Close

Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler

Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler

Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler

Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler hangileridir? Sonsuza kadar kuru bir cildiniz olduğunda, bazen hiçbir nemlendiricinin susuzluğu durduramayacağını ve parlak bir ışıltı oluşturamayacağını hissedersiniz. Şu anda kavrulmuş ten renginizi tatmin etmekte zorlanıyorsanız, bir yapışkan değişikliği denemenin zamanı gelmiş olabilir.

O endüstriyel boyuttaki soğuk kremi bir kenara bırakın, çünkü aslında, sonsuza kadar kuruyan cildi eşiğinden geri getirmek için çok önemli olan, uyguladığınız miktardan ziyade seçtiğiniz krem türüdür. Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler sizi tatmine ulaştıracak olanlardır.

Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler, en gelişmiş nem tutucu bileşenleri içerenlerdir ve şu anda radarınıza girecek birkaç yeni nemlendirici var. Hyaluronik asit, elbette, sadece yüzeyde değil, cildin her katmanında hidrasyona yardımcı olmak için buradayken, seramidler bariyerinizi güçlendirme yetenekleri için muzaffer bir geri dönüş yaptı ve bu önemli hidrasyonun buharlaşmasını durdurdu.

Tabii ki, nemlendiricinizi en iyi yüz serumu ile eşleştirmek, nemlendirici kuruluk söz konusu olduğunda da önemlidir. Nemlendiriciyi yüklemeden önce bir serum tabakası uygulamak, önemli aktif maddelerin cilde yalıtılmasını sağlayacaktır.

Peki, konu zayıf kuru cildiniz için en iyi yüz kremini bulmaya geldiğinde nereden başlamalı? Doğru yere geldiniz. Güzellik dünyasının en etkili nemlendirici formüllerini derinlemesine incelemek için aşağı kaydırın ve işinize yarayacak olan kuru ciltler için en iyi nemlendiricileri satın alın.

En iyi yüz nemlendiricileri

En iyi yüz nemlendiricileri, kuru cildinizi sağlığına kavuşturacaktır. Bu nemlendirici yüz kremleri, cildinizi mattan parlak hale getirecektir. İster sıcaktan klimaya geçmekle uğraşıyor olun, ister özellikle sert bir cilt bakım ürünü kullanıyor olun, ister soğukta dışarıda çok fazla zaman harcamak zorunda olun, çok kuru, pul pul dökülen bir cilt bilmecesini deneyimlemişsinizdir.

Bunun bir kısmı cilt tipinizle ilgilidir – bazı insanlar doğal olarak diğerlerinden daha kuru bir cilde sahiptir ve bu da büyük ölçüde genetiğe bağlıdır. Sedef hastalığı ve egzama gibi cilt bozuklukları , havuzlardaki klor ve basitçe yaşlanmak da cildinizin kuru ve donuk hissetmesine neden olabilir.

Ancak yağlı cilde sahip olanlar bile muhtemelen zaman zaman yüzlerinden nemin çekildiğini hissetmişlerdir. Alnınız, burnunuz ve çeneniz biraz parlamaya meyilliyse (ara sıra sivilcelerle birlikte) yanaklarınızda hala kuru cilt olabilir. En iyi yüz nemlendiricileri, cilt bariyerini desteklemek aynı zamanda cildi daha sağlıklı ve daha esnek tutar, bu nedenle hasar görme veya enfeksiyon kapma olasılığı daha düşüktür.

Nemlendirme kulağa yeterince kolay gelse de, aslında yeni bir nemlendirici satın almaktan başka bir şey değildir. Piyasada sadece çok farklı türde losyonlar ve kremler olmakla kalmaz, aynı zamanda her insanın cildi benzersizdir, bu da doğru eşleşmeyi bulmayı çok daha zor hale getirir. Cilt tipi, bütçe ve ciltle ilgili endişeler de önemlidir, yalnızca zaten stresli bir duruma daha fazla baskı ekler. Güzel haberler? En iyi yüz nemlendiricileri konusunda yardım etmek için buradayız.

Kuru ciltler için en iyi nemlendirici nasıl seçilir?

Tahriş edici maddelere karşı dikkatli olun: Alkol cildinizi kurutabilir. Sülfatlar, boyalar ve kokular da sert ve tahriş edici olabilir ve değerinden daha fazla soruna neden olabilir. Genel bir kural olarak , nemlendiricinizi kullandıktan sonra herhangi bir kızarıklık, kaşıntı veya başka hoş olmayan reaksiyonlar fark ederseniz, daha basit bir ürün seçin.

Cilt tipinizi bilin: Cildiniz gerçekten kuru ve hassassa (veya bir cilt rahatsızlığınız varsa), daha zengin bir krem ​​veya losyon muhtemelen aradığınız sonuçları size verecektir. Yağlı veya akneye meyilli cilde sahip kişiler bunun yerine daha hafif jel formüllerden faydalanacaktır.

Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler
Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler
  • Skinceuticals Triple Lipid Restore 2:4:2 48 ml p5566633
  • Neutrogena Hydro Boost Water Gel Nemlendirici Normal Ciltler İçin 3574661287218
  • La Mer Crème De Moisturizing Cream Yoğun Nemlendirici Krem z78121123321
Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler
Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler
  • Kiehl’s Ultra Facial 24 Saat Nemlendirici Günlük Krem 50 ml S0850902
  • Fresh Prevnext Lotus Dream Cream – Lotus Çiçeği Özlü Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Gece Kremi 50 Ml PRA-3463832-8322
  • La Roche Posay Toleriane Ultra Fluide Günlük Nemlendirici 40ml TX6D867804506
Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler
Kuru ciltler için en iyi nemlendiriciler
  • Caudalie Resveratrol Lift Firming Cashmere Cream 50ml cdl02993
  • La Roche Posay Çok Kuru ve Atopiye Eğilim Gösteren Ciltler için Nemlendirici Kış Seti 8681689316662
  • CeraVe Nemlendici Krem Kuru Ciltler Seramid ve Hyalüronik Asit İçerikli Yüz Vücut 340gr 3337875597227

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top