Close

Şık 2022 çanta trendleri

Şık 2022 çanta trendleri

Şık 2022 çanta trendleri

Şık 2022 çanta trendleri alev alev yanıyor! Telefonunuzu ve cüzdanınızı yanınızda taşımak için (yalnızca gerekli olanlar!) veya bilgisayarınızı, atıştırmalıkları, dizüstü bilgisayarınızı vb. tutmak için (her zaman hazırlıklı olmanız gerekir!) için kullanılsın, iyi bir çanta gerçekten de idare etmenize yardımcı olabilir. Bahsetmemek gerekirse, bu aksesuar Instagramlık kıyafet için olmazsa olmaz bir eklentidir. Esasen, çantalar biçim ve işlevin buluştuğu yerdir ve bizler de şimdiden önümüze çıkan tüm şık 2022 çanta trendleri kafayı takmış durumdayız.

Payetli, ışıltılı mini popüler çanta modellerinde ekstra büyük çantalara kadar, bu cüzdanlar ciddi anlamda büyük. Sadece şık, sağlam bir kova çanta ya da zincir detaylandırma veya yapay elmaslar gibi biraz daha karmaşık bir şey arıyorsanız, fark etmez! oh la la — şık 2022 çanta trendleri listesinde senin için bir çanta var. Aksesuar koleksiyonunu yükseltmek isteyen herkes, yakında her yerde göreceğiniz şık 2022 çanta trendleri için kaydırmaya devam edin. Bonus: Trendin önüne geçebilir ve onlar için şimdi alışverişe başlayabilirsiniz. (Rica ederim!)

Dürüst olun: Geçen yıl satın aldığınız çiçek işlemeli hırkayı gerçekten kaç kez giydiniz? Ya da belki 2019’daki o şık yılan derisi pantolonlar? Çoğu zaman, haftanın yedi günü aynı giysiyi seçmeyeceksiniz. Öte yandan, el çantaları günlük kullanım içindir çünkü evet, tüm kişisel eşyalarınızı sürekli olarak çantadan çantaya karıştırma mücadelesini yaşadınız.

Bu nedenle, şık ama daha da önemlisi pratik bir parçaya yatırım yapmak istiyorsunuz. Neyse ki, sektörün geleceği parlak markalarının arkasındaki tasarımcılara göre, şık 2022 çanta trendleri bir dizi yaşam tarzına ve moda tercihine uyuyor.

2022 numaralı trendi canlı ve eğlenceli renklerle kalın çanta olduğunu söylüyor. “Bu stresli zamanlardan yaklaşık iki yıl sonra, insanların hayatlarına biraz parlaklık katmanın zamanı geldi” diyorlar. Repertuarınıza neon yeşili veya hafif pastel pembeyi uygulamaya hevesli olun, aralarından seçim yapabileceğiniz neşeli tonların sıkıntısı yok.

Neşeli tonların yanı sıra, benzersiz silüetleriyle tanınan Brooklyn merkezli bir çanta ve ayakkabı markası olan Vavvoune’un tasarımcısı ve kurucusu Valerie Blaise, gelecek yılın en büyük çanta trendlerinden birinin benzersiz şekiller olacağını söylüyor. Uzman TZR’ye “Bu neredeyse sonsuza kadar sürecek bir trend çünkü insanlar her şeyde yeni şekilleri ve silüetleri seviyor” diyor.

Başka hangi yükselen stilleri görmeyi bekleyebilirsiniz? Önde tasarımcılar, şık 2022 çanta trendleri hakkındaki tahminlerini paylaşıyor.

En popüler çanta modelleri 2022

En popüler çanta modelleri 2022 neler olacak? Bu konuda herhangi bir fikriniz var mı? Varsa lütfen yorumlar bölümünde bizimle fikirlerinizi paylaşın! Çanta demek kombini tamamlamak demek ve bir çantaya yatırım yapmak kesinlikle mükemmel bir seçenek olabilir. O zaman bu fikirler havada uçuşurken en popüler çanta modelleri 2022 seçeneklerine birlikte göz atmaya başlayalım.

Dokuma Sepet Çantalar

Los Angeles markası Cult Gaia’nın kurucusu ve kreatif direktörü Jasmin Larian Hekmat, dokuma sepet çantaların önümüzdeki yıl aranan bir tarz olacağını söylüyor. TZR’ye “[Onlar], her bahar ve yaz gördüğünüz tipik hasır çantalara yükseltilmiş, doğadan ilham alan, mimari bir yaklaşım” diyor. “Bu trendin ustaca yinelememiz, doğal, dünyevi bir his sunan dokuma rattandan yapılmış sepet benzeri bir siluete ve daha zarif bir görünüm için ayrı olarak debriyaj olarak kullanılabilen kirli beyaz bir iç keseye sahip.

