Close

Kadınlar için en iyi 10 paten

Kadınlar için en iyi 10 paten

Kadınlar için en iyi 10 paten

Kadınlar için en iyi 10 paten hangileridir? Paten, tüm aile için eğlenceli ve heyecan verici bir aktivitedir. Daha önce hiç paten yapmamış olsanız da, çocukken buz pateni pisti partilerinden beri paten yapmayı düşünmemiş olsanız da ya da yıllardır biniyor olsanız da, sizin için mükemmel bir çift paten var. Eğlenceli, retro bir çift seçin ya da sokak meraklısı ve modern bir şey tercih edin.

Her iki durumda da, bir kez takıldığınızda, saatlerce buz pateni pistinde ya da şehir etrafında dolaşarak, etrafta süzülürken saçınızdaki rüzgarı hissederek kadınlar için en iyi 10 paten ile harika zaman geçirebileceksiniz. Emin olabilirsiniz! Sosyal uzaklaşma yılı olan 2020 sayesinde aklınıza gelebilecek hemen her hobiyi denedik.

İşçiliği mi? Oradaydım. Pişirmek mi? Yaptık. Bununla birlikte, bazı aktiviteler için de hala geç değil denemek için can attığımız popüler bir eğlence var: paten. Tek sorun mu? Bizim patenimiz yok ve herhangi bir çift de olmaz. Google sonuç sayfalarında amaçsızca gezinmek ve keyfi olarak seçim yapmak yerine, kadınlar için en iyi 10 paten hakkında biraz fikir edinmek için gerçek insanlara (düşünün: tiktokerler, ünlüler ve yorumcular) döndük. Paten alırken nelere dikkat edilmelidir?

Paten alırken nelere dikkat edilmelidir?

Paten alırken nelere dikkat edilmelidir? Tekerlekler: Paten gurularına göre, iyi bir çift için alışveriş yaparken tekerleklere bakmak önemlidir. (30 32 milimetre) küçük olanları biraz daha hızlı olma eğilimindedir beri (35 ila 40 milimetre) daha büyük tekerlekler için daha iyi uzun mesafe paten açık havada iken ağırlık ve çeviklik alt merkezi eklendi, ayrı, kapalı hileler için daha iyi olacaktır. Ayrıca, yumuşak tekerlekler dış mekan pateni için en iyisidir, oysa daha uzun süre dayanan ancak daha az tutuşa sahip olan daha sert tekerlekler iç mekan pistleri için daha iyidir.

Boyut: Ayakkabıların aksine, ayaklarınıza en uygun patenler ölçümlerinizle tam olarak eşleşmeyebilir. Bunun nedeni, farklı markaların ayak tipinizle çalışabilecek veya çalışmayabilecek farklı şekil ve ergonomiye sahip olmasıdır, bu nedenle satın almayı planladığınız model için önerilen boyutla gitmek en iyisidir. Şüphe duyduğunda, ayak parmaklarının patenin burnuna karşı fırçalanmasını istemediğin kadar boyutlandırmak da daha iyidir.

Önyükleme malzemesi: Doğru önyükleme malzemesi, bunları ne için kullanmayı planladığınıza bağlı olacaktır. Egzersiz için iyi modeller arayanlar, sabit bir önyüklemenin sağlayabileceği kararlılığı ve desteği takdir edeceklerdir. Alternatif olarak, yumuşak botlar daha fazla manevra kabiliyeti sağlar, sizi daha az terletmeye ve daha az tartmaya daha az eğilimlidir, bu da onları dans için iyi seçimler yapar. Paten alırken nelere dikkat edilmelidir?

Sfr Figure Black/green Quad Paten

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

Etkileyici paten hareketleriyle tanınan başka bir Tik tok mu? Bu çift renk Plaj Tavşanı silindirinde görülenler gibi renk kombinasyonları çok parlak ve eğlenceli! Sert bir vinil dış cepheye sahip olan bu özel tasarım, kendinizi çok hızlı giderken bulursanız durmayı kolaylaştıran ayarlanabilir bir ayak dayanağına ve terli ayaklar için nem emici bir astara sahiptir.

Roces Mania Quad Paten

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

Yeni patenler veya yeni spor ayakkabılar arasında karar veremiyor musunuz? İkisine birden sahip olamayacağını kim söyledi? Bu nefes alabilen patenler farklı görünebilir, ancak kanvas gövdeleri de nefes alabilir ve şaşırtıcı derecede sağlamdır, büyük ölçüde üst kısımdaki elastik direnç sayesinde. Ayrıca yumuşak bir sürüş için ayarlanabilir, şok emici tekerlekler ve optimum güvenlik için geniş ön frenler ile birlikte gelirler. “Bu patenlerden son derece memnunum. Harika bir kaliteye, harika dikişlere sahipler, “diye yazdı mutlu bir yorumcu.

