Close

Uygun fiyatlı dekoratif raflar

Uygun fiyatlı dekoratif raflar

Uygun fiyatlı dekoratif raflar

Uygun fiyatlı dekoratif raflar, yerden yer kaplamadan depolama alanı eklemenin ustaca bir yoludur. Son derece çok yönlüdürler. Biraz yaratıcılıkla, dairenizi şaşırtıcı şekillerde düzenlemek ve dekore etmek için bunları kullanabilirsiniz. Duvara monte rafları ev dekorasyonu olarak kullanmanın en iyi yanlarından biri, dairenizdeki herhangi bir odayı dönüştürme ve kişisel tarzınızı zarif bir şekilde temsil etme yetenekleridir. İlham almaya hazır mısınız?

Uygun fiyatlı dekoratif raflar mutfağınıza da renk katacak! Birçok insan için mutfak aktivitenin merkezidir. Yemek bizi bir araya getiriyor, bir yemek paylaşıyor ve biraz sohbet ediyor, biz ise hepimiz sonucu temizlemek için devreye giriyor. Tonlarca depolama alanına sahip gurme mutfaklar, apartmanlarda normal bir şey değildir. Aslında, daha küçük bir mutfağı dağınıklıktan uzak tutmaya çalışmak gerçek bir meydan okuma olabilir.

Birçok mutfakta büyük dolap alanı yoktur. Dolaplar pahalı olduğundan, çoğu ev onları minimumda tutacaktır. Dolaplarınıza bağlanan duvara uygun fiyatlı dekoratif raflar eklemek, orijinal tasarımın bir parçası gibi görünmesini sağlayabilir. Burası en sevdiğiniz yemekleri sergilemek için mükemmel bir yer olabilir ve ne zaman isterseniz onları değiştirebilirsiniz.

Bulaşıklarınızı görüş alanınızda tutmak ve akşam yemeklerinde kolayca kapmak da son derece uygundur. Tabakları, kaseleri ve fincanları üst tarafa istifleyebilir, alt tarafa ise bardak ve mutfak gereçleri için kancalar yerleştirebilirsiniz. Kendi kahve barınızı oluşturun kahve birçokları için hayatın nektarıdır. 

Sadece onsuz yaşayamayız. Kahve makinesi kendine ait bir yeri hak ediyor. Bu yüzden uygun fiyatlı dekoratif raflarla bir tane yer yaratın! Mutfaktaki ağır hizmet tipi duvar raf sistemi, tüm kahve ekipmanlarını el altında tutabilir ve mükemmel fincanınızı dökmek için kolay erişime izin verebilir. Bu raf sistemini bir kara tahta duvarın üzerine ekleyin ve kendinize bir mini kafeniz olsun. Kahve barınıza ayrılmış birkaç uygun fiyatlı dekoratif raflara sahip olabilirsiniz.

Davlumbaz çerçevesi simetri her zaman göze hoş gelir. Davlumbazın her iki yanında aynı çıkıntılı raflarla ocağınızı çerçeveleyerek mutfağınızı simetrik tutun. Bir davlumbazın her iki tarafındaki alanın çoğu genellikle boşa harcanır. Sobanın etrafındaki bazı depolama alanlarını geri almak için asma rafları kullanın.

Uygun fiyatlı dekoratif raflar
Uygun fiyatlı dekoratif raflar – Uygun fiyatlı dekoratif raflar
  • Bino Üçgen Masa Servis Rafı Dekoratif Mutfak Banyo Düzenleyici BinoGold09
  • Magic Kitchen Çam Doğal Ahşap Büyük Boy 3 Katlı Duvar Rafı 5413131
  • Bino Masif Doğal Ahşap Büyük Boy 3 Katlı Duvar Rafı, Kitaplık, Terek BinoGold16

Trendyol duvar rafları

Trendyol duvar rafları dünyadaki evleri dekore etmek için birçok farklı iç dekor stili sunuyor, ancak zamana sadık kalıyorsanız ve modern bir vibe için gidiyorsanız, yaşam alanlarınızın duvarlarına monte etmek için en iyi duvar rafı tasarımlarından bazıları şunlardır:

Ayarlanabilir Metal Raf, Pegboard Raf, Palet Rafları, Görünmez Kitap Rafı, Altıgen Raflar, Üçgen Raflar, Kare Raflar, Kesişen Raflar, Sürgülü Kapı Rafı, Yüzer Köşe Rafları, A-Çerçeveli Raf, Dalga Rafı, Mutfak Asma Rafı, İp Asma Rafı, Özel Üretim Raflar, evinizin iç mekanı için doğru seçimi yapabilmeniz için bu benzersiz raf tasarımlarının her birini aşağıda trendyol duvar rafları kısmında ayrıntılı olarak ele aldık sende incele!

