Close

Vintage takı trendi çok duygusal

Vintage takı trendi çok duygusal

Vintage takı trendi çok duygusal

Vintage takı trendi çok duygusal! Ancak son zamanlarda, gümüş veya altın rengindeki geleneksel oval ve kalp şeklindeki tasarımların ötesine geçen, vintage esintili takı trendi yükselişte. Bunun yerine, yeniden canlandırılan yorumlar, emaye, elmas ve değerli taş aksanlı stillerden düzensiz şekillere ve modaya uygun zincirlerden sarkan benzersiz ayrıntılı versiyonlara kadar modern çekicilik paketine öncülük ediyor.

Antika mobilyalar ve ikinci el giysi, Nostaljik ve klasik mücevher parçaları karakter ve nadir hissediyor cazibesi duygusu, hatta bazen onurlandırılmaktadırlar. Bu tür süslemeler, özellikle nişan yüzükleri de dahil olmak üzere benzersiz bir görünüm hedeflendiğinde, farklı bir tarz için aksesuar severlerin tercihidir. Ve trendler on yıllar boyunca sürekli döngü halinde olduklarından, şimdiki ana uygun çeşitli dalgalarda geri geldiğinden, her zaman taze bir his için madalyonlar gibi şu veya bu açıdan nüanslı bir yaklaşım vardır.

Uzmanlar, “Madalyalar yüzlerce yıldır var ama duygusal ve sevgi dolu bir hatıra olarak bir tutam saçı veya fotoğrafı tutmak için kullanıldıkları Viktorya Çağı’nda popülerlik kazandı” diye açıklıyorlar. “Bu dönemdeki popülerlikleri, madalyonu bilinen vintage estetiğiyle pekiştirdi” diyor. Daha derin bir anlam taşıyan takı takma eğilimine paralel olarak, “Son zamanlarda doğuştan gelen duygusal ve kişisel yapıları nedeniyle yeniden canlandılar” diye ekliyorlar.

”Zamansızlık ve kişiselleştirme”

Vintage takı trendi çok duygusal! “Modern madalyonlar gerçekten eski bir tasarımın güncellenmiş bir şekilde alınmasına izin veriyor,” diye devam ediyorlar. Elmas vurgular, daha büyük oranlar ve şık yazı tipi seçenekleri de dahil olmak üzere, tümü minimalist bir bükülme ile “Bizimki her zaman geleneksel vintage madalyona atıfta bulunur, ancak bir dönüşü vardır”. “Madalyonun tarihine yeni bir bakış açısıyla saygı duruşunda bulunuyor ve onu güncellenmiş bir klasik haline getiriyor.”

Bir uzman, Kraliçe Victoria’nın saltanatı sırasında insanların aynı anda birkaç tane takma şekli de dahil olmak üzere, kolyenin tarihinin onu nasıl parçaya çektiğini anlattı. “Bütün bu parçaların anlattığı hikayeleri sevdim ve onları eski sigara tabakaları ve kompaktlarla birlikte toplardım” diye paylaşıyor. “Bana göre madalyonlar bir kadının giyebileceği en seksi mücevherdir.” İlhamları, aşkları, özlemleri ve kutlamaları içeren “Gizli bir mesaj tutucu” ekleyerek.

Vintage takı trendi çok duygusal! Geleneksel yazı monogramlarından gotik baş harflere, modern blok yazı tiplerine ve elmas vurgulara kadar gravür seçeneklerini içerir. Ayrıca, kablo, boncuk, ataç ve uydu stilleri de dahil olmak üzere bir dizi zincir seçeneği. Madalyonların hem tek başına hem de diğer kolyelerle birlikte giyildiğinde harika görünüyor. “Daha büyük madalyonlar, iddialı bir görünüm için diğer daha ağır kolyelerle birlikte 36 inçlik uzun bir ataç zincirine takıldığında harika görünüyor.”

Vintage takı modelleri

Vintage takı modelleri havasını estirmeye devam ediyor ve edecek! Vintage takı modelleri asla modası geçmeyecek bir sürümde. Bir sonraki görünümünüze bir nostalji dokunuşu eklemek için modern madalyonların bir düzenlemesi için kaydırmaya devam edin. Sizler için vintage takı modelleri konusunda harika ürün önerileri hazırladık.

Renk Pop

Reçine tasarımlarından cazibe vurgularına ve renkli taşlara kadar bu eğlenceli takılar nostaljiyi yakalar. Tamamen yaslanmaktan ve içine çocukluk aşkınızın bir resmini eklemekten korkmayın. Aynı zamanda renkleri ile büyüleyen yüzüklerden yararlanmaktan çekinmeyin.

Vintage takı trendi çok duygusal
Vintage takı trendi çok duygusal
 • LADYMİRAGE Saklı Bahçe Vintage Madalyon Kolye LDY00085
 • Uniqera Vintage Kırmızı Mineli Locket, Fotoğraflık, Içi Açılır Kalp Kolye KY342
 • nazhtakı Ekose Desen Ayarlanabilir Kırmızı Vintage Yüzük NAZH000000154

Altın patlaması

Altın rengi herkes için vazgeçilmez ve en popüler olanın olduğunu biliyoruz. O yüzden vintage tasarımlarda özellikle altın renginin olmaması kesinlikle düşünülebilir bir durum değildir. Sizlere en güzel ve en kaliteli olanlarını bulmaya çalıştık!

Vintage takı trendi çok duygusal
Vintage takı trendi çok duygusal
 • JoyeriaCo Kadın Vintage Açılabilir Kalp Kolye No3 VAKK3
 • Soa Jewellery Vintage Altın Kaplama Kolye 40NEC3333221GOLD
 • Asia Chic Vintage Kapaklı Kalp Kolye asiachic199085xx

Gümüş renk patlaması

İşte bir diğer vazgeçilemeyenler arasında olan ise gümüş renkleri. Evet tamam, vintage takı denildiği zaman belki de gümüş rengi daha fazla kişinin aklına geliyordur. O zaman bizde herkesin zevkine göre bir şeyler ortaya koymak istedik.

Vintage takı trendi çok duygusal
Vintage takı trendi çok duygusal
 • Evo Gümüş Renk Kalp Detaylı Içine Fotoğraf Konulabilen Kapaklı Kolye JD152026
 • TakıConcept Kadın Gümüş Renk Içine Fotoğraf Konulan Yazı Yazılabilen Kapaklı Oval Kolye 78640193781
 • badeart Vintage Püsküllü Gümüş Kolye PRA-3275806-6933

İçindeki çiçekleri göster

Hangi çiçeği en çok seviyorsunuz? Ve hangi çiçek size ne ifade ediyor? Çiçekli vintage kolyeleri belki de hepimiz bir kez edindik ve kullandık. İtiraf edin! Şimdi yeniden kullanmanın zamanı gelmiş olabilir mi? O zaman aşağıdakilere bir bakın deriz.

Vintage takı trendi çok duygusal
Vintage takı trendi çok duygusal
 • SanatPerest Fabrika Vintage Kolye Mavi epoksi 
 • SanatPerest Fabrika Vintage Kolye 5 
 • SanatPerest Fabrika Vintage Çiçek Kolye 6 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top