Moxi Skates Beach Bunny Periwinkle Sunset Quad Paten

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

İnstagram videosu yayınlayarak yeni patenlerinizi herkese gösterin. Konfor için ağır yastıklı dayanıklı, su geçirmez çizme ile güçlü alüminyum taban plakası arasında, bu bebeklerin en üst düzeyde olduğu açıktır. Açık havada dolaşmak için nispeten daha büyük bir tekerleğe de sahipler.

Rio Roller Lumina White Quad Paten

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

Silvertree’nin bu klasik yüksek silindir patenlerinin pastel tonlarda süper renkleri ve sade ama şık tarzı bağcıklı tasarımıyla öne çıkın. Yüksek kaliteli ve dayanıklı poliüretandan üretilmiştir. Sonuç, uçuyormuş gibi hissetmenizi sağlayan pürüzsüz ve zarif bir sürüş. Sahil kenarındaki bir tahta boyunca gezinin, mahallenizi keşfedin ya da pistlere çıkın bu patenler herhangi bir maceraya hazır!

Sfr Vision Iı Tropical Quad Paten

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

Renkli, şık ve pürüzsüz patenlerin tadını çıkarın. Patenlerde bulunan klasik bağcıklar ise mükemmel uyumu sağlar. Bu arada şasi, dönüşler ve püf noktaları için mükemmel kontrol sağlayan sağlam hafif yapılmıştır. 4 renk bir arada her yerden belli olarak sahillerin en sevilen paten çifti olacaksınız. Hadi yollar sizin olsun!

Impala Rollerskates Quad Skate Holographic Paten IMPROLLER

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

Bu patenlerin holografik görünümü, iyi bir uyluk ve glute antrenmanı sağlayan 80’lerin modaya uygun bir geri dönüşüdür. Ayrıca, üretan suya ve aşınmaya dayanıklı tekerlekleri sayesinde zeminleri çizmeyecek kapalı paten pistleri için de idealdir. “Bu patenleri seviyoruz!” bir müşterisi yazdı. “Kaliteli, dayanıklı ve dayanıklıdırlar.” İncelemeler herhangi bir gösterge ise, yine de büyük çalışırlar, bu yüzden boyutlandırdığınızdan emin olun.

Moxi Skates Rainbow Rider Pink Quad Paten

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

Bu dört tekerlekli rengarenk patenlerle pembe renkte güzel hissedin. Konforlu tasarım, maksimum ayak bileği desteği için yastıklı bir yaka ve dile sahiptir. Bu arada, sevimli tartan saya, hem su geçirmez hem de aşınmaya dayanıklı malzemeler kullanır, böylece onlardan bol miktarda faydalanırsınız. Temiz ve klasik bir görünüm için bunları en sevdiğiniz tartan mini etek ve sevimli beyaz bir tişörtle eşleştirin!

Roces Rc1 White Quad Paten

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

Cüzdanda biraz daha kolay bir stil mi arıyorsunuz? Yorumculara göre, bu beyaz çift, özellikle ilk kez patenciler için mükemmel. Yastıklı ayak bileği yakalı yüksek, destekleyici üst kısımdan ayaklarınızı güvenli bir şekilde tutmak için dayanıklı bağcıklara kadar sokaklara vurmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Tekerlekler dış mekan kullanımı için ekstra büyüktür ve kolay frenleme için bir ayak parmağı bile vardır!

Impala Rollerskates Impala Quad Skate IMPROLLER

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

Bu taze çiçekli tasarım seçenekle paten satın alırken nostaljik hisleri tercih edin. Patenler klasik, yüksek üst kesim ve kısa topuk tasarımına sahiptir. Dahili olarak, ek ayak bileği desteği sağlamak için tasarlanmış bir PVC deri yapı bulacaksınız. Tekerleklerinde bile çiçekler var inanabiliyor musunuz?

Impala Rollerskates Impala Quad Skate IMPROLLER

Kadınlar için en iyi 10 paten
Kadınlar için en iyi 10 paten

Bu sevimli soft renklerden oluşan paten pistleri genç bayanlar için mükemmeldir. Çift etkili ayarlanabilir kamyonlar, mükemmel denge ve dönüş dengesi için onları istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanır, böylece geliştikçe öğrenmek ve değiştirmek için harikadırlar. Bu bir sürü renk barındıran mor ayaklı paten ile gökkuşağını selamlayın ve saçlarınızın uçmasını ve yüzünüzün gülümsemesini sağlayacak hızlara izin verin.

scroll to top