Close

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi hangileridir? Elbette, saç kurutma makineleri saçınızı kurutmak için kullanışlıdır ve tellerinizi nispeten düz hale getirebilir. Bununla birlikte, evde salona layık bir patlama yaratmak için yuvarlak bir fırça ve saç kurutma makinesi ile çalışmak en kolay iş değildir. Doğru tekniği bulmalısın. Ustalaşması haftalar sürebilir.

Saç kurutma makineleri de aksak, ağırdır ve uzun süre tutmak için hantal hale gelebilir. Düz ütülerin devreye girdiği yer burası. Saç düzleştiriciler çok yönlülük sunar Tek bir cihazla düzleştirebilir, ve S dalgaları oluşturabilir ve saçınızı kıvırabilir. Bu aynı zamanda en kaliteli 5 saç düzleştiricisi ile seyahat ederken paradan ve yerden tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi ayrıca iyonlaşma nedeniyle buklesiz, pürüzsüz, düz ve parlak saçların sırrı olabilir. Londra merkezli bir kuaför olan Stefan Berlin’e göre, bu işlem saç manikürünü kapatmaya yardımcı olarak parlaklık kazandırıyor. Ancak, “bunun gerçekten önemli, bilimsel bir kanıtı olmadığını, ancak bir fark olduğunu hissediyoruz.”

Plaka boyutu bitmiş ürünü etkilemez, ancak oraya varma hızınızı etkiler.

Hangi Tip Saç Düzleştirici Almalıyım?

Hangi Tip Saç Düzleştirici Almalıyım? En yaygın üç saç düzleştirici plaka seramik, turmalin ve titanyumdur. Her biri saçları düzeltir, ancak farklı özellikler, ince dalgalı saçlardan sapıkça bobinlere kadar belirli saç dokuları için her birini daha faydalı hale getirir. Hangi Tip Saç Düzleştirici Almalıyım?

Seramik saç düzleştiricileri

Seramik düzleştiricilerin üç tip saç düzleştiriciden en uygun seçenek olduğunu söylenir. Titanyum ve turmalin kadar ısınmazlar, bu da saçınızın sağlığına ve dokusuna bağlı olarak iyi bir şey olabilir. Hangi Tip Saç Düzleştirici Almalıyım?

  • Seramik düzleştiriciler “oldukça hızlı” ısınır, eşit ısı dağılımı sağladığını, saçların arasından düzgün bir şekilde kaydığını ve parlak bir parlaklık bırakır.
  • Ayrıca kalın, kaba saçlı olanların seramik düz ütülerden geçmesi gerektiği konusunda anlaştılar.
  • Seramik kaplı plakalar aşındıktan veya parçalandıktan sonra, “çok güvenli olmayan metal” genellikle alüminyuma maruz kalır, bu da “saçınızı gerçekten mahvedebilir.”
  • Seramik düzleştiriciler kuru, hasar görmüş veya ince saçları olanlar için ideal olduğu doğrudur.

Turmalin saç düzleştiricileri

Profesyonellere göre, turmalin plakaları silikat içerir ve saçları daha az ısı ile düzeltir. Hangi Tip Saç Düzleştirici Almalıyım?

  • Turmalin saç düzleştiriciler saç manikürünü pürüzsüzleştirir ve saça nem kilitleme iyonları ekler. Bu iyonlar kuru ve hasar görmüş saçları dengelemeye yardımcı oluyor, saçları kıvrılma veya uçma olmadan daha ipeksi bırakıyor.
  • Yassı demir plakalar turmalin ile kaplandığından olası ısı hasarını önlemek için aşınmaya ve yontmaya dikkat etmemiz tavsiye edilir.
  • İstediğiniz etkiyi elde etmek için daha az geçişe ihtiyacınız olur, çünkü turmalinin ısı dağılımının üçünün en iyisi olduğu eklenir.

Titanyum saç düzleştiricileri

Titanyumun profesyonel salon kullanımı için en uygun güçlü ve dayanıklı bir metal olduğu herkes tarafından genellikle kabul edilmektedir. Hangi Tip Saç Düzleştirici Almalıyım?

  • Titanyum yassı demir plakaların en hızlı şekilde ısındığı doğrudur.
  • Courtney Foster Beauty’nin kurucusu Foster, titanyum demirin de eşit şekilde ısındığını, bu da saç üzerinde daha az geçiş yapılmasını sağladığını ve “seramik demirden çok daha iyi sonuçlar verdiğini” ekledi.
  • Bertin, ısı veya kimyasal işlemden en az zarar görmüş saçlarınız olsa bile, titanyum saç düzleştiricileri saçınızı bozabileceğini de göz önüne alınmaktadır.

