Close

Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri

Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri

Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri

Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri için geldin. Tam olarak en yaratıcı fikirlerin ve bilgilerin olduğu yerdesin. Keyfini çıkar! Hemen hemen herkes, yapılacaklar listelerini ele almak, yaratıcı bir projede ilerleme kaydetmek veya sadece bazı okumaları yakalamak için işlevsel bir çalışma alanına sahip olmaktan yararlanabilir.

Neyse ki, ev ofis tasarım şemaları söz konusu olduğunda, olasılıklar sınırsızdır. Kullanılmayan bir dolabı birkaç yerden tasarruf sağlayan tasarım hilesiyle dönüştürebilir veya tüm odayı grafik duvar kağıdı, göze çarpan mobilyalar ve renkli aksesuarlarla donatarak cesur olabilirsiniz.

İster rustik dekordan başka bir şey sevmiyor olun, ister modern bir estetiği tercih edin, yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirlerimizden başka bir yere bakmayın. Bu koleksiyon, kendi ev ofisinizi doğru renk paleti, uygun fiyatlı mobilyalar ve dekoratif aksanlarla yükseltmek için fazlasıyla yeterli ilhamla doludur. Çok daha fazlası da gelecektir. Takipte kalın!

Evinizdeki özel bir çalışma alanı, evdeki dikkat dağınıklıklarını bir kenara bırakmanıza ve işe odaklanmanıza yardımcı olur. Burada, kendi evinizde iş dostu bir alan tasarlamanız için size ilham verecek yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri topladık. TV ve atıştırmalıklar gibi cazip dikkat dağıtıcılardan uzak sofistike bir alan. Bu ev ofis tasarım fikirleri sadece bu son işi yapmanız için size ilham vermeyecek, aynı zamanda bunu yaparken çevrenizin tadını çıkaracak.

Ev ofis tasarımım için en iyi düzen nedir?

Ev ofis düzeniniz iş akışınıza ve genel yaratıcı sürecinize hizmet etmelidir. İdeal olarak, bu, ev ofislerinin kendi özel odalarını aldıkları anlamına gelir, ancak alan sınırlıysa, bir misafir odasıyla eşleştirilebilir veya herhangi bir yatak odasının, oturma odasının veya mutfağın köşesine eklenebilir. Birçok seçenek var, bu yüzden sizin ve aileniz için en iyi olanı belirleyin. Sizin nerede olursa olsun, kolay ulaşılabilecek önemli elektronik eşya ve ekipman yer ; bilgisayar monitörleri parlama olmayacak şekilde konumlandırılmalı ve lambalar tüm odanın etrafına stratejik olarak yerleştirilmeli, böylece mümkün olduğunca fazla ışık olmalıdır.

Çalışma alanınız da ergonomik olarak sağlam olmalıdır. Masa sandalyenizde sayısız saat geçirebileceğiniz göz önüne alındığında, rahat bir yastığa, bel desteğine ve dönme ve yuvarlanma yeteneğine sahip olmalı, böylece onlar için zorlanmak yerine eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz. Ticari görünümlü bir ofis koltuğu ile gitmek zorunda kalmaktan da endişelenmeyin; birçok harika ev ofis fikri, güncellenmiş bir görünüm için benzersiz yemek veya aksan sandalyeleri kullanır.

Home ofis dekorasyonu

Home ofis dekorasyonu ile evden çalışmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Kendi zevkinize göre yarattığınız alan üreticiliğini, yaratıcılığını ve işe teşvik, konsantre olmanıza da yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken nasıl home ofis dekorasyonu yapmanız gerektiğini bilmektir. Yapacağınız home ofis dekorasyonu sizi işten uzaklaştırmak yerine işe teşvik etmelidir.

Bakın altın kural bu! Dikkatinizi dağıtacak şeyleri zaten siz biliyorsunuz. Bu yüzden o şeyleri ofis alanınızdan kesinlikle ama kesinlikle uzak tutmalısınız. Seçeceğiniz mobilyalardan, organizatörlere, tablolara, biblolara, sehpalara, masalara, sandalyelere, çiçeklere, halılara, koltuklara, kitaplığa, küçük dekoratif eşyalara kadar her şeyi planlamalısınız. Burada amaç iş yapmanızı sağlayabilmektir.

Tüm ev ofis tasarımlarında depolama öncelikli olmalıdır. Çok kağıtlar, kitaplar ve malzemeleri depolamak için, rafları, çekmeceleri ve dolapları ile karşılamak için emin olun. Akıllı bir ofis duvarı tasarımı veya depolama sistemi de sizi düzenli tutmak için harikalar yaratabilir.