Şık 2022 çanta trendleri
Şık 2022 çanta trendleri
 • MODEL ÇANTA Kadın Hasır Makaron Omuz Çantası 019
 • Masal Örgü Evi Kadın Saman Masal Hasır Örgü El Ve Omuz Çantası Kroşe Çanta kağıtbag007
 • Oblavion Camel Hasır Çanta 1039 TXAB8626451182

Daha büyük daha iyi

New York merkezli çanta tasarımcısı Brandon Blackwood , çantaların yeniden büyüdüğüne inanıyor. Gelişmekte olan marka Brandon Blackwood’un kurucusu TZR’ye verdiği demeçte,  Mini çanta trendi hala güçleniyor, ancak şimdi insanlar covid sonrası yavaş yavaş normal hayatlarına geri dönüyorlar, müşterimin daha fazla alana sahip çantalar istediğini gördüm” diyor. “Seyahat etmek, işe geri dönmek ve daha uzun süre dışarıda olmak biraz daha büyük parçalar gerektiriyor.”

Şık 2022 çanta trendleri
Şık 2022 çanta trendleri
 • Katusa Siyah Askılı Omuz Çantası GR8563200
 • Güce Siyah Kapitone Baklava Desenli Büyük Boy El Ve Omuz Çantası Gc012400 GC0124
 • Etka Çanta Kadın Taba Soft Salaş Omuz Çantası 8276oEtka

Gümüş Donanım

Vancouver merkezli minimalist plak şirketi Sonya Lee’nin sahibi ve tasarımcısı Stephanie Sonya Ibbitson TZR’ye “Bu konuda biraz önyargılıyım ama bence gümüş donanım tercih edilecek” diyor. “Biraz daha hafif, bu da bana 2008’deki durgunluktan sonra Celine gibi markalarla arzuladığımız sadeliği hatırlatıyor.” Bu trend, daha aerodinamik stilleri tercih edenler için idealdir, ancak bir dokunuşla.

Şık 2022 çanta trendleri
Şık 2022 çanta trendleri
 • Ladystyle Chiara Kadın Omuz Çantası En:33 Cm Boy:30 Cm Taban:11 Cm 02072021C
 • semiramis El Yapımı Hakiki Deri Zincir Kulplu Mor Renkli El Çantası semirms47
 • Silver Polo Silver & Polo Kadın Kol Ve El Çantası DLKCNTA236

Beklenmeyen Dokular

2022’de çantalarda sıra dışı dokuların bir tema olmasını bekliyor. Tasarımcı, “Koleksiyonlarımda şişme malzemeler, kürklü kumaşlar, aynalı deriler, yünler ve boncuklar yer alıyor” diyor. “Bahar gelince kabuklar, örgüler ve örgü malzemelerle çalışacağım.” “İnsanlar [bugünlerde] el çantaları konusunda çok daha deneyseller ve [bazı] karakterlerin kendilerine ait olmasını istiyorlar.”

New York merkezli aksesuar markası Edas’ın kurucusu Sade Mims, yükselen doku trendine katılıyor ve ekliyor: “Doku hakkında düşündüğümde, daha fazla baskı, daha fazla kabartmalı çanta ve daha çok kapitone stillerin büyük bir anı olduğunu görüyorum” diyor. TZR. ” Yumuşak bir açıklama yapmak istiyoruz ve doku tam da bunu yapıyor.”

Şık 2022 çanta trendleri
Şık 2022 çanta trendleri
 • Clivia Pofuduk Polar Çanta CLV-CNT3
 • Bipanya Poun Pofuduk Kalın Zincirli Kadın Omuz Çantası Bp-4528o BP-4528O
 • NURBUTİK Pofuduk Tek Bölmeli Tüylü El Ve Omuz Çantası puufi

Parti Çantaları

Parti çantası trendi olacak sadece 2022 yılında büyüklüğünde çantalar büyük olmaya devam edecektir – tüyler, payetler, bezemeler düşünüyorlar. New York merkezli minimalist çanta markası Ashya’nın kurucu ortağı ve yaratıcı direktörü Moya Annece de bu heyecan verici çantalarda bir artış olduğunu fark ediyor. TZR’ye, “Büyük sosyal toplantıların ve partilerin yeniden canlanmasıyla birlikte, küçük ve eğlenceli aksesuarların yeni yıl için güçlü bir geri dönüş yapacağını tahmin ediyoruz” dedi.

Şık 2022 çanta trendleri
Şık 2022 çanta trendleri
 • Bershka Kareli Çanta 08898668
 • Bershka Kolej Çanta 08896389
 • ByPicco Renkli Boncuklu Gece Çantası BCKRNK01
scroll to top