Close

En son moda trendleri

En son moda trendleri

En son moda trendleri

En son moda trendleri ile geldik! Eşofman, kaşmir ve ünlü modacılardan ilham alan kaplan baskılarından başka hiçbir şeyle dolu olmayan bir yılın taze seçimlerine, hepimiz hazırdık ve 2021’i şimdiye kadarki en şık yılımız yapmaya hazırdık. İntikam alışverişi ve dopamin giyinme fikirlerini benimsedik ve hayatın büyük çoğunluğunu evde yaşamaya alıştığımız rahatlıktan vazgeçmeden normal kıyafetler giymeye geri dönmenin en iyi yollarını aradık.

Ne yazık ki, 2021 umduğumuz gibi normale muzaffer bir dönüş olmadı, ancak bu, bir dizi yeni (ve bazı eski) moda trendlerini denemekten hala biraz eğlenmediğimiz anlamına gelmiyor. Ancak 2022 inanıyoruz ki, bize istediğimizi verecek! Bu yüzden sizlere en son moda trendleri hakkında bombalar patlatmaya geldik.

2020-2021 moda trendlerinin tuhaflığını takiben – çevrimiçi iş toplantıları ve 2022’nin duymayı seveceğiniz bazı canlandırıcı değişiklikler getirmesi bekleniyor. Günümüzde, modada neyin havalı ve taze olduğunu dikte eden ve sergileyen sosyal medya, gençlik kültürü, sokak giyim stilleri ve ünlüler.

Bir dereceye kadar, 2020-2021 moda trendleri, genel halka ilham verme anlamında pek yardımcı olmadı. Ancak, moda endüstrisinin 2020’de yaşadığı kıyamet ortamlarının aksine, 2021 , sizi karantinanın derinliklerinden kaldırmayı amaçlayan muhteşem sosyal medya odaklı dijital trendleri ve estetik kıyafetleri gün ışığına çıkardı.

Ve 2020’nin nötr görünümleriyle karşılaştırıldığında, bu yıl kısmen “normal bir hayata” dönme ihtiyacı ve kısmen de gelişen TikTok moda kültürü tarafından yönlendirilen daha taze ve daha cesur görünümler sergiledi. En son moda trendleri için okumaya devam edin!

Sokak modası trendleri 2022

Sokak modası trendleri 2022 için heyecanlıyız! Şu an için çok aşırı değişti, hepimizi şaşkına çevirdi gibi bir cümle kurmak aşırı doğru olmayacaktır. Ancak öngörüler ve tahminler, ünlü modacılar ve özellikle instagram ünlüleri tarafından verilmeye devam ediyor. Sokak modası trendleri 2022 herkesi renklere boğacağa benziyor.

Mevcut stiller, o mevsimlerin silüetlerini ve desenlerini taklit etme anlamında 90’ların moda trendlerini bir dereceye kadar andırıyor. Ancak, büyük bir fark var; Bu sefer klasik stiller, bol ve bol renkli spor giyim ve sokak giyimi stilleriyle yeniden keşfediliyor. Ve manzara değişmeye ve dönüşmeye devam ederken, COVID sonrası dönemde en son moda trendlerine ayak uydurmak çok önemlidir.

Şık, yenilikçi, uygun fiyatlı ve çıkarması kolay, gelecek yıl nasıl eşit görünebileceğinizi görün. Sokak modası trendleri 2022 şimdi sizinle! Hadi başlayalım.

KAZAK YELEKLER

Evet, kazak yelek kesinlikle yılın en şaşırtıcı trendlerinden biriydi ama aynı zamanda favorilerimizden biriydi. Takması son derece kolaydır, yaş veya vücut tipi ne olursa olsun herkesi iltifat eder ve her kişiliğe uyacak geniş bir stil yelpazesine sahiptir. Kazak yeleğinin 2020’de yükselişini tahmin etmiştik, ancak bu sevilen triko trendini gerçekten başlatan TikTok’ta ucuz bir siyah-beyaz balıksırtı yeleğin patlamasıydı. Ve şimdi kazak çekmecelerimizi onlarsız hayal edemiyoruz.

En son moda trendleri
En son moda trendleri

BOT RÜZGARI

Tıknaz savaş botlarının yükselişinin 2019’da Prada modellerinin kendi mini ayak bileği keseleriyle süslenmiş bağcıklı botlarla podyumda podyuma çıkmasıyla başladığını iddia edebilirsiniz. Kısmen 90’ların grunge nostaljisi ve partisiyle olan bağlantılarından dolayı, çünkü sadece çok şık ve fonksiyonel ayakkabılar. Son iki yılda, insanlar her şeyden önce pratik olan giysilere çok güçlü bir şekilde eğildiler ve bu botlar tam olarak böyle.

En son moda trendleri
En son moda trendleri

TAM Y2K NOSTALJİSİ

Eşarp üstler, kelebek klipsler, naylon torbalar, tek omuzlu atletler, desenli pantolonlar, kitschy baskılar – tüm bu 2000’lerin olmazsa olmazları ve daha fazlası, spot ışıklarında ikinci bir dönüş için biraz karışık sonuçlarla kükreyerek geri döndü. Genç nesiller, çağın parlak renkleri ve gülümsemeye neden olan desenleri için çıldırdı ve birçok yetişkin, kendi aralarında en çok heyecanlanan trendleri yeniden yaşama (veya ilk kez deneme) şansının tadını çıkardı.

En son moda trendleri
En son moda trendleri

KESİLMİŞ ÖRGÜLER

2020’nin aşk ilişkisi ile rahat ve rahat olan her şeyi ve 2021’in giyinip dışarı çıkma arzusunun bir kombinasyonu olarak, geçen yıl kesik trikolar her yerdeydi. Instagram’da gezinmek imkansızdı., hem yüksek hem de düşük markaların orta çizgili ve anahtar deliği tasarımlarından oluşan bir denizden ilham aldı. Sıcaklıklar soğudukça, kesme çılgınlığı, tümü bir dizi açıkta kalan omuz, köprücük kemiği, göğüs kafesi veya dirsek içeren daha fazla üst ve kazak içerecek şekilde değişti. Gevşek ip bağları ve asimetrik kesimler, trendin iki çok popüler varyasyonuydu, ancak 2022’ye girerken deriyi açığa vurma çılgınlığı zaten ölüyor gibi görünüyor. Sırtsız trikoları hala benimsemek isteyip istemediğimizi yalnızca zaman gösterecek.

En son moda trendleri
En son moda trendleri

EGZERSİZ ELBİSELERİ VE TENİS ETEKLERİ

Yılın hem rahat hem de sevimli olmayı istemek genel temasına uygun olarak, egzersiz elbiseleri ve tenis etekleri, giysilerin böyle bir ikiliği nasıl başarabileceğinin mükemmel örnekleri gibi görünüyordu. Tenis etekleri, geçen yılki bisiklet şortu çılgınlığına çok daha rahat bir alternatif olarak kitleler tarafından benimsenmeden önce, ilk olarak TikTok’ta popüler hale gelen sosyal medya kaynaklı benzer bir yükselişe sahipti. Yaz ortasında, her atletik markanın kendi versiyonu vardı ve bu da haftanın yedi günü Naomi Osaka düzeyinde tenis yıldızları gibi davranmamıza izin veriyordu.

En son moda trendleri
En son moda trendleri

BAGET ÇANTA STİLLERİ

Fendi baget, Prada’nın naylon omuz çantaları ve 90’lardan ilham alan daha fazla stiller 2021’de her yerdeydi, ancak diğerlerinden daha iyi görünen JW Pei’nin Gabbi çantasıydı (hemen hemen ardından JW Pei’nin Eva omuz çantası ). Tok, vegan deri tasarım, Hadid kardeşler Megan Fox, Emily Ratajkowski, Hailey Bieber ve internetteki hemen hemen her moda fenomeninin kollarında görüldü.

En son moda trendleri
En son moda trendleri
scroll to top