Close

Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları

Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları

Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları

Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları hangileridir? Formda olmak için maraton koşucusu olmak zorunda değilsiniz yürümek aslında en sağlıklı egzersiz biçimlerinden biridir. Kapıdan çıkmadan önce, sizin için kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabılarıyla donanmak istersiniz.

Bütün gün rahat, kemerlerini destekleyen, topuklarını yumuşatan ve aslında şirin görünen bir ayakkabı istiyorsun. Dikkate alınması gereken birçok veri noktasını değerlendirerek, satın almak için en iyi yürüyüş ayakkabılarını bulmak için popüler ayakkabıları ve yorumlarına göz attık. Yani kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabılarını bulmaz çok kolay bir iş değildi.

Bir çift yürüyüş botu seçerken, konfor, stil ve su geçirmezlik gibi özelliklerin hepsi bir rol oynar, ancak dikkate alınması gereken en büyük faktör uygundur. Örneğin, nehirlerde veya sürekli ıslak koşullarda yürüyüş yapmayı planlıyorsanız, su geçirmez bir bot yerine iyi drene olan hızlı kuruyan, iyi havalandırılmış bir yürüyüş botu (hatta yürüyüş sandaletleri) için gitmek genellikle daha iyidir.

Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları
Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları – Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları
 • Kinetix MILERO W 1FX Siyah Kadın Koşu Ayakkabısı
 • LETAO Bayan Lacivert Rahat Hafif Cırtlı Günlük Yürüyüş Spor Ayakkabı ARK4
 • Skechers Kadın Mor Spor Ayakkabı S13070 PUR

Yürüyüş için en iyi ayakkabıyı nasıl bulabilirim?

Koşu ayakkabıları taban üzerindeki etkiyi korumak için daha fazla kontrole sahip olma eğilimindedir, yürüyüş ayakkabıları ise biraz daha esnek ve bükülür. Birçok yürüyen spor ayakkabı için köpük eklenir, bu özellikle daha ağır olan ve ayakkabıya daha fazla ağırlık koyan insanlar için önemlidir, çünkü kuvvetin bir kısmı vücudunuza geri döndürecektir.

Doktorlar sadece koşu spor ayakkabılarında koşmayı önerir, özellikle de uzun mesafe koşusu için daha fazla yastıklama ile. Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları için aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

 1. Denemeden önce al. Sizi tıkanmış tutacak süper ağır stillerden kaçının. Bir istisna: Düz ayaklarınız varsa ve daha fazla desteğe ihtiyacınız varsa, yeterli kontrol sunmak için daha ağır bir stil tercih edilebilir.
 2. Ayakkabıyı döndür. Doktorlar spor ayakkabıyı havlu sıkıyormuş gibi bükmemi söyledi. Uzmanlarımız daha fazla bükülebilirliğe sahip stiller önerir (yani daha az kontrol): Ayaklarınızdan kalçalarınıza kadar daha güçlü kaslar geliştirmenize yardımcı olur.
 3. Mümkün olduğunca çok stil deneyin. Herkese uyan tek beden ayakkabı yok. Her marka ve hatta her stil boyutlandırma ve uyum açısından değişir ve bu da ayağınızda büyük bir etkiye sahip olabilir. Çünkü bir ayakkabının kalıbı diğer ayakkabının kalıbından farklı olabilir. Aynı numarayı deneseniz bile bu geçerli olabilir.
 4. Doğru uyumu bul. Ayakkabıların çok sıkı olmadığından emin olmak için ayak parmaklarınızı oynatın ve ayaklarınızı sıkıştıran veya sıkan ayakkabılardan kaçınmak için mağazanın etrafında birkaç tur yürüdüğünüzden emin olun. Mevcut ayak ağrınız varsa, Doktorlar, kazanan bir ayakkabı bulduğunuzun iyi bir göstergesi olduğu için “mağazada dolaşırken ağrıyı ortadan kaldırdığını” öne sürüyor.
 5. Her şeye göre konforu seçin. Doktorlar konforun anahtar olduğunu vurguluyor. Ürün talepleri ne olursa olsun, “destek ve konfor için olabildiğince objektif” olmalısınız. Ve içgüdülerinize güvenin ayaklarınız hangi ayakkabının doğru olduğunu bilecektir. Ayak elleriniz sıkışık hissediyorsa veya ayakkabıları test ederken topuklarınız ovuşuyorsa, onları terk edin: Daha da kötüleşecektir.
Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları
Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları – Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları
 • Jump Kadın Siyah Kalın Taban Spor Yürüyüş Sneaker Ayakkabı
 • Hammer Jack Peru 574 Kadın Günlük Sneaker Spor Ayakkabı 19250 Koyu Indigo Pudra
 • Fila Strada Low Wmn Kadın Günlük Spor Ayakkabı

Egzersiz, seyahat veya iş için uzun mesafeler yürüyor veya sadece ayak işlerini yapıyor olun, sizi tüm gün ağrısız tutmak için doğru ayakkabı çiftine ihtiyacınız olacak. 2021 için en iyi yürüyüş ayakkabıları için alışveriş yapın!

