Close

İnci takılarla yeniden tanışma zamanı

İnci takılarla yeniden tanışma zamanı

İnci takılarla yeniden tanışma zamanı

İnci takılarla yeniden tanışma zamanı geldi! Görünüşe göre trend döngüsü her zamankinden daha hızlı; Bir gün herkes sosyal medyadaki bir trende takıntılı bir şekilde bayılıyor ve gelecek sezona kadar hiçbir yerde bulunamayacak. Yine de, orada olan yalın zamansız ve bu eğilimler minimalist, onları kolay bir sezon için ancak on yıllar boyunca sadece alakalı tutmak için yapım. Modern inci takıları bu tatlı noktaya vuruyor: uzun süreli giyilebilirlik, yeni bir tel veya küpe setini yatırıma değer hale getiriyor.

İnci takılarla yeniden tanışma zamanı geldi! Uzmanlar “Ben bunu neredeyse kadınların toplumsal beklentilerinin zaman içinde nasıl geliştiğine benzetiyorum” diyor. Mükemmelliğin her şey olduğu günler geride kaldı, şimdi kendimizi olduğumuz gibi, kusurlarla ve her şeyle kucaklamayı ve sevmeyi öğreniyoruz.

Bu günlerde, inci takılar sadece ilk akla gelen tekil, tek tip iplikte bulunmuyor. 20. yüzyılın ortalarındaki tiki çizgiler münhasırlığı temsil ederken, en yeni yinelemeler kapsayıcılık ve daha sıradan bir duyarlılığa geçişi benimsiyor . Artık pazar, her kullanıcı için benzersiz seçeneklerle dolu; dramatik siyah inci küpelerden renkli boncuklar ve barok incilerle süslenmiş tuhaf bir kolyeye kadar – gerçekten herkes için bir şeyler var.

Bu yüzden, bu klasik değerli taş hakkında bildiğinizi düşündüğünüzü unutun ve yükselen bu takı trendler aracılığıyla inci takılarla yeniden tanışın. İnci takılarla yeniden tanışma zamanı geldi!

En iyi inci takı modelleri

En iyi inci takı modelleri hangileridir? Bu konuda sizlere birçok önerimiz olacak! Pastel bir ikiz takım, düzgün pilili etek, mantıklı ayakkabılar ve bir dizi inci. Ülke genelinde büyükannenin sevdiği ikonik bir kombinasyon. Ah ve Kraliçe. İnciler hiçbir zaman en keskin üne sahip olmamıştır. Güzel? Evet. Klasik? Kesinlikle. Zarif? Belki düğün gününüzde, ultra geleneksel bir törene gidiyor olsaydınız inci takardınız, ancak inci mücevherlerin hayalinizdeki mücevher istek listenizin başında olması pek olası değil.

Yine de durun… İnciler mücevher kutusundaki en büyük parıltıya sahipti ve önde gelen tasarımcı mücevher etiketlerinden bazıları (çoğu kadın tarafından yönetiliyor) incileri yeniden tasarlıyor ve ağırbaşlı itibarlarını sarsıyor. İnciler kulak manşetlerine ya da tek küpelere takılıyor… ilginç, renkli boncuklarla bükülmüş ya da altın zincirlerle iç içe geçmişler.

En iyi inci takı modelleri hangileridir? En büyük inciler mini heykellere benziyor ve tek başına sergileniyor ama aynı zamanda yüksek sokak bütçeleri için de işe yarayan çok sayıda sahte inci tespit ettik. İncilerin, toprak tarafından doğal olarak yaratılan organik bir hammadde olmasına rağmen, değiştirilmeleri gerekmeden çok güzel olmaları inanılmaz!

İnci takılarla yeniden tanışma zamanı geldi! Cesur, eğlenceli, ilginç ve taze, bu sezon incili kızların mücevherlerini deri pantolonlar, spor ayakkabılar ve kotlarla giyme olasılıkları daha yüksek. Onları görmeyi seviyoruz.

Günlük Giyim

Geçmişte, inci takıların bir country club çağrışımı vardı – günlük takılar anlamına gelmiyordu. Günümüzde inci takılar, cephaneliğinizdeki diğer seçenekler kadar ulaşılabilir olabilir. Durumla ya da cila ve zarafetle daha az ilgililer; bunun yerine, zarif geçmişlerine saygı duruşunda bulunurken mücevher koleksiyonlarına gerçekten eğlenceli bir katkı oldular. Basit bir altın kolye zinciri, burgulu bant veya bir incinin kolay zarafetiyle noktalanmış küçük halka küpeler gibi giyilebilir hissettiren bir parçayı tercih edin.

İnci takılarla yeniden tanışma zamanı
İnci takılarla yeniden tanışma zamanı
  • New Obsessions Incili Altın Zincir Kolye Seti TM-3092.rev
  • ÇEHRELİZE Kadın Incili Kolye çnt370
  • Ophelia Aksesuar Incili Gold Kalp Uçlu Kolye FAIRYTALE

Havalı Renklendirmeler

Denenmiş ve gerçek beyaz inciyi düşünmenin ve biraz renk denemenin zamanı geldi. Süper özel renkli yanardönerliğe sahip siyah incileri tanıtarak inci sevgimizi genişlettik. Siyah ve tatlı su barok incilerine yaptığımız baskı, klasiklere gerçekten modern bir hava katabiliyor. Siyaha ek olarak, incilerin aslında parlak griler, pembeler, yeşiller ve morlar halinde geldiğini fark etmeyebilirsiniz. Bir dahaki sefere yeni bir iplik aradığınızda, kişisel estetiğinize hitap eden göz alıcı bir renk düşünün.

İnci takılarla yeniden tanışma zamanı
İnci takılarla yeniden tanışma zamanı
  • PETEK AKSESUAR Incili Choker Tasma Kolye Siyah Gold KP2367
  • Fata Morgana Accessory Istiridye Uçlu Barok Incili Üzüm Turuncu Kristal Boncuk Kolye FMA1245
  • İPAR AKSESUAR Kadın Kahverengi Cam Incili Uzun Tasarım Kolye İP-K123

Karışık medya

İnci takılara karma medya yaklaşımı, bir klasiği çeşitli diğer değerli taşlar ve boncuklarla eşleştirerek modern bir yorum sunar; artı, tasarımcıya ve kullanıcıya kişiselleştirilmiş bir dokunuş için yaratıcılıklarını sergileme fırsatı verir. İşlevsel bir yaklaşım benimseyerek, “kolyelerimizdeki ve halkalarımızdaki tek inci kolyelerin çıkarılıp başka parçalara eklenebilirsiniz. “Ayrıca klasik bir inci gerdanlığa altın takılar eklemeyi de seviyoruz, bize en üst düzeyde Y2K titreşimleri veriyor, ancak daha yüksek.”

İnci takılarla yeniden tanışma zamanı
İnci takılarla yeniden tanışma zamanı
  • Vi store Gerçek Incili A Harf Kolye Vs09
  • Afrodit Kadın Taşlı Ve Incili Choker Kolye 010 007444552
  • Fata Morgana Accessory Yılan Uçlu Barok Incili Gold Rengi Kararmaz Zincir Kolye FMA1032

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top