Tüm bunları anladıktan sonra, ihtiyacınız olan her şeyle dolu bir masa bulun: bol miktarda yüzey alanı, derin çekmeceler ve yüksek kaliteli bir malzeme. Son olarak, bol bol fotoğraf ve ilginç biblolarla çalışma alanınızı kişiselleştirmek için zaman ayırın; genel görünümünüze veya temanıza ilham vermek için birçok home ofis dekorasyonu fikrine göz atın.

Minimalist Çalışma Alanı

Dekoru, kesinlikle beyaz bir paletle ve stratejik olarak yerleştirilmiş renk aksanlarıyla minimalist bir görünüme sahip olan mekanın geri kalanıyla uyumludur. Dairenin uzunluğunu arttırmak için renk kullanılır. Onu aramaya gitmek zorunda. Bu az ve sade eşyalardan az ve sade dekoratif eşyalara kadar minimalizmi kullanmanız anlamına gelmektedir. Örneklere şimdi bakacağız.

Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
 • Evdemo Eylül Metal Tel Sandalye Siyah
 • Big Craft Halka Vazo Bohem Vazo Biblo Ikili Set
 • Bofigo 72 X 45 Cm Katlanır Masa Duvara Monte Masa Mutfak Masası Balkon Masası Çalışma Masası

Temiz ve Parlak

Bu aydınlık, temiz görüntüyü ev ofisi olarak düşünmek ve yaratmak için mükemmel bir yerdir. Bu aydınlık ofis misafir odası olarak ikiye katlanır. Gün içerisinde gelen güneş ışığından çok doğru ve rahat bir şekilde yararlanabilme imkanına da sahip olabilirsiniz. Özellikle beyaz ve temiz bir görüntü yaratmak için kalktıysanız pencere önüne bu dekoru yerleştirmeyi deneyin. Bu işlevliğini ikiye katlayacaktır.

Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
 • English Home Wild Horse Biblo 14x7x19cm Şeffaf
 • Ruum Store By Doğtaş Beyaz Meşe Opak Beyaz Nefi Modern Tasarım Çalışma Masası 
 • Dorcia Home Mona Beyaz Sandalye – Cafe Balkon Mutfak Sandalyesi

Orta Yüzyıl Çatı Katı Ofisi

Çağdaş tasarım ve orta yüzyıl modern iç mekanlarının bir karışımı sizin işiniz ise, bu yakışıklı çatı katını seveceksiniz. Zengin ve lüks ama rahat bir atmosfer ile sıcak. Açık kirişler ve havalandırma, mekanın tarzıyla güzel bir kombinasyon olan küçük bir endüstriyel yetenek katar. Küçük bir üst seviye, çatı katının yapısına büyük ilgi katıyor ve korkuluk için cam panellerin seçilmesi, bu büyük pencereden tüm alana kesintisiz bir ışık akışı sağlıyor.

Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri – Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
 • Esa Dizayn Teleskop Ayaklı Gemici Saati 
 • Yurudesign Vario A Ofis Çalışma Masası Barok-Antrasit
 • İbeys Tekli Berjer Koltuk ibeys00385

Renk Patlamaları

Kaplanacak bir renk kombinasyonu: parlak yeşil ve altın. Evinden biraz ofis ilhamı toplayın. Tüm vintage pirinç ve deri aksanlar ve yarattığı ipek halı, beyaz dolaplara karşı bir sıçrama yapar. Özellikle birden fazla rengin güzel buluşmalarını seviyorsanız ve kombine edebileceğinizi düşünüyorsanız buradan ilerleyebilirsiniz. Merak etmeyin size yardım edeceğiz.

Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri – Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
 • balbeyaz Kelebek Yağlı Boya Çalışması, Dekoratif Kanvas Tablo, Kafe, Büro Ve Oteller Için Uygun KELEBEK1
 • tino furniture Valletta Bakır Eskitme Yan Sehpa Şeffaf Camlı Metal Yan Sehpa 0502
 • Ze10 Design Nice Tekli Koltuk Sarı TY1014100115

Taze ve Temiz

Hem alan tasarrufu yaparak hem de alanınızı temizleyerek bu görüntüyü elde edebilirsiniz. Peki nasıl mı olacak? Kalabalık gruplar, büyük objeler, yer kaplayan masalar veya sandalyeler ile doldurmayacaksınız. Minimalist ile karıştırmayın, tam olarak öyle değil! Daha az eşyalı temiz bir görüntü elde etmeniz lazım bu yüzden eşyaları da alan tasarruflu seçmeniz gerekecektir.

Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri – Yaratıcılığınızı arttıracak ev ofis fikirleri
 • BLZ AYDINLATMA Kruva Retro Vintage Modern Tasarım Masa Lambası Gold TYC00179070606
 • MONEZZA MOBİLYA Peluş Gold Sandalye PLŞGLD301001
 • Özel Yapım Beyaz İki Çekmeceli Ofis Çalışma Masası V005
scroll to top