Uygun fiyatlı dekoratif raflar
Uygun fiyatlı dekoratif raflar – Uygun fiyatlı dekoratif raflar
  • Ahşap House Contra Beyaz Zig Zag Köşe Duvar Rafı 5423787
  • PlusAksesuar Ahşap Dekoratif Tasarım 3’lü Uçan Raf Kitaplık Gizli Bağlantılı Raf Aksesuar Rafı 112
  • RAFKESTİR 4 Lü Gizli Bağlantılı Raf Set ( 80 – 60 – 40 – 40 ) Beyaz ( Mat ) RF87O1133A123

En Güzel Duvar Raf Modelleri Örnekleri

Duvarlarınızda en güzel duvar raf modelleri örnekleri ile evlerinizin havasına hava katmış olabilirsiniz. Rafları duvarlara dekorasyon amaçlı koyarak evinize güzel bir görüntü vermiş olursunuz. Evinizin içerisinde herhangi bir yeri dekorasyon yapmak istemeniz sizin için duvarları en uygun dekora etme olanağı sunmaktadır.

Hem fazla yer kaplamayacak olması, hem de daha hoş ve şık görüntü sağlıyor olmasından dolayıdır. Duvarlarınıza dekore edeceğiniz raf modellerini iyi tercih yaparak çok güzel bir görüntü elde etmiş olabilirsiniz. Duvarlarınıza koyacağınız oldukça fazla seçenekte olan raf modelleri örnekleri bulunmaktadır. Hepsi sizin tercihinize ve zevkinize kalıyor.

Bebek Odası İçin En Güzel Duvar Raf Modelleri

Şüphe yok ki bebek odası için en güzel trendyol duvar rafları yeni misafirinize güzel bir hoş geldin olacaktır. Bebeklerin odaları dekore edilsin veya edilmesin evin en güzel görünen yerlerinden bir tanesidir. Hatta en güzeli de diyebiliriz. Ama bu bebek odası duvarlarını raf koyarak daha güzel bir görüntü haline getirebilirsiniz.

Kullanıma en açık alanlar olarak bebek odalarını duvar raf modelleri için söyleyebiliriz. Bebek odanızın duvarında renkli bir boya var ise o renge uygun duvar raf modeli koymanız daha iyi olacaktır. Bu uyumlu görüntü ile harika bir atmosfer sağlamış olacaksınız.

Uygun fiyatlı dekoratif raflar
Uygun fiyatlı dekoratif raflar – Uygun fiyatlı dekoratif raflar
  • Demox Mobilya Montessori Kitaplık Çocuk Bebek Odası Duvar Rafı Ahşap Kitaplık 3 Adet Raf 1900444
  • Modalanka Montessori Askılıklı Bulut Raf Bebek Çocuk Odası Dekoratif Duvar Rafı 4 Askılıklı modalankabulutraf
  • Babyroom Ahşap Askılık Raf Ve Kitaplık Raf Eğitici Montessori Raf 2li 60 Cm 0016

Tuvalete Duvar Raf Tercihleri

Uygun fiyatlı trendyol duvar rafları listesinde işinize yarayacak en kullanışlı raflar tuvalete duvar rafı olacaktır. Duvar rafı koyacağınız Küçük tuvaleti olan evlerde eşyaları yerleştirmek oldukça zordur. Klozetin olduğu duvarın arkasına alt alta bölmeli duvar rafı konulması iyi bir tercih olacaktır.

Eşyalarınızı kolaylıkla koyabileceğiniz bir alan oluşturmuş olacaksınız. Ve aynı zamanda ilaveten askılığın olduğu yerin üstüne ise uzunlamasına bir duvar raf tercih edilebilir. Eşyaları koymada yer kaplamaması açısından bu duvar rafları oldukça kullanışlıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top