Hangi saç düzleştiricisinin saçınızın doğal dokusu ve dolgunluğu için en uygun olduğunu belirledikten sonra, nereye bakmaya başlamalısınız? Uzmanlara danıştık ve çeşitli fiyat noktalarında en kaliteli 5 saç düzleştiricisini bulduk. O zaman incelemeye başlayabiliriz.

DYSON Corrale Kablosuz Saç Düzleştirici

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi
En kaliteli 5 saç düzleştiricisi

Belki de en sevilen turmalin demiri Dyson Corrales saç düzleştiricidir. Kalite ve fiyat etiketi bu yassı demiri saç aletlerinin Rolls Royce’u gibi yapıyor. Hillary Swank, Jodie Comer ve Shailene Woodley’in kırmızı halıya hazırlanmasına yardımcı olan Shaw, bu saç düzleştiriciyi profesyonel setinde de tutuyor. Saçınızı yakmadan en hızlı şekilde düzleştirecek ve tellerinizi parlak bırakacak. 30 Dakikalık kablosuz kullanım, üç önceden ayarlanmış 330, 365 ve 410 derece Fahrenheit ısı ayarı sunar ve 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır. Mükemmel bir tercih olacaktır.

Babyliss St389e I-pro 235 Xl Diamond Saç Düzleştirici

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi
En kaliteli 5 saç düzleştiricisi

Profesyonel elmas seramik kaplama, ı-Sıcaklık teknolojisi: doğrudan ısıtma ve sabit sıcaklık, 6 sıcaklık seviyesi, maksimum sıcaklık 235 ° C: tek vuruşta yumuşatma. İyonik fonksiyon, geniş yumuşatma plakaları, 35mm x 120mm, LED ekran. Islak ve kuru: kuru veya nemli saçları yumuşatma. Müşteri yorumlarına ve değerlendirmelerine de bakacak olursak, bu düzleştirici gerçekten saçlarınıza zarar vermeden yumuşak hareketler ile istediğiniz görünümü veriyor.

L’oreal Professionnel Steampod 3.0 Buharlı Saç Düzleştirici ve Şekillendiricisi

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi
En kaliteli 5 saç düzleştiricisi – En kaliteli 5 saç düzleştiricisi

Letitia Wright, Katy Perry ve Cara Delevingne ile çalışan profesyonel saç artisti Bertin, L’Oreal Steampod’un da hayranı. Seramik saç düzleştiricisi, pürüzsüz teller elde etmek için diğer saç düzleştiriciler gibi kuru ısı yerine buhar kullanır. Bu nem (su) infüzyonu saçları düzleştirirken şartlandırır ve kıvrılmadan kalacak daha uzun ömürlü bir stil sağlar. Ömürlük bir şeyler arıyorsanız paranızı buraya kullanabilirsiniz. Asla pişman olmazsınız!

Philips Hp8361/00 Procare Keratin Saç Düzleştirici

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi
En kaliteli 5 saç düzleştiricisi – En kaliteli 5 saç düzleştiricisi

Optimum bakım etkileri için yumuşak titreşimli plakalar, mükemmel salon sonuçları için 230 ° C profesyonel yüksek ısı, Parlaklık ve pürüzsüz kayma için keratin infüze seramik plakalar, parlak, buklesiz saçlar için iyon kondisyonlama. Kullanıma hazır gösterge, düzgün sonuçlar elde etmek için ayarlanabilir ısıya sahip dijital ayarlar, hızlı zaman ısı kadar, kullanmak için 30 saniye içinde hazır, 60 sonra otomatik kapanma-min, kolay saklama için kolay kilit.

Remington S6300 Colour Protect Saç Düzleştirici

En kaliteli 5 saç düzleştiricisi
En kaliteli 5 saç düzleştiricisi

Remington Color Protect Saç Düzleştirici 6300 seramik plakalara ve 30 ısı ayarına sahiptir. Ayrıca bir taşıma çantası ile birlikte gelir. Doğru bir sıcaklığa ulaşır, plakalar güvenlik için birbirine kilitlenir. Ancak beğenilmeyen özellikleri de bulunmaktadır. Doğru sıcaklığı seçmek zor.

Sap üzerindeki desen kullanım sırasında biraz rahatsız edicidir. İyi bir sonuç elde etmek için düzleştiriciyi saçtan geçirmek için birkaç girişimde bulunmanız gerekebilir. Bunları göze aldığınızda hala paranızı yatırmak için iyi bir seçenek olabilir. Ancak bir düzleştirici seçmek konusunda aşırı titiz iseniz başka bir yere gitmek isteyebilirsiniz. Puanlamamız gerekirse 100 üzerinden 70 alabilir. Karar sizin.

scroll to top