Close

En iyi push-up sütyen modelleri 2022

En iyi push-up sütyen modelleri 2022

En iyi push-up sütyen modelleri 2022

En iyi push-up sütyen modelleri 2022 yılında da favori olmaya devam ediyor. Tüm kadınların en önemli giysisi her zaman üzerinde taşıdığı, kadını duruşunu, kendine güvenini ve rahatlığını doğrudan etkileyen iç giyimidir. İç giyim ürünlerinde de en önemli ürün bir nevi kadınlığın sembolü olan sütyendir. Bu yazımızda sütyenle ilgili akıllara gelen veya merak edilen tüm soruları cevapladık.

A.B.D.’ de yapılan bir bir araştırma sonuçları kadınların %80’i sütyen seçmek hususunda başarısız olduklarını ortaya koydu. Kadınlar ayakkabı ve kıyafet alışverişi konusunda gösterdikleri özeni konu iç giyim olduğunda göstermiyorlar Bu yazımızda sütyen türlerinden çok sütyenin nerede, nasıl,hangi amaçla kullanılacağına değindik. Sütyen çeşitleri nelerdir merak ediyorsanız Sütyen Çeşitleri ve En iyi push-up sütyen modelleri 2022 yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Push-Up Sütyen Ne Demek? En iyi push-up sütyen modelleri 2022 yılında neler?  

Boyut Artırma: push-up sütyenlerin birincil amacı, göğüslerin boyutunu arttırmaktır. A veya B kuplu bayanlar için idealdir. Doğru tipte bir sütyen sizi bir veya iki büyük beden alabilir.

Görünümü İyileştirir: Göğüs boyutunu artırmaya yardımcı olsa da, sadece küçük göğüslü kadınlar için değildir. Büyük göğüslü kadınlar da göğüslerine boğucu şekil vermek için onları giyebilmektedir.

Uygun Destek Sağlar: Büyük göğüslü kadınlar için bu sütyenler rahat kalmalarını sağlarken ekstra destek sağlar.

Her Türlü Kıyafete Uygun: Resmi veya gündelik olsun, her türlü kıyafetle iyi gider. Elbiseden tişörte kadar her şey için mükemmeldir.

Güveni Artırır: Push-up sütyenler nasıl göründüğümüz ve ne giydiğimiz, iç giyimimiz için de geçerli olan güvenimizi artırır. İyi oturan bir sütyen, her durumda güveninize katkıda bulunmaktadır.

Push Up-Sütyen Stilleri

Bu ürünler söz konusu olduğunda stil sıkıntısı yoktur. Pamukludan alaşımlı işaretlere kadar her türlü durum ve kıyafet için farklı tipte bulabilirsiniz. Push-up sütyenler dekolte bir üst veya elbise için harika olsa da, dikişsiz bir görünüm için uygundur. Ayrıca askısız sütyenler, kablosuz push-uplar ve süslü arka sütyenler de vardır. Pamuk, naylon, poliamid, dantel ve ağ gibi farklı malzemelerde de mevcutturlar. En iyi push-up sütyen modelleri 2022 listemize göz atmayı unutmayın! 

Kimler Push-Up Giyebilir?

Küçük göğüslü kadınlardan büyük göğüslü kadınlara kadar herkes giyebilmekte. Tek yapmanız gereken ideal bedeninizi seçmek. Büyük göğüslü kadınlar, göğüslerini hacimli göstermeden desteklemek için tercihen tip 1 dolgulu sütyenler tercih etmelidir. Bununla birlikte, emziren anneler tamamen bu sütyenleri giymekten kaçınmalıdır. Balenli push-up sütyenler kan akışını kısıtlayabilir ve pıhtılara neden olabilmektedir.

Giymek Güvenli midir?

Evet, giymek tamamen güvenlidir. Bununla birlikte, push-up sütyenlerin 10 ila 12 saatten fazla giyilmesi önerilmemektedir. Göğüsleri doğal şekline döndürmek için 10 saat sonra bunları çıkarmak ve normal bir sütyen giymek önemlidir.

 Push-Up Sütyen İle Normal Sütyen Arasındaki Fark Nedir?

Normal bir sütyen dolgu içermezken, push-up sütyen farklı seviyelerde dolguya sahiptir. Normal sütyen göğüslerin doğal şeklini alırken, push-up göğüslerin şeklini ve boyutunu artırır.

Nasıl Doğru Giyilir?

Herhangi bir sütyen giydiğiniz gibi bir push-up sütyen modelleri giyin. Ancak, tam olarak oturduğundan emin olmak için bazı manuel ayarlamalar yapmanız gerekir. Kayışların çok sıkı olmadığından emin olun. Ayrıca göğüslerin bardaklardan dışarı taşmamasına veya dökülmemesine dikkat edin. İlginizi çekiyorsa, En iyi push-up sütyen modelleri 2022 koleksiyonumuza bir göz atın ve kendinize bir tane alın.

Penti yeni sezon push-up sütyenler

Penti yeni sezon push-up sütyenler ile rahatlığın keyfini çıkarmaya hazır mısınız ? Geçmişten günümüze rahatlığın ve şıklığın birer yansıtıcısı olan sütyenler, her sezon farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen sütyenler, tercihlerimize göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; omuz dekoltesi olan bir giysi giyeceksek askısız bir sütyen tercih ederiz. Şimdi herkes tarafından en çok tercih edilen Penti yeni sezon push-up sütyenlerini gelin hep birlikte inceleyelim!

En iyi push-up sütyen modelleri 2022
En iyi push-up sütyen modelleri 2022
  • Penti Lol Up Push Up Dolgulu Sütyen PLLOLSTY17IY-SYH
  • Penti Kadın Ten Decollette Push Up Sütyen PLWVYDJP20SK-TEN
  • Penti Lila Intense Extra Push Up Dolgulu Strappy Sütyen PLBTDPZZ22IY-LA55

Penti yeni sezon push-up sütyenler nedir?  Vücuda iyi oturan bir push-up sütyen, bir kadının en iyi arkadaşıdır. Göğüslerinize destek sağlar ve ayrıca güveninizi artırmanıza yardımcı olabilmektedir. Günümüzde kadınlar doğru sütyen giymenin öneminin farkındalar ve ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri çok sayıda seçeneğe sahipler. Son yıllarda popüler hale gelen sütyenlerden biri de push-uplardır. Peki nedir Penti yeni sezon push-up sütyenler ? öğrenmek için okumaya devam edin. Göğüslere doğal bir görünüm kazandıran ve aynı zamanda daha dolgun görünmesini sağlayan sütyenlerdir.

Genellikle köpük veya silikon jel ve balen ile yapılan ekstra dolgu ile gelir. Dolgu göğüslerinize daha fazla hacim sağlarken, balen onları kaldırmaya yardımcı olur. Birlikte göğüslerinizi yukarı doğru çekerler ve yakınlaştırırlar, böylece dekoltenizi güçlendirirler. Genellikle hem balenli hem de dolguludur, ancak ikisinden sadece biriyle bazılarını bulabilirsiniz.

Push-up sütyenler bazıları tarafından rahatsız edici ve hatta gereksiz olarak görülebilir. Ama iç giyim koleksiyonunuzda bunlardan birkaçına sahip olmak gardırobunuzu canlandırmaktadır. Penti yeni sezon push-up sütyenler koleksiyonumuz İçin aşağılara inmeye devam edin !

En iyi push-up sütyen modelleri 2022
En iyi push-up sütyen modelleri 2022
  • Penti Desire Push Up Wireless Bralet PL5K8O9Q21SK-BR33
  • Penti Desire Push Up Bralet PL53WT8421SK-BG22
  • Penti Wowbra Lace Push Up Dolgulu Sütyen TYC00245044875

Push-Up Sütyen Çeşitleri

Artık bu ürünlerin sütyenlerin ne anlama geldiğini ve ne işe yaradığını bildiğinize göre, piyasadaki farklı push-up sütyen türlerini öğrenelim. Bu sütyenler, dolgunun kalınlığına göre kategorilere ayrılır.

  • Seviye 1: Tam veya yarı dolgun göğüsleri olan kadınlar için mükemmel, hafif bir sütyendir. Dolgu, tabanın üçte birini kaplar. Göğsü nazikçe dikleştirir ve göğüsleri gerçekçi görünmeden öne çıkarır.
  • Seviye 2: Orta büyüklükte göğüslü (B veya C cup) kadınlar için ideal olan dolgu, meme ucunun alt ucuna kadar fincanın yarısını kaplar. 2. seviye sütyenler, göğüsleri bir kup boyutunda büyüterek orta derecede bir kaldırma sağlar.
  • Seviye 3: Sütyenler küçük göğüslü kadınlar için idealdir. Halk arasında patlayıcı sütyenler olarak bilinen dolgu, bardakların dörtte üçünü kaplar ve bardağı iki boyut büyütür. Bu sütyenler göğüslere çok yönlü bir görünüm verir ve aynı zamanda dekolteyi artırır. İşte karşınızda Penti yeni sezon push-up sütyenler listemiz ;
scroll to top