Close

Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye

Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye

Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye

Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye onları mutluluktan kahkaha attıracak. Bize güvenin! Hediye alışverişi şaşırtıcı derecede zor olabilir, özellikle de kendi ilgi alanlarınızdan farklı ilgi alanları olan biri için alışveriş yapıyorsanız. Ebeveyn olsanız da olmasanız da, bir genç için alışveriş yaparken, tatiller ve doğum günleri için vermek için doğru hediyeleri bulmak çok daha zor hissedebilir – sonuçta, ayak uydurabileceğiniz tamamen farklı bir neslin ilgi alanlarına ve trendlerine sahip olduğunuz anlamına gelir.

Ve dürüst olalım bir genci etkilemek size önemli browni puanları verir. Sizin için daha kolay hale getirmek için, genç kızlar için en havalı, en trend ve en düşünceli genç kızlara alabileceğiniz 12 hediyelerinden bazılarını topladık. Müzik ve evde manikürden makyaja, seyahate ve daha fazlasına kadar, buradaki hemen hemen her genç için bir şey var.

14 yaşındaki (veya 16-17) genç kızlar için en iyi doğum günü veya Noel hediyeleri arayışında mısınız? Eğer öyleyse, ne kadar zor olabileceğini anlıyoruz, bu yüzden en iyi seçeneklerin neler sunabileceğini araştırmak için çabalarımızı ortaya koyduk, böylece genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bu yaşta bir kızınız varsa, ne kadar hızlı geliştiğini anlarsınız, bu yüzden onun için doğru şeyleri seçmenin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Pratik bir şey öneriyoruz, böylece bir yıl sonra ilgilenemeyeceği bir şey yerine büyüyebilir. Tüm yazı boyunca, lise yıllarını ve belki de daha uzun süre üniversiteye devam etmesini sağlayacak çoğunlukla pratik şeyler içeriyoruz. Ayrıca, biraz daha genç kızların tipik olarak kızınızın hala bu şeyleri büyütmediğini gösteren tüm seçenekleri sunmaktan zevk aldığı birkaç ‘eğlenceli’ kız şeyi de dahil ettik.

Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye
Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye – Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye
 • Le Color 17×24 Metalik Süresiz Planlayıcı Ajanda Defter
 • colortouch Greenery Ders Çalışma 3 Lü Defter Seti ( Haftalık Planlayıcı , Günlük Planlayıcı , To Do List )
 • Makko Polo Inek Desen Baskılı Sırt Çantası sırt-62

Genç kızlara hediye

Genç kızlara hediye satın almak göz korkutucu bir iş olabilir, bu yüzden muhtemelen her yıl farklı akrabalardan yedi özdeş dudak kremi ile sonuçlanırlar. Ancak düşünceli, eğlenceli ve kullanışlı bir hediye almak düşündüğünüzden daha kolaydır. Yalnızca genç kızlara hediye satın almak konusu da dahil olmak üzere karşıdaki kişi konusunda biraz fikre ihtiyacınız vardır ki bizce bu genellikle ergenlik döneminde olan genç kızınız olabilir.

Tüm yazımız boyunca, hayatınızdaki genç kızlar için online alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz 12 hediye fikri topladık. Bir zamanlar genç bir kız olan ve genç kız kardeşleri olan biri olarak, bunun iyi bir atlama noktası olduğunu söylemekten eminiz.

Tatil dilek listeni bir araya getirmek için mi bakıyorsun? Belki de genç kızınıza doğum günü için ne alacağından emin değilsindir. Serin. Büyük. Sorun değil. Çünkü burada ihtiyacınız olabilecek tüm ilhama sahibiz (okuyun: gerçekten harika hediyeler bir sürü). Bütçeyi eşitlemeye çalışsanız bile, bu genç kızlara hediye listesindeki her şeyi karşılayabileceksiniz çünkü bir ton pazarlık da var.

Onlar için en iyi olanları seçmekte hala zorlanıyorsanız, bu alıcılar kılavuzu bölümü tam size göre. Aşağıda, farklı durumlar için en iyi hediye türleri ve bu incelemede belirtilen tüm farklı hediye türleri hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye
Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye – Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye
 • Punchpazarı 35 Parça Punch Nakış Seti Kiti Punch İğnesi Seti Punch Hobi Başlangıç Seti
 • ALTO PUZZLE Loyal Partners 1000 Parçalı Jigsaw Puzzle
 • dedektifia Miray Oyunu 

Yılbaşı için genç kızlara hediye olarak ne alınır?

