Close

Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi

Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi

Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi

Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi bütün kombinleriniz ile süper bir uyum yakalayacaktır. Tamamen siyah giyinmek sabah giyinmeyi kolaylaştırırken, ruh halim için korkunç olduğunu öğrendim. Tepeden tırnağa siyah kıyafetlerin kaçınılmaz olduğu bazı durumlar oluyor ama her zaman aksesuarlarım aracılığıyla görünüşüme biraz renk katmak zorunda kalıyorum. Bu nedenle, tamamen siyah bir çantam bile yok.

Kıyafetimi canlı bir çantayla tamamlamak (her şeyle uyumlu 5 çanta rengi), görünüşüme biraz neşe katmanın kolay bir yolu. Sarı bir el çantası ya da örgü kırmızı bir mini çanta olsun, her renkteki çantaları taşıdığım biliniyor. Ve tamamen siyah bir kıyafetten bahsetmişken: renkli bir el çantası bununla harika görünüyor. Günlük görünümünüze biraz hava katmanıza yardımcı olmak için inanılmaz derecede çok yönlü ve eğlenceli her şeyle uyumlu 5 çanta rengi hazırladık.

Sadece ben miyim yoksa bu yıl uçup gitti mi? Retorik bir soru. Tabii ki HIZLI gitti! Artık temelde 2022 (yine, nasıl?!?!), yeni ilkbahar ve yaz mevsimlerinde giyim ve aksesuarlarla ilgili her şeyde neler olacağına bir göz atmaya başlıyoruz . Ancak bu, henüz 2021’e güle güle demeye hazır olduğumuz anlamına gelmiyor ! Kabarık bulut benzeri çantalardan daha yapılandırılmış stillere kadar, bu yıl oldukça iyi çantalar gördük.

Ayrıca podyumlarda klasik silüetlere şık yükseltmeler katan tüyler, zincir zırh ve boncuklar gibi süper havalı detaylar da vardı. Bu nedenle, yeni yıla tam olarak hazır değilseniz, bu muhteşem her şeyle uyumlu 5 çanta rengi trendlerine hala bakabilir ve şimdi satın alabilirsiniz, çünkü önümüzdeki yıllarda hala şık olacaklar.

Kaliteli bir çanta herhangi bir gardıroba lüks bir yükseltme sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yıllarca giyebileceğiniz için nihayetinde daha sürdürülebilir bir satın almadır. Şık ve minimal ya da iddialı bir parça olsun, günümüzün çantaları kadar heyecan vericidir, ancak gerçek bir amaca hizmet eder: tüm eşyalarımızı taşımak. İleride, her durum ve durum için günümüzün her şeyle uyumlu 5 çanta rengine göz atın.

Çanta trendleri 2021

Çanta trendleri 2021 yılının hala üzerinde dolaşıyor. Kış, çantalarla tanımlanmaz. Soğuk aylar geldiğinde, sıcak büyük beden kabanlar , kalın trikolar ve gevrek, taze yağmış kar için yapılmış savaş botları hakkında hayal kurmadan edemiyoruz . En azından 2021 Sonbahar/Kış gösterilerini görene kadar. Çanta kavramının boş göründüğü bir yıldan sonra, lüks taşıma çantaları intikam duygusuyla ve soğuk havalarda bir bükülme ile podyumlara geri döndü.

Her moda aşığının dolabında bulundurmak istediği ikonik çantalar söz konusu olduğunda, Chanel, Dior veya Valentino akla gelebilir. Yine de modaya uygun bir çanta istiyorsanız, yılın en çok aranan tasarımcı çantalarını açıklayan listeler var. Bu çanta trendleri 2021 listelerde, zaten bildiğiniz bir veya iki el çantası ve ayrıca hiç bilmediğiniz bazı silüetler görebilirsiniz.

Veya bu sezon geleneksel dikiş, farklı bir formatta yeniden tasarlandı – daha büyük olanın daha iyi olduğu bir format. Çantanın dışını çevreleyen büyük kareler var. Pragmatik bir tasarım için stili tote haline getiriyor. Ve çok daha fazlası hala belirmeye devam ediyor. Heyecan verici değil mi?

Sanırım çantasız geçen bir 2020 yılı 2021 için gerçekten ihtiyacımız olanı ve istediğimiz şeyi yeniden değerlendirmemizi sağladı. Ana paket basit:  modaya uygun ama zamansız . Gelecek yıllarda taşıyacağınız çantalara da yatırım yapmayı sevin. Ve neyse ki, bu bir çıkmaz değil çünkü piyasada her zaman bu biraz iddialı kriterleri karşılayan çok sayıda çanta var. Ve evet, çanta trendleri 2021 bulduk.

