Close

Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz

Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz

Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz

Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz! Göründüğü kadar basit, renkli kalemler herhangi bir sanat setinin temel bir parçasıdır. Sezgisel tasarımları onları favori bir aile sanatı kaynağı haline getirdi, ancak renkli kalemler, spor arabalarının arabaları kadar temel kalemlerden uzak olan sanatçı kalitesinde çeşitlerde de geliyor. Bu performans renkli kalemler, sanatçılara doku ve detay üzerinde ince bir kontrol sağlayarak sofistike çizimler için sonsuz olanaklar yaratır.

Suluboya gibi, renkli kalemler de karmaşık tonlar geliştirmek için harmanlanabilir ve birlikte katmanlanabilir. Ayrıca az malzeme gerektirir, az bakım gerektirir ve leke veya dökülme riski yoktur. Bu, onları hem seyahat eden sanatçılar hem de yeni başlayanlar için ideal kılar: bir kalem seti, eskiz defteri, kalemtıraş ve silgi, çoğu renkli kalem tekniği için ihtiyacınız olan her şeydir.

Renkli kalemde nelere dikkat etmeniz gerektiğini, en iyi renkli kalem önerilerimizi, renkli kalemlerin nasıl kullanılacağına ilişkin ipuçlarını ve opaklık, silinebilirlik, çözünürlük ve daha fazlası için ayrıntılı test sonuçlarını görmek için okumaya devam edin ve sepetinize ekleyin biz sizlere. Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz demek için sabırsızlanıyoruz! 

Hemen hemen her proje için çalışacak bir dizi renkli kalem istiyorsanız renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz. Sorunsuz bir şekilde uygulanan ve tam kapsama alanını kolayca elde edebilen son derece yumuşak balmumu çekirdeklerine sahip tüm kalemler bizim. Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz yazımızda! Renkli kalemleri hayatımızı ve sayfalarımızı renklendirdiği için çok seviyoruz. Balmumu kalemler vazgeçilmezimizdir

Balmumu bağlayıcıları ayrıca  çiçeklenmeye karşı kalemlerinizi savunmasız hale getirir; bu, balmumunun bir çizimin yüzeyine yükseldiği ve soluk bir film bıraktığı kademeli bir oksidasyon işlemidir. Bununla birlikte, bu tüm balmumu bazlı kalemlerle mümkündür ve fiksatif kullanmak veya bir bezle hafifçe ıslatmak basit düzeltmelerdir son derece opaktır ve renkli kağıtların yanı sıra boyama kitapları ve eskiz defterleri gibi diğer kağıtlar için de uygundur.

Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz
Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz
  • YEŞİL KIRTASİYE Çiçekli Renkli Kalem Seti 6lı Jel YSL-991
  • ÇETİN ACCESSORİES Gökkuşağı 10’lu Kalem Seti Unicorn Flamingo Ananas Yaprak Kaktüs ctn11020
  • YEŞİL KIRTASİYE Puantiyeli Renkli Kalem Seti 6lı Jel YSL-992

Renk Seçimi

Çok çeşitli renklerde gelen kalemleri seçmek en iyisidir sizde en iyi seçeneklerden birini seçerseniz renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz demek kaçınılmaz olacak . Boyalar renkleri kolayca karıştırmanıza izin verir, ancak renkli kalemleri karıştırmak daha zordur ve daha fazla zaman alır. Kalemden harmanlanması zor olan canlı mor gibi bazı renkler de vardır. Birçok farklı tonda gelen kalemleri seçmek, doğru rengi daha kolay elde etmenize yardımcı olur.

Hem tek tek hem de setler halinde kullanılabilen kalemleri seçmek uzun vadede daha kolaydır. Bu, en sevdiğiniz renk tonlarını değiştirmek için tamamen yeni setler satın almak yerine renkleri kullandıkça değiştirmenize olanak tanır. Ancak başlarken bir set seçmenizi öneririz. Setler çeşitli renk seçenekleri içerir, böylece özgürce deney yapabilirsiniz ve genellikle kalem başına daha düşük bir fiyat sunarlar.

Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz
Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz
  • Pensan Sign Up 1 Mm Renkli Ballpoint Kalem Seti 10 Lu MEP2410S
  • Pensan Triball 8 Renk Set 1.00 Mm Tükenmez Kalem pnsn-01003 RENKLİ
  • Staedtler Triplus Roller Kalem 10 Renk Plastik Kutulu Set ST.403-SB10

En iyi kalem setleri

En iyi kalem setleri hangileridir? Makale, renkli kalemler satın alırken dikkat etmeniz gereken şeyleri ve bugün piyasada bulunan farklı markaları ele almaktadır.

Sanat malzemeleri önermek söz konusu olduğunda, daha uygun fiyatlı oldukları için öğrenmek için önce öğrenci notu ile gitmenizi öneririm. Ciddi olduğunuzu biliyorsanız, öğrenci notunu atlayabilir ve doğrudan sanatçı notuna gidebilirsiniz. Renkli kalemler satın almak pahalı olabilir, özellikle de sizi cezbedecek kaç renk olduğunu fark etmeye başladığımızda en iyi kalem setleri akla gelmekle birlikte renkli kalemler tercih edilmektedir.

Sanat malzemeleri üreticileri genellikle renkli kalemlerin öğrenci ve sanatçı sınıfı versiyonlarına sahiptir. Temel fark, kullanılan pigment miktarıdır. Pigment, renge katkıda bulunan şeydir. Pigment, genellikle yağ bazlı veya balmumu bazlı bir bağlayıcı ile birlikte tutulur ve ahşap içine alınır. Sanatçı kalitesinde kalemler yüksek pigment / bağlayıcı oranına sahiptir

Bu nedenle yoğun bir renk oluşturmak için daha az kullanmanız gerekir. Öğrenci kalitesinde kalemler daha düşük pigment / bağlayıcı oranına sahiptir, bu nedenle aynı yoğunluğu elde etmek için çoğu zaman daha fazlasını kullanmanız gerekir. Bazen, yoğunluğu kalitesiz kalemlerden çıkarmak oldukça sinir bozucu olabilir. En iyi kalem setleri listemizde en iyiler seçin ve sayfalarınız renklensin!

Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz
Renkli kalemler dünyasına hoş geldiniz
  • Schneider Slider Xb Tükenmez Kalem 8 Li Set (152279) SVHNDRTKNMZ152279
  • Faber Castell 10 Renk Tükenmez Kalem 1425 Mikro 6 Renk Pastel Fosforlu Mk-605 F.k FBR1425-MK605
  • Adel Fineliner 0.4mm Kalem 20 Renk Karışık F2201000019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top