Close

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmenin Anlamı

 

Rüyalar, gündelik yaşamda yaşanan olumsuz olaylar karşısında bilinçaltı sıkışmasına neden olabilir. Rüyalar üzerine yapılan araştırmaların bir kısmında; uyanık yaşamda doyurulamayan arzuların kendilerini rüyalar vasıtasıyla doyurabildiği kanısına varılmıştır. Kabul edilmeyen düşünceler, duygular bu şekilde çeşitli imgelerle düş yaşantısını temsil eder. Rüyada görülen bir ağaç yalnız bir ağaç değildir. Rüyadaki her nesnenin anlamı ve imgelediği şey farklıdır. Bu sebeple insanlar rüyalarının ne anlama geldiğini sık sık merak edip araştırırlar. Rüyada eski sevgiliyi görmek de bunlardan biridir. İşte rüyada eski sevgiliyi görmekle ilgili bilinenler:

Rüyada eski kız arkadaşın görülmesi neye işarettir?

Rüyada görülen eski sevgili, yenilik ve başlangıçların habercisidir. Sevgilisi olan birinin başka biriyle sevgili olduğunu görmesi, sevgilisiyle ilişkisinin sona ereceği şeklinde yorumlanır. Sevgilisi olmadığı halde eski sevgilisini görmesi ise yeni bir ilişki yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Evli olan birisi rüyada eski sevgilisini görmesi, huzursuzluğa işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyi gülerken görmek

Rüyada eski sevgiliyi gülerken görmek, genellikle güzel ve hayırlı bir hayatla tabir olur. Fakat bazı rüya yorumcularına göre de sinirli ve kızgın bir tartışmaya işaret ettiği söylenir. Yine bazı rüya yorumcularına göre de hayırlı bir kısmete nail olacağı anlamına gelir.

Rüyada eski sevgiliyle gezmek, murada ermeye, mutlu olmaya delalet eder. 

Rüyada eski kız arkadaşıyla barıştığını görmek

Rüyada eski sevgiliyle barışmak rüya sahibinin ayrılığıyla tabir olunur.

Rüyada eski kız arkadaşla kavga ettiğini görmek

Rüyada eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek, çoğunlukla kötü olarak yorumlanmış olsa da güzel ve hayırlı günlere de rivayet olunur.

Rüyada eski kız arkadaştan mektup aldığını görmek

Rüyada eski sevgiliden aşk mektubu aldığını görmek, uzun zamandır istediğin bir dileğinin olduğu ve bu dileğinin gerçekleşmesinin yakın olduğu anlamına gelir. Rüyada eski sevgiliye mektup yazmakta, sevince, huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada eski arkadaşını görmek ne anlama gelir?

Rüyada görülen eski arkadaş, rüya sahibinin üzerinde fazlasıyla yük olduğu bundan dolayı bu yükün altında kalmaktan kurtulamayacağı anlamına gelir.

Rüyada eski kız arkadaşıyla barıştığını görmek

Rüyada eski kız arkadaşıyla barışmak, rüya sahibinin gerçekleştirmek istediği hayallerin olduğu ve bu yüzden işinde başarıyı yakalayıp hayallerine ulaşacağı anlamına gelir.

Rüyada eski sevgiliyle sarılıp barışmak, yapılan hataların telafi edileceği, pişmanlık yaşanacağı ve bundan dolayı hedefe gideceği anlamına gelir.

Rüyada eski kız arkadaş tarafından terk edilmek

Rüyada eski sevgili tarafından terk edildiğinin görülmesi iki şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibinin kız arkadaşı varsa, yaşamış oldukları olaylardan dolayı dargın oldukları ama bunun için hatalarından ders çıkarıp barışacakları anlamına gelir.

İkinci biri yorumda, rüya sahibinin sevgilisi yoksa yeni bir aşka yelken açıp mutlu olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi rüyada sevgilisi tarafından sebepsiz terk edilirse, verilen emeklerin boşa gideceği, yardım isteyeceği kişilerden yardım alamayacağı bundan dolayı kişiyle bağlarının koparacağı anlamına gelir.

Rüyada eski kız arkadaşla evlendiğini görmek

Rüyada eski kız arkadaşla evlenmek, rüya sahibinin sıkıntıları olduğu ve bu sıkıntılardan kurtulup nefes alacağı anlamına gelir.

İşleri yoluna girecek, planladığı şeylerde engel olmasına rağmen başarıyla üstesinden geleceği anlamına gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top