Close

En iyi Nespresso Makineleri

En iyi Nespresso Makineleri

En iyi Nespresso Makineleri

En iyi Nespresso Makineleri hakkında herhangi bir fikri olan var mı? Bir ev için para biriktirmek yerine latte (ve avokado tostu) satın alan insanlarla ilgili tüm şakalara rağmen, orada bir gerçeklik çekirdeği var: Her gün kafeye gitmek gerçekten bir araya geliyor. Bir banliyö evine peşinat ödemek yeterli mi?

En iyi Nespresso makineleri, bir anda en kaliteli kahveyi almayı kolaylaştırır, ancak sizin için doğru seçim hangisidir? En iyi Nespresso makineleri bile kahve uzmanlarını veya ekolojistleri memnun etmeyecek, ancak yaygın inanışın aksine Nespresso kapsülleri iyi kahve yapar ve genellikle geri dönüştürülebilir. En iyi Nespresso makinelerinin avantajı, küçük bir makineden karışıklık olmadan sürekli olarak iyi kahve üretmeyi kolaylaştırmalarıdır. Bu nedenle en iyi kahve makineleri arasındadırlar .

Gerçekçi olarak, çoğu insan için, espresso kahveyi seviyorsanız ve en iyi çekirdekten bardağa makinelerle kahve zanaatına gerçekten girmek istemiyorsanız, kapsül tabanlı bir makinenin en iyi yol olduğunu söyleyebiliriz. Göründükleri kadar savurgan değiller bölmeler alüminyumdur, bu nedenle sonsuz şekilde geri dönüştürülebilir (bildiğiniz sürece, onları geri dönüştürün) ve enerji kullanımları daha düşüktür, çünkü yalnızca su miktarını ısıtırsınız kullanmanız gerekiyor.

Unutulmaması gereken en önemli şey, Nespresso makinelerinden gelen kahvelerin hepsinin tamamen aynı tadı olduğudur. Daha pahalı makineler doğal olarak daha klas görünmeye meyillidir ve tüm cappuccino ve latte ihtiyaçlarınız için süt köpürtme özelliklerine sahiptir. Vanilyalı latte’den vazgeçmek ve bunun yerine evde bir tane yapmak akıllıca bir hareket olabilir. Yine de benim gibiyseniz, basit bir fincan joe ve küçük bir kremadan memnun kalmayacaksınız. Neyse ki, Nespresso makinesine yatırım yapmak size her iki dünyanın da en iyisini sunuyor.

En iyi Nespresso Makineleri
En iyi Nespresso Makineleri
  • Nespresso Essenza Mini Kahve Makinesi Kırmızı D30 d30
  • Nespresso J620 Creatista Pro Kapsüllü Kahve Makinesi Gümüş
  • Nespresso F456 Silver Lattissima Pro Kapsüllü Kahve Makinesi 7640156776270

Daha önce hiç Nespresso makinesi kullanmadıysanız (veya görmediyseniz), nasıl çalıştığını açıklamama izin verin. Esasen, geleneksel bir kahve makinesi gibi su eklersiniz ve daha sonra kahve veya espresso telvesi ile doldurulmuş küçük bir bölmeye koyarsınız. Bu cihazların çoğu temel olarak size basmanız için bir düğme verir ve ardından içeceğiniz bardağınıza dağılır. (Teknolojiyi seviyoruz! Bazıları ayrıca ek süt köpürtücüler ve diğer aksesuarlarla birlikte gelir, böylece isterseniz bougie alabilirsiniz.

Ancak bu kahve ve espresso makineleri benzer şeyler yapmak için tasarlanmış olsa da, bir ton farklı seçenek var ve yaşam tarzınızla çalışan birini bulmak biraz bunaltıcı hissedebilir. Neyse ki sizin için, gerçek kahve içenlerin incelemelerine göre, orada en iyi Nespresso Makineleri topladık. (!) Öğleden sonra beni almayı yapmak bundan sonra çok daha kolay olacak.

Espresso kahve makineleri

Espresso kahve makineleri içerisinde tercih ettiğiniz, kullanmayı sevdiğiniz veya asla vazgeçemediğiniz bir espresso kahve makineleri markası var mı? Bugün sizlere en iyi Nespresso Makineleri ile geldik. Burada bir yerlerde nespresso hayranlarının olduğunu biliyoruz. Uygun fiyatlısından pahalı olanlarına kadar bir sıralama gerçekleştirdik.

Bu listeyi yaparken çok eğlendik çünkü kim güzel yapılmış bir kahveyi sevmez ki? 1986’da piyasaya sürüldüğünden beri İsviçreli şirket, patentli pod tabanlı sistemlerini kullanan ev için bir dizi şık otomatik espresso makinesi geliştirdi: Sadece kahve tekliflerinden en sevdiğiniz birini seçin, kapsülü makineye yerleştirin ve saniyeler içinde bir şeyler içeceksiniz.

Ancak şu anda piyasada bulunan bir düzineden fazla farklı Nespresso makinesi ile ne satın alacağınızı bilmek zor olabilir. Espresso makinelerini test ettiğimizde, kullanım kolaylıklarını, demlenme sürelerini, kıvamını, tadını ve gürültü seviyesini değerlendirmeden önce piyasadaki en iyi modelleri toplar ve alanı daraltırız. En son yaptığımız testte, laboratuarda 20’den fazla espresso makinesini topladık ve 60 bardaktan fazla espresso hazırladık. Makinede bir süt köpürtücü varsa, hem yağsız hem de yulaf sütleriyle test ettik.

En iyi Nespresso Makineleri
En iyi Nespresso Makineleri
  • Nespresso Atelıer S85 Kapsüllü Kahve Makinesi ATELIER S85
  • Nespresso Essenza Mini C 30 White Kahve Makinesi + 14 Adet Kahve Kapsülü MUNEMC30WKM
  • Nespresso Beyaz F531 White Gran Lattissima Kapsüllü Kahve Makinesi 500.01.01.7381

Bu Nespresso makinelerinin her birini laboratuvarda resmi olarak test etmemiş olsak da, ana espresso makinesi kategorisinden yola göre test edilmiş en iyi seçimlerimizin çoğunu seçtik, kullanıcı incelemelerini inceledik ve satın alma söz konusu olduğunda nelere dikkat etmemiz gerektiğini biliyoruz. Burada, kullanışlı özellikleri fiyatla dengeleyen, kurulumu ve kullanımı kolay ve zaman zaman tutarlı espresso demleyen makinelere öncelik verdik.

Espresso kahve makineleri modellerinin çoğu aynı kalitede espresso üretir, ancak tat testleri sırasında, her makinenin derinliği olan ve çok acı veya asidik olmayan, gözle görülür büyük veya küçük hava kabarcıkları olmadan pürüzsüz olan krema ile sıcak, pürüzsüz bir fincan espresso ürettiğinden emin olduk. Favorini bulmaya hazır mısın?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top