Genç kızlar için Xmas hediyeleri söz konusu olduğunda, oyuncaklardan ziyade gerçek olarak kullanabilecekleri pratik bir şeyle gitmenizi öneririz. Sadece eğlenceliden daha fazlası olan pratik hediyeler genellikle genç kızlar tarafından sevilir, bu yüzden bir tote çanta, kendi Kombucha kitinizi veya süslü su şişenizi yapmak sıcak seçeneklerdir!

Doğum günü için genç kızlara hediye olarak ne alınır?

Genç kızınız için doğum günü partisi veriyorsanız, arkadaşlarıyla birlikte kullanabilecekleri hediyeler bulmak mükemmel olacaktır. Bu incelemede bir doğum günü için harika olacak parti oyunları var. Alternatif olarak, kızların pratik olarak kullanabileceği bir şey de iyi bir seçenektir, bu yüzden saatlere, sırt çantalarına, takılara ve hatta bir tür hoparlör gibi müzik şeylere bakın.

Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye
Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye – Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye
 • Loyal Home Tek Kişilik Nevresim Takımı Flamingo TKNT-FLAMİNGO
 • Artdeco Akrilik Boya Seti 33 Renk X 140 ml. Mega Set ART-33
 • 1001 LED Kumandalı 8 Ayrı Moda Sahip 3mx3m ( 300 Cm X 300 Cm ) Perde Led Peri Led Usb 422

Benzersiz Hediye Fikirleri Nelerdir?

Zaten her şeye sahip gibi görünen bir genç için hediye bulmak işi daha da zorlaştırıyor. Ancak, incelemede bu durumda harika hediyeler için yapacak birçok hediye olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Kızınızın sevimli görünüm valizi, süslü renkli çalar saat ve hatta saç kıvırıcılar gibi büyüyebileceği pratik bir şey seçmenizi öneririz. Bir yıldan fazla bir süre boyunca, lise boyunca ve hatta bunun ötesinde üniversiteye kadar kullanacakları bir şey.

 • Planlayıcı: Genç kızlar için planlayıcı satın almak harika bir hediye fikridir. Bunun nedeni, hayatta yeni şeyler yaşadıkları ve stresli olabildiği bir yaşta olmalarıdır. Bu nedenle, onları hatırlayabilmek için planlarını yazacak bir çıkış noktasına sahip olmak.
 • Sanat ve el sanatları setleri genç kızlar için çok eğlencelidir. Gençlere yaratıcı yanlarının vahşi olmasına izin verme şansı veren popüler bir hediye türü. Bu derlemede bahsettiğimiz sanat ve el sanatları setleri de genç kızlara yeni beceriler öğretiyor.
 • Masa oyunları, gençler için arkadaşlarıyla ve aileleriyle oynamalarını sağlayan eğlenceli bir hediyedir. Sonuç olarak, kızınızın sosyal becerilerini geliştirmek için harikalar.
 • Güzellik Ürünleri: Bu yaştaki kızlar erkeklerle çok ilgilenmeye başlıyor ve arkadaşlarıyla uyum sağlamak için sevimli görünüyorlar. Bu yüzden makyaj kitleri, saç kıvırıcılar ve düzleştiriciler ve hatta süslü çoraplar gibi şeylerle ilgilenmeye başladı. Kızlar, aşık oldukları o çocuğu veya arkadaşlarını etkilemek için iyi görünmek isterler ve gelecek yıllar boyunca tadını çıkarabilecekleri bu popüler hediye türlerini yapabilirler.
 • Çantalar: Bu yaşta kızlar okul için yeni bir sırt çantasına, dahil oldukları bir spora veya daha fazla seyahat etmek için ihtiyaç duyabilirler. Sırt çantaları ve valizler göz önünde bulundurulacak benzersiz seçeneklerdir ve kızınızın tondan yararlanabileceği bir şeydir.
 • Eğitici Hediyeler: Gözden geçirdiğiniz eğitim hediyeleri gençler için hala çok eğlenceli, ancak kızınızın bilişsel işlevleri için faydalı olmaya daha ağır bir odaklanmaya sahipler. Bu türler mantıksal düşünmelerini, yetenek odaklarını ve koordinasyonlarını geliştirmek için harikadır.
Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye
Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye – Genç kızlara alabileceğiniz 12 hediye
 • MDBazaar – Telefon Kontrol – Oda Aydınlatma Sistemi Full Rgb – Full Renk – Çok Özellik
 • Urban Mood Led Işıklı Makyaj Aynası 
 • KORKMAZ A319-02 Mia Mor Waffle Makinesi
scroll to top