Close

Yengeç erkeği ile çıkmak

Yengeç erkeği ile çıkmak

Yengeç erkeği ile çıkmak

Yengeç erkeği ile çıkmak ile alakalı aklınızda sorular var ise ve bu sorular sizi buraya getirdiyse merak etmeyin yengeç erkeği ile çıkmakla alakalı bütün merak ettiklerinizin cevaplarını bulacaksınız. Bunun için harika ve ayrıntılı bir rehber hazırladık. Şimdi yavaş yavaş bakmaya başlayalım ve yengeç erkeği ile çıkmakla alakalı aklımızdaki soruları giderelim.

Çok fazla duyguları var. Biriyle çıkmaya ilk başladığınızda keşfedilmesi gereken birkaç temel şey var. Nereli bu adam? Geçinmek için ne yapıyor? Ve kesinlikle, doğum günü ne zaman? Bu sadece “mutlu doğum günü :)” metnini ne zaman göndereceğinizi hatırlamak için değil! Potansiyel bir kişinin burcunu bilmek davranışını anlamada gerçekten yardımcı olabilir. Astroloji, kişilik özelliklerini, evcil hayvan sıkıntılarını ve evet, hatta buluşma kalıplarını parçalamamıza yardımcı olur. 

Tabelasına bakmak ve sizinkinin onunla nasıl çalıştığını görmek eğlenceli ve bilgilendirici olabilir. (Evet, uyumluluktan bahsediyoruz!) Eğer çıkıyorsanız ya da sadece bir yengeç adamı üzerinde hayal kuruyorsanız, bilmeniz gereken çok şey var. Bu yengeç yengeçleri hassas, tatlı ve belki biraz yapışkan, umarım sarılmayı seversin!

Neyse ki, astroloji kişilik özelliklerini ve çok daha fazlasını deşifre etmemize izin veriyor. Ve inan bana, bir yengeç adamının ilk başta fark ettiğinden çok daha fazlası olduğunu söylediğimde, yani eğer adamınız 21 Haziran-22 Temmuz arasında doğduysa, daha fazla kendinizi yormayın! İşte, yengeç erkeği ile çıkmak için kapsamlı rehberiniz.

Yengeç erkeği ile çıkmak
Yengeç erkeği ile çıkmak

Doğum günü: 21 Haziran-22 Temmuz

Tip: Kardinal su işareti

Anahtar Kelimeler: Duygusal, besleyici, koruyucu, sezgisel, duygusal, tatlı, duyarlı, romantik, muhtaç, huysuz, ev gibi, huysuz, utangaç

Aşk marşı: Bir Yıldızdan ‘’Sığ” Doğar

Ünlü Kanseri erkekler: Daniel Radcliffe, Tom Hanks, Jaden Smith, Post Malone, Nick Offerman, Milo Ventimiglia, Jacob Elordi, Chris Pratt, Will Ferrell, Tom Cruise, Elon Musk, Kevin Hart, Kevin Bacon, Luke Bryan, Vin Diesel, Harrison Ford, Forest Whitaker, Benedict Cumberbatch, Sir Patrick Stewart

BİR YENGEÇ ADAMI İÇİN EN İYİ EŞLEŞMELER

Yengeç için mükemmel bir eşleşme söz konusu olduğunda, Akrep pastayı kolayca alır. İki su işareti, güvenlik, güven ve bağlılık ile ilgili duygusal uyumluluğu ve benzer değerleri paylaşır. Benzer şekilde, su işareti Balıkları ile yengeç titreşimleri içerisinde duygu okyanusları vardır. Boğa, Yengeç için bir başka harika eşleşmedir, her ikisi de yavaş hareket eden ve sadıktır ve rahat olmayı severler. 

Ayın en sevdiği burç yengeçtir, ancak ikinci favorisi boğadır, bu yüzden bu ay bağlantısını da paylaşırlar. Toprak burcu Başak da harika bir ortak yapar Çalışkan Başaklar, belirli yangın işaretlerinin aksine, ilişkilerine öncelik verecek ve tam olarak ortaya çıkacaktır. Son olarak, yengeç karşıtları Oğlak burcuyla astrolojik kimyayı çeker, zodyaktaki tam tersi. Sıcak!

Tabii ki, diğer yengeçlerde de yengeçler için mükemmel bir eşleşmedir. Ve sadece ortak doğum günü akşam yemeği partisinin şimdiye kadar yediğiniz en lezzetli yiyeceğe, gördüğünüz en güzel ruh hali aydınlatmasına ve oturduğunuz en rahat sandalyelere sahip olacağını biliyorsunuz.

BİR YENGEÇ ADAMI İÇİN EN KÖTÜ EŞLEŞMELER

İkizler veya Kova ile bağlantı kurarken yengeçlerin uzlaşması gerekecektir. Yengeçler içe dönük ve güvenli olma eğilimindedir ve İkizler süper sosyal ