada üretkenliğinizi artırmanız için sizlere bazı evden çalışma ipuçlarımız olacaktır. Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün fikirlerimizi yazımızın aralarında görebilirsiniz. Bu ürünler sizlerin işlerini gün içerisinde daha kolay hale getireceği gibi aynı zamanda işlerinizde zaman kazanmanız konusunda da yardım olacaktır. Çalışmalarınıza daha hızlı ve daha konsantre bir şekilde devam edeceksiniz.

Hem de daha rahat bir Home ofis ortamı yaratmanız sürecine destek verecektir. Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün listemizde aynı zamanda dekorasyon fikirlerini de bulabileceksiniz. Bu sayede evdeki ofisinizi daha iç açısı ve çalışmaya teşvik edici bir şekilde düzenleme şansınız da olabilecek. Aslında burada kendinize sıfırdan bir üretkenlik alanı oluşturuyorsunuz. Kendinizi ve işinizi tamamlıyorsunuz.

Peki gerçekten hiç evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün listenizi belirlemeye çalıştınız mı? Neler almanız gerektiği konusunda bir araştırma yaptınız mı? Özellikle tam zamanlı olarak uzaktan çalışıyor iseniz bunu yapmalısınız çünkü üretkenliğinizi devam ettirmek, çalıştığınızı hissetmek ve profesyonelliğinize devam etmek için alanınızı işinize göre yenileyebilmelisiniz.

Şimdi sizlere aynı zamanda evden çalışmak için 21 ipucu vereceğiz. Bu sayede alışveriş listenizde ne olacağına karar verirken ilerlemeniz gereken yolu da görmüş olabileceksiniz. Şimdi dilerseniz hem bir yandan evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün listemize göz atarken hem de evden çalışmak için 21 ipucu noktalarımıza bakalım.

Evden çalışmak için 21 ipucu

Evden çalışmak için 21 ipucu özellikle bu süreci evden çalışmak ile götüren veya yeni başlayacak kişiler için mükemmel tavsiyeleri içermektedir. Üretkenliğinizi arttırmak ve motive olarak işlerinizi devam ettirmek için sizlere yardımcı olur. Çok daha kolay odaklanır ve hiçbir işinizi aksatmazsınız. O yüzden bakmamız gereken liste evden çalışmak için 21 ipucu listesidir.

“Toplumsal mesafenin” neredeyse duyulmamış olmaktan du jour ifadesine dönüştüğü bir dünyada, şansınız kendinizi evden çalışırken bulmuşsunuzdur. Peki, çocuklar ve Netflix’in en son dizisinin cazibesi de dahil olmak üzere düzinelerce dikkat dağıtıcıyla çevriliyken nasıl üretken kalıyorsunuz ve kendinizi başarıya hazırlıyorsunuz. 

Özellikle en iyi ev ofis kurulumuna sahip değilseniz, işinizi halletmek mümkün mü? Neden, evet, öyle. Burada, üretkenliği artırmak, sonsuz bir atıştırma seansından kaçınmak ve günlerce uzaktan çalışırken aklı başında kalmak için akıllı ipuçlarını evden çalışmak için 21 ipucu listesinde topladık. Bunun için çok çalıştık!

Evden çalışmak için 21 ipucu listesini okuduktan sonra hemen işinize koyulmak istemeniz oldukça olasıdır. Hele ki ürünleri de gördükten sonra. Unutmayın ki kendi motivasyonunuzu en çok kendi içinizde bulabilirsiniz. Her şey kesinlikle kendi içinizde biter. Bütün kararların sonu ve devamlılığını siz saylayabilirsiniz. Bunu sakın ama sakın unutmayın!

Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün
Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün – Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün
 • Mühlen D1 Multi Çok Fonksiyonlu Laptop Tablet Sehpası Maun mhln-d1-mn
 • Asfal Masaüstü Telefon Ve Tablet Tutucu Stand Lazybracket
 • Havana Alüminyum Laptop Sehpası Yükseklik Ayarlı Katlanabilir HCG96-HVN

Üretkenliği arttırmanın yolları

Üretkenliği arttırmanın yolları nelerdir? Gün içerisinde üretken kalabilmenin yanı sıra o hafta, o ay içerisinde bile üretken kalabilmek çok zor olabiliyor. Özellikle konu iş hayatımız olduğunda durum ciddiyetini korumaya devam ediyor. Ancak modumuzu düşürmek çünkü üretkenliği arttırmanın yolları her zaman olduğu gibi şu anda da mümkün hatta çok olası.

Üretkenliği arttırmanın yolları içerisinde evden çalışan kişileri baz alarak ilerlemeye çalıştık. Şimdi evden çalışmak için 21 ipucu listemizi göreceksiniz. Bu adımları ve tavsiyeleri kendinize uyarlayarak yeni ve kuvvetli bir başlangıç yapabilirsiniz. O motivasyona sahipsiniz! Hadi başlayalım.

Erken Uyan

Araştırmaya göre, sabah insanlar daha üretken olabilir, çünkü erken kalkmak onlara güne hazırlanmaları için daha fazla zaman verir. Ayrıca, evde çocuklarınız varsa, bu biraz fazladan iş yapmak için dikkat dağıtıcı olmayan iyi bir zaman olabilir.

Yatakta Çalışma Dürtüsüne Karşı Koy

Evden çalışmak söz konusu olduğunda en büyük zorluğun çok sayıda dikkat dağıtıcı olduğunu kesindir. Örneğin, normalde uyumak ve uzanmak için ayrılmış bir alan olan yatak odanızda çalışıyorsanız, verimlilikte bir düşüş görebilirsiniz.

Özel Bir Alan Ayarlama

Kendinizi odaklanabileceğiniz bir alana yerleştirmenin önemli olduğunu söylüyor. Kendinizi rahat ve ergonomik olarak sağlam hissettiğiniz bir yere koyun ve dikkat dağıtıcıları azaltmak için elinizden geleni yapın. İşte bu ofis alanını (kelimenin tam anlamıyla bir sandalye olsa bile) daha rahat hale getirmek için bazı harika dekorasyon fikirleri var ve eğer özel bir odanız yoksa, kucak masaları gibi şeyler yardımcı olabilir.

Bitkileri Etrafta Tutun

Araştırmalar, tesislerin yakınında çalışmanın verimliliği yüzde 15 artırabileceğini ve konsantrasyonu artırmaya yardımcı olabileceğini göstermiştir. Ayrıca, alanınızı aydınlatmak için iyi bir bahane.

Dikkat Dağıtıcıları Kaldırın

Ayrı bir odaya yerleşme lüksüne sahip olmasanız bile, dikkat dağıtıcı şeyleri ortadan kaldırarak başarı için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Yemek masandaki her şeyi çıkar, yüzünü televizyondan uzak tut, kirli çamaşır sepetini ne gerekiyorsa başka bir odaya koy.

Gerekli Ekipmanların Olduğundan Emin Ol

Alıştığınız iki ekran kurulumuna sahip olmayabilirsiniz, ancak işinizi yapmak için ihtiyacınız olan araçlarla kendinizi donatmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bazı durumlarda, şirketiniz size ek kaynaklar sağlayabilir.

Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün
Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün – Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün
 • Auracar Ortopedik Visko Bel Ve Sırt Minderi Yastığı Destekleyici Minder Yastık
 • Zalman Zm-ns2000 17″ 200mm Fanlı Yukseklık Ayarlı Notebook Stand Ve Sogutucu 
 • Apple Airpods Pro Bluetooth Kulaklık ve Kablosuz Şarj Kutusu (Apple Türkiye Garantili) 

Giyin

Pijamalarınızda bilgisayarınıza rahatça oturmanız cazip gelebilir, ancak araştırmalar insanların resmi iş kıyafetleri giyerken kendilerini daha yetkili, güvenilir ve yetkin hissettiklerini gösteriyor. Tabii ki, durum için bir takım elbise giymenize gerek yok, ama biraz parlatmak ya da en azından temiz bornozunuzu giymek kesinlikle zarar veremez.

Yemeklerinizi Planlayın

Buzdolabı yüzüne bakarken bütün gün atıştırmaktan nasıl kaçınırsın? Beslenme ve yaşam tarzı koçu Katie Boyd,” müşterilerimi hafta boyunca ne zaman ve nerede yiyecekleri her şeyi planlamaya teşvik ediyorum ” diyor. “Günün herhangi bir noktasında ne yediğinizi bildiğinizde ve vücudunuza giren yiyeceklere özlü bir şekilde dikkat ettiğinizde, oyunu gerçekten değiştirir. Haftanın başında sadece 30 dakikalık yemek hazırlığı bile yardımcı olabilir.

Net Hedeflerinizin Listelerini Oluşturun

Evden çalışmanın organize kalmak için farklı beceriler gerektirir. Başarmanız gerekenlerin net bir resmini elde etmek için haftalık hedeflerin yanı sıra günlük görevlerin bir listesini oluşturun. Trello veya benzeri uygulamaları denemeyi düşünün. Any.do yapılacaklar listesini tutabileceğin bir yer.

Meslektaşlarınızla İletişim Halinde Olun

İdeal olarak, birkaç farklı iletişim kanalına erişebileceksiniz. Şu anda iletişim için Slack veya Google Chat gibi platformları deneyebilirsiniz. Ve daha acil ve kişisel bir şey için Zoom, video konferans için faydalıdır.

Ancak Zorunlu Olmayan Toplantıları İptal Et

Gerçek iş için sahip olduğunuz zaman bloklarını nasıl ayırabileceğinizi düşünün. Sigara ortadan kaldırarak önemli toplantılar daha verimli yapabilir. Yapılacaklar listeniz ile eş zamanlı gidin.

Sınırları Belirle

Alanınızı başkalarıyla paylaşıyorsanız bir ortak, bir oda arkadaşı veya çocuklar yapabileceğiniz en iyi şey, alanınızdaki herkesin çalışma sınırlarınızın ne olduğunu bildiğinden emin olmaktır. Kapatabileceğiniz bir kapı ile bir yer bulun, “rahatsız etmeyin” işareti koyun ve herhangi bir gürültüyü bastırmak için kulaklık takın.

Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün
Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün – Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün
 • jetfast Masa Kenarı Kablo ,fiş Tutucu 2li 
 • WowArt Creative Masaüstü Kalemlik Organizer Evrak Raflı Ve Peçetelik Bölümlü Pratik Masa Üstü Düzenleyici
 • Özer Store Pembe Be Brave, Be Yourself Yazılı Bilek Destekli Dikdörtgen Mouse Pad Mouse Altlığı

Ama Esnek Ol

Gerçeklik kontrolü: herkes evdeyken, yolda çarpmalar olacak. Çocuklarınız sizi rahatsız ediyorsa, sabırlı olun ve yaratıcı olun. Onları kendi “masaları” ile kurun ve örneğin zanaat projeleri veya öğrenme programları üzerinde çalışmak için onlara özel şeyler verin. Ve eğer ekran saati kurallarında rahatlamak için bir zaman olsaydı, bu olabilirdi.

Sulu Kalın

Çalışmalara göre, vücut suyundaki yüzde bir ila iki’lik bir kayıp bile hafif dehidrasyon olarak kabul edilecek bir şey bilişsel performansı olumsuz yönde etkiliyor. Susuz kalmanızı önlemek için günde en az iki litre su içmeye çalışın.

Dışarıda Yürüyüşe Çık

Bu mantıksız gelebilir, ancak uzmanlar düzenli molalar vermenin daha üretken kalmanıza ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olabileceğini söylüyor. İş günü boyunca, her 75 ila 90 dakikada bir duraklat düğmesine yaklaşık 15 dakika basın. Çalışmalar, temiz hava almanın önemli zihinsel ve fizyolojik sağlık yararları olduğunu göstermektedir.

Ya da Hızlı Bir Şekilde Gizlice

Sosyal medya feed’inizi uzatmayı, meditasyon yapmayı veya göz atmayı seçseniz de çalışmalar “mikro molaların” fiziksel veya zihinsel olarak yorucu görevlerin monotonluğunu kırmaya yardımcı olduğunu ve sonuçta konsantrasyon ve başarıyı artırdığını gösteriyor.

Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün
Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün – Evden çalışanların ihtiyacı olan 12 ürün
 • Buffer Manyetik Yapışkanlı Bir Aylık Program Planlayıcı Takvim
 • Fulique Tarihsiz Ajanda Planner planner
 • POSSIFY By246t Usb-bluetooth Termal Barkod Yazıcı BY246T

Kendinizi Ödüllendirin

Çalışmalarda, küçük görevleri tamamlamak için acil ve sık ödüller alan kişiler, çalışmalarına daha fazla ilgi ve daha fazla keyif aldıklarını bildirmişlerdir. Kendini tedavi etmek için daha iyi bir bahane var mı? Tabii bunun yemek anlamına gelmesine gerek yok. Netflix’te bulunduğunuz bir şovun 15 dakikasını izlemeyi düşünün ya da çevrimiçi olarak bazı sevimli işleri incelemek için mola verin ya da derme çatma ofisinizi tazelemek için çiçek siparişi verin.

Geri Kazanılan Zamandan Yararlanın

İşe gidip gelmek için değerli zaman harcamamak mı? Yapılacaklar listenizden bahar temizliği gibi durgun görevleri kontrol etmek için bu “bulunan” zamanı kullanın. Ya da örmeyi öğrenmek gibi yaratıcı bir şeyler yapın.

Daha Sağlıklı Atıştırmalıklara Ulaşın

Atıştırmalık saldırılarıyla mücadele etmek için demir kaplı bir atıştırmalık cephaneliğine sahip olmanın son derece önemlidir. Sizi daha uzun süre daha dolgun tutmak için iyi bir protein, lif, su ve mono doymuş yağ karışımına sahip atıştırmalıklar seçin. İyi seçenekler arasında haşlanmış yumurta, avokado, zeytin ve ev yapımı kemik suyu bulunur.

Kendine Karşı Nazik Ol

Evden çalışan pek çok insanla, sonuç olarak muhtemelen alıştığımız kadar üretken olmayabiliriz. Hayal kırıklığını en aza indirmek için, verimliliğin neye benzediğine dair beklentilerinizi sıfırlamak önemlidir. Tüm üretkenlik pencereden dışarı çıkmaz, ancak esnek olmanız ve uyum sağlamanız gerekir.

Ve Meslektaşların

Bu da meslektaşlarına karşı sabırlı olman gerektiği anlamına geliyor. Biraz nezaket ve mizahın herkesin bu işte birlikte olduğumuzu hissetmesine yardımcı olmak için uzun bir yol kat edebiliriz. Çok daha fazlası için bizleri takip etmeyi unutmayın!

scroll to top