Yürüyüş botları ayaklarınız için çadır gibidir, yani herhangi bir açık hava macerasının önemli bir parçasıdır. Ayaklarınızı engebeli araziye, zorlu hava koşullarına, ısırma veya sokma yaratıklarına ve yolda karşılaşabileceğiniz diğer tüm doğal tehlikelere karşı korurlar.

Sadece ayaklarınızı yaralanmaya karşı korumakla kalmaz, aynı zamanda stabiliteleri ve yastıklamaları aynı zamanda vücudunuzun geri kalanına destek verir. Kadınlar için en iyi yürüyüş botları olmasa da, sizin ve ayaklarınız için doğru yürüyüş botlarını seçmek, ister bölgenizi keşfetmek için harcanan bir gün olsun, ister dağlarda aylarca süren bir yürüyüş olsun, bir gezi yapabilir veya kırabilir. Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları sizi rahat hissettirecektir.

Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları
Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları – Kadınlar için en iyi yürüyüş ayakkabıları
 • Greyder Kadın Siyah-Siyah Yürüyüş Ayakkabısı
 • HUMMEL Unisex Pembe Hmloslo Sneaker Spor Ayakkabı
 • Nike Aq3542-001 Star Runner 2 Spor Ayakkabı

2021 için en iyi yürüyüş ayakkabıları

2021 için en iyi yürüyüş ayakkabıları bu listemizde kadınlar için geliyor. Sevgili okuyucularımız, hayatta kaldım ve öğrendim. Ayaklarınızın sizi tüm yol boyunca taşıdığı bir takipte, ayakkabılarınız önemlidir, tozluklarınızdan, yağmur ceketinizden, deodorantınızdan ve hatta sırt çantanızdan daha fazla önemlidir. İşte bu yüzden satın alabileceğiniz 2021 için en iyi yürüyüş ayakkabılarını çağırmayı kendimize görev edindik.

Gerçek bir çaylaksanız, iki şey öneririm: İlk olarak, ne tür bir yürüyüş ayakkabısının ihtiyaçlarınıza en uygun olacağı hakkında kapsamlı bir rehber okuyun. İkincisi, paranızı ucuz yürüyüş ayakkabıları satın alarak harcamayın. Gelecekteki benliğinizin refahına yönelik bir yatırım düşünün, hem fiziksel hem de duygusal “vay canına, ayaklarım çok acıyor” diye düşünün, dikkatinizi dağıtmak için çok az şeyle tekrarlayın.

Doğanın onarıcı olması gerekiyordu! 2021 için en iyi yürüyüş ayakkabıları hangileridir? Konfor, çekiş ve destekteki en son teknoloji ile bu seçimler, vahşi doğayı keşfederken daha mutlu ayaklara giden ilk adımdır. Harika bir yürüyüş ayakkabısı seçmek, vereceğin en önemli dişli kararlarından biridir. Doğru konfor, çekiş, ağırlık ve dayanıklılık dengesine sahip bir çift elde olmak, parkur boyunca atılacak her adımda büyük bir fark yaratacaktır.

2021 için en iyi yürüyüş ayakkabılarını bu yüzden sizler için çağırdık. (Pardon kadınlar!) Yürüyüş ayakkabılarındaki ivme, hantal botlardan hafif ayakkabılara ve hatta daha hızlı ve daha rahat olan iz koşucularına doğru uzaklaşıyor.

Ağır bir paket taşırken veya kayalık parkurlardan geçerken biraz ayak bileği desteği kaybedersiniz, ancak kilo tasarrufu ve tüylü his birçok kişi için buna değer. Yukarıda da gördüğünüz üzere, hızlı ve hafif geziler için ultra hafif seçeneklerden tam bir paket taşımak için daha destekleyici modellere kadar 2021 için en iyi yürüyüş ayakkabıları bulunmaktadır.

scroll to top