Close

Rüyada köpek görmenin anlamları

AKRABA UYARISI: RÜYADA KÖPEK SALDIRMASI

Rüyanızda bir köpeğin size saldırdığını görüyorsanız bunu bir uyarı olarak algılamanız sizin için iyi olacaktır. Arkadaşınızdan, dostlarınızdan ya da akrabalarınız tarafından pek iyi olmayan ilişkiler içinde olacağınız anlamına geliyor. Eğer rüyada gördüğünüz köpek sizi ısırmamışsa gözle görülür bir temasla bir sorun yaşamayacaksınız. Sadece içten içe size kin tutacak insanlar olacaktır. Bunlar akrabalarınız olacağı gibi ilerleyen yaşantınızda şüphe duyduğunuz insanlardan uzak durmanızı öneririz. Ayrıca rüyada köpek saldırması görmek ev halkında yaşayan bireylerle de kötü anlamda sözlü tartışmalara gireceğiniz anlamına geliyor, bu yüzden dikkatli olun.

İSTEKLERİNİZ GERÇEKLEŞECEK: RÜYADA KÖPEK SÜRÜSÜ GÖRMEK

Rüyanızda eğer birden fazla köpek yani bir köpek sürüsü görüyorsanız aslında sizin kimseye söyleyemediğiniz gizlice içten içe dilediğiniz istekleriniz gerçekleşecek anlamına gelmektedir. uzun zamandır istediğiniz her ne varsa yakın bir zamanda onlara kavuşacaksınız

İŞ HAYATINDA DİKKATLİ OLUN: RÜYADA KÖPEK ISIRMASI

Yakın zamanda rüyanızda bir köpeğin sizi ısırdığını gördüyseniz iş hayatınızdaki gelişmelere ve çalışma arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü rüyada köpek ısırması size rakip olan iş arkadaşlarınızdan alacağınız bir darbeye işaret ediyor. Ayrıca para kaybı yaşayabilirsiniz ve parasal anlamda risklere girebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken şey ise rüyada köpek ısırmasının görülmesi ileriki dönem için bir iş anlaşmasının hatalı olduğunun da habercisi. Rüyada sizi ısıran köpeğin elbiselerinizi parçaladığını görüyorsanız gene iş arkadaşlarınız tarafından kötü muameleler göreceksiniz demektir.

PEDAGOG UYARISI: ÇOCUĞUNUZUN RÜYASINDA KÖPEK GÖRMESİ

Evet çocuklarınızı bazen dikkate almayıp onun heyecanla anlattığı rüyasında köpek görme anını sadece dinlemekle yetinebilirsiniz. Ancak çocuklarınızın gördüğü rüyalara da dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle de bir çocuk rüyasında köpek görüyorsa. Çünkü çocuğunuzun rüyasında köpek görmesi sizin ona yeterli ilgiyi göstermediğinizin ya da onu ihmal ettiğinizin bir göstergesidir. Bu yüzden bu rüyalar sık sık artıyorsa dikkate alıp bir pedagoji uzmanına gitmenizi öneriyoruz.

EŞİNİZLE SIKINTILAR YAŞAYABİLİRSİNİZ: RÜYADA SÜS KÖPEĞİ GÖRMEK

Rüyamda süs köpeği gördüm, çok tatlıydı’ deyip geçmeyin. Aslında rüyanızda süs köpeği görmeniz eşinizle küçük sorunların uyarıcısı niteliğinde. Rüyada süs köpeğini kucağınıza almışsanız bu eşinize ihanet edeceğinizi gösteriyor. Bu ihanet başkalarına olan fazla ilginizden kaynaklanabilir ya da cinsel yolla gerçekleştirilen bir aldatma olabilir. Ayrıca rüyada süs köpeği almanız ya da birinin size süs köpeği hediye etmesi akrabalarla ya da aile içi bireylerle yaşanacak küçük çaplı tartışmalara da yol açabilecektir.

KARAKTERİNİZİN NASIL OLDUĞUNU GÖSTERİYOR: RÜYADA EV KÖPEĞİ GÖRMEK

Rüyanızda barınaktan ya da sokaktan köpek sahiplendiğinizi görmeniz sizin nasıl karakterde bir insan olduğunuzu gösteriyor. Örneğin rüyanızda evlat edindiğiniz bir köpeği dışarı çıkarıp gezdirdiğinizi görüyorsanız bu sizin çok merhametli bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösteriyor. Eğer rüyada bir av köpeğiniz olduysa bu da sizin gösteriş meraklısı bir insan olduğunuz anlamına geliyor.

MADDİ ANLAMDA GÜÇLENECEKSİNİZ: RÜYADA ÇOBAN KÖPEĞİ GÖRMEK

Rüyada çoban köpeği görmeniz hem akrabalarınızın sizden korkacağı anlamına geliyor hem de maddi anlamda gücünüzün artacağına işaret ediyor. Yani rüyada çoban köpeği görmek aile içinde prestijinizin artacağının habercisi durumunda.

RÜYADA SİYAH VE BEYAZ KÖPEK GÖRMEK

Rüyada siyah köpek görmek, ileride geçireceğiniz bir rahatsızlığa işaret ediyor. Beyaz bir köpek görmeniz de tam anlamıyla iyi bir manaya gelmiyor. Rüyada beyaz köpek görmek size kötü duygular besleyen birinin olduğuna; ancak bu insanın içinde bir merhamet duygusunun da yattığına işaret ediyor. Ancak sıkı bir hayvanseverseniz bu rüyaları iyiye yormak da size kalmış. Çünkü rüyaların gerçekleşme durumu insanların his ve duygularına göre değişiklik gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top