Close

Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları

Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları

Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları

Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları hangileridir? Nintendo Switch’imizi Mart 2017’de piyasaya sürüldüğünden beri oynuyoruz ve o zamandan beri bağımlıyız. Bir Switch, Xbox veya PlayStation satın alma konusunda çitin üzerindeyseniz veya bir Switch satın almış olsanız ve oynamak için bazı Nintendo Switch oyunlarına ihtiyacınız olsa bile, sizi koruruz.

Nintendo Switch, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla başlık olduğu gerçeği göz önüne alındığında biraz korkutucu olan oldukça kapsamlı bir oyun kütüphanesine sahiptir. Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları hangileridir?

Burada her yerde oynayabileceğiniz en yeni ve en iyi Nintendo Switch oyunlarını bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları listesi çok çeşitli türlere yayılmıştır. Ayrıca, her yaştan oyuncuya hitap eden başlıkların yanı sıra arkadaşlarınız ve ailenizle oynayabileceğiniz bazı çok oyunculu oyunları da eklediğimizden emin olduk.

En eğlenceli Nintendo Switch oyunları

En eğlenceli Nintendo Switch oyunları hangileridir? Bu konuda heyecanlı olduğunuzu ve bir an önce oynamaya başlamak istediğinizi biliyoruz. O yüzden sizi çok fazla bekletmeden en eğlenceli Nintendo Switch oyunları listemize geçeceğiz. Ancak ücretli olabileceklerini unutmayınız! Bu tür içerikleri beğeniyor iseniz yorumlar bölümünden bizimle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları
Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları – Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları
  • CD Projekt Red The Witcher 3 Wild Hunt Complete Edition Switch Oyun
  • Nintendo Friday The 13th The Game 13. Cuma Switch Oyunu friday
  • Nintendo Switch The Legend Of Zelda Breath Of The Wild Oyun

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing’in son taksiti, bir kaçış şekli arayan herkes için mükemmeldir. Oyun keyifli ve The Sims veya Stardew Valley hayranları için harika. Basit, arkadaş canlısı ve özelleştirme seçenekleriyle dolu. Karakterinizin görünüşü, evleri ve hatta yaşadığınız adanın coğrafyası üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Oyuncular arkadaşlarını ve ailelerini oyun içinde birlikte etkileşime girmeye davet edebilir. Rahatlamak ve iyi vakit geçirmek için huzurlu, yaratıcı ve renkli bir oyun arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın!

Baba Is You

Baba Sensin, Bağımsız Oyunlar Festivali’nde birçok kez tanınan son derece yenilikçi bir bulmaca oyunudur. Onu öne çıkaran şey, oyunun kurallarının her seviyede fiziksel nesneler olarak mevcut olmasıdır, bu da oyunculara bulmacaları çözmek için kuralları ve oyun mantığını değiştirme fırsatı verildiği anlamına gelir.

Broforce

Broforce en iyi arkadaşlarla oynanır. Bu kanepe kooperatifinde senin görevin kardeşlerini terörist esaretinden kurtarmak. Tüm karakterler, the Terminator’s Rambro (Brominator), The Brode (aka Kill Bill’den Gelin), Brodell Walker (Çavuş Cordell Walker, Chuck Norris’in oynadığı orijinal Walker, Texas Ranger) arasında değişen kurgusal aksiyon kahramanlarının parodileridir. Her zaman mutlak kaosa dönüşen eğlenceli bir koş ve silah oyunu. Bazı seviyeler öfkeye neden olsa da, bu oyun sadece kahkahalar için tamamen satın almaya değer.

Cadence of Hyrule

Herhangi bir Zelda hayranı için olmazsa olmaz olan Cadence of Hyrule, indirilmesi zor olan harika bir ritim tabanlı oyundur. Esasen NecroDancer oyununun Zelda temalı bir Kriptosu ve her vuruş, Hyrule’u Link veya Prenses Zelda olarak kurtarmaya çalışırken düşmanlardan geri çekilme (veya saldırma) şansı. Şimdilik, oyun yalnızca dijital olarak kullanılabilir, ancak burada fiziksel bir kopyasını ön sipariş verebilirsiniz.

Celeste

Celeste, her büyük konsolda kullanılabilen bir 2D platformdur. Koşar, zıplar, duvarlara tırmanır, lav veya sivri çukurlardan kaçınır ve çok ölürsünüz. Ama her ölümden yeni bir şeyler öğreniyorsun, bu da Celeste Dağı’na tırmanmaya çalışırken seni zafere yaklaştıran şey.

Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları
Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları – Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları
  • Nintendo Pikmin 3 Deluxe Switch Oyun
  • Nintendo Game Builder Garage Switch Oyun game bulder switch
  • Bandai Namco Little Nightmares 2 Day One Edition Nintendo Switch NİGHTMARES

Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics

Tamamen yeni bir sanal dünyada kaybolmak istediğiniz bazı zamanlar vardır ve diğerleri bir satranç ya da Texas Hold’em turu oynamak ve oynamak istediğinizde. İkincisi için Kulüp Binası Oyunlarını öneriyoruz. Oyunculara düzinelerce klasik tahta ve kart oyunu oynamanın kolay ve anlık bir yolunu sunar. Aynı zamanda bir hırsızlık.

Dead Cells

Ölü Hücreler, kafasının olması gereken bir alevi olan insansı bir kahraman olan Mahkum rolünü üstlendiğiniz bir Metroidvania başlığıdır. Karakteriniz sürekli değişen bir kaleyi keşfetmeli ve muhafızlarını geçmek için karanlık kanalizasyonların derinliklerine inmelidir. Hızlı dövüş tarzının yanı sıra, bu oyunu özel bir zorluk haline getiren şey, kontrol noktalarının olmaması ve silahlarınızı sık sık kaybedeceğinizdir.

Donkey Kong Country: Tropical Freeze

İster inanın ister inanmayın, bu “yeni” Donkey Kong Country oyunu aslında birkaç yıl önce Wii U’da piyasaya sürüldü. Evlerini Vikinglerden kurtarmaya yardım etmek için DK ya da birçok arkadaşından biri olarak oynadığınız bir 3D yan kaydırma limanı. Daha önce olduğu gibi aynı varil patlatma, mayın arabası yarışı, muz toplama oyununa sahiptir, ancak şimdi her yerde oynayabilirsiniz.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim, yapacak çok şey sunan açık dünya, aksiyon rol yapma video oyunudur. Oyunu görevleri tamamlayarak, ejderhaları öldürerek ya da sadece amaçsızca koşarak geçirebilirsiniz.

Yine de sosyal hayatınıza elveda deyin, çünkü içine çekilmek kolaydır, özellikle de oyun artık taşınabilir olduğundan. Anahtarda, Skyrim grafikleri geliştirdi ve şimdi hareket kontrollerini destekliyor, yani Joy-Con’unuzu bir yay gibi hedefleyebilir veya düşmanlara saldırmak için bir kılıç gibi sallayabilir ve sadece bir el bileği hareketi ile büyüleri ateşleyebilirsiniz.

Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları
Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları – Oynamanız gereken en iyi Nintendo Switch oyunları
  • BETHESDA The Elder Scrolls V: Skyrim Switch Oyun
  • Nintendo 1-2 Switch Oyun
  • Atari Rollercoaster Tycoon Adventures Nintendo Switch Rollercoaster switch

FEZ

Fez’de, duyarlı bir eser heyecan verici yeni bir üçüncü boyutun varlığını ortaya çıkarana kadar 2D bir dünyada yaşadığını düşünen 2D bir yaratık olan Gomez rolünü üstlenirsiniz. Oyunda dünya 3d’dir, ancak 2D perspektiflerden oynarsınız. FEZ ile ilgili bir başka ilginç şey de düşman yok, patron yok ve savaş yok. Ve karakteriniz “ölebilir” olsa da, bunu yapmanın cezası yoktur, bu da bunu eğlenceli ve stressiz bir Geçiş oyunu haline getirir.

Game Builder Garage

Kendi video oyununuzu oluşturmayı hiç düşündüyseniz, Game Builder Garage başlamak için mükemmel bir yerdir. Bu başlık, küçük çocuklara bile, takip edilmesi kolay, adım adım talimatlarla oyun ve seviye tasarımının temellerini öğretmeye yardımcı olur. Oyunlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir veya diğer kullanıcıların oluşturduğu birçok heyecan verici oyun bulabilirsiniz.

Hades

Hades, Nintendo Switch için kesinlikle satın alınması gereken bir başlık. Yeraltı dünyasının ölümsüz Prensi olarak oynuyorsun ve ölülerin tanrısının pençelerinden kaçmalısın. Yol boyunca tanrılar, hayaletler ve canavarlarla arkadaş olacaksın. Oyun heyecan verici bir mücadele ve yıldız bir hikaye sunuyor. Saatlerce oynayacağın video oyunlarından biri ve bir bakmışsın saat sabahın 4’ü.

Hollow Knight

Bazı eleştirmenler, Hollow Knight’ın zorlu ama ödüllendirici oynanışı sayesinde şimdiye kadar yapılmış en büyük Metroidvania oyunlarından biri olduğunu söylüyor. Çiviyle donanmış bir böcek olarak oynuyorsunuz, “En Kutsal” olarak adlandırılan yayılan yeraltı dünyasını keşfediyorsunuz.”

Hollow Knight’ın haritaları, ortaya çıkarmanız için çok sayıda sırla doludur. Bu, hem kısa patlamalarda hem de saatlerce oynamak için eğlenceli olan heyecan verici bir oyundur.

scroll to top