Bu sezonun kış çantası trendleri, mazeretsiz oldukları kadar çeşitlidir: suni yün ve kapitone deri gibi dokulara sahip bu çantalar, kışın stil ve işlevselliği birleştiren tam bir kıyafet meselesi olduğunu kanıtlıyor. Bize inanmıyor musun? Kendine bir bak. Mevsimsel stili fethetmenize yardımcı olacak en iyi kışlık çanta trendlerini bir araya getirdik.

Şu anda trend olan ancak aşırı veya çok spesifik olmayan en iyi çantaları bulmak için saatler harcadım. Tercüme: Beş yıl sonra hala havalı görünecekler. Tükenmeden önce alışveriş yapmak için ilerleyin. (Tedarik zinciri sorunları, biliyor musunuz?)

Kırmızı

Kırmızı, muhtemelen bu listedeki renklerin en nötr olanıdır. Çok cesur olmadan kıyafetinize harika bir renk patlaması ekler. Kırmızının esasen mevsimsiz bir renk olduğu için her şeyle uyumlu olduğunu iddia ediyorum (siyahın aksine, yaz aylarında oldukça serseri). Cesur hissediyorsanız, tamamen kırmızı estetiğe yaslanabilir ve baştan ayağa kiraz topluluğu tercih edebilirsiniz.

Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
 • Mango Kadın Kırmızı Kapaklı Zincir Çanta 17055936
 • STEEPPOLO Kadın Kırmızı Omuz Çantası SP-501
 • Housebags Kadın Tokalı Kırmızı Baguette Çanta 208

Sarı

Renkli aksesuarlar söz konusu olduğunda sarı da oldukça çok yönlü bir renktir. Geçenlerde sarı bir çanta kaptık ve ona bakmak her zaman yüzümüzde bir gülümseme uyandırıyor. Özellikle sarı çantaları nötr giysiler ve altın takılarla eşleştirmekten hoşlanıyoruz. Zarif bir görüntüyü tamamlaya da bilir aynı zamanda kombinin yıldızı da olabilir. Aşağıda görebilirsiniz!

Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
 • Housebags Kadın Yılan Desenli Zincir Detaylı Ayarlanabilir Askılı Baguette Çanta 210
 • CHANGE TIME Kadın Sarı Üç Bölmeli Saten Kumaş Omuz Çantası ÜBSK1231
 • Hooopstore Small Elephant Çanta Sarı CY2170-SARI

Yeşil

Renkleri gerçekten denemek istiyorsanız , yeşil bir çanta seçin. Bu hikaye için piyasayı incelerken kendimizi yeşil cüzdanlara yönelirken bulduk. Bir kıyafetin hacmini artırma açısından, yeşil bir el çantası tam da bunu bir çırpıda yapar. Göz alıcı farklılığı ortaya çıkarır aslında ortalığı yıkar da diyebiliriz burada!

Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
 • Etka Çanta Kadın Mint Yeşili Gold Zincirli Omuz Çantası 380ykr0-14
 • Housebags Kadın Yeşil Baguette Çanta 205
 • Ludo Vico Kadın Timsah Desenli Omuz Çantası Yeşil2 233CTSR

Mor

Mor çantalar, derin macenta tonlarından parlak leylak tonlarına kadar değişebilir. Daha koyu morlar nötr hissederken, pastel versiyonlar daha fazla ifade verir. Alt satır: Mor bir el çantasının eklenmesi, herhangi bir kıyafeti daha eğlenceli ve neşeli hale getirir.

Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi – Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
 • dizaynbag Kadın Zincir Askılı Çanta 437
 • Esila Sirius Kadın Siyah Ince Zincirli Baget Çanta ESL-STN987
 • roma italy Kadın Krinkıl Su Geçirmez Askılı Telefon Çantası Lila RMAkrnklTLFN141

Turuncu

Turuncu, parlak narenciyeden yanık tona kadar çeşitli tonlara sahiptir. Şaşırtıcı derecede uyarlanabilir bir renk ve yıl boyunca kesinlikle giyilebilir olsa da, sıcak aylarda turuncu çantalarımı giymeyi tercih ederim.

Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi – Her şeyle uyumlu 5 çanta rengi
 • Shaka U7 Turuncu Kol Ve Omuz Çantası 35×35 Cm S225-00047
 • Eroon Kadın Turuncu Kemer Detaylı Baget Omuz Çantası EROON020 
 • Manuka Kadın Şeftali Çift Gözlü Kanvas Tote Bag MC-1096-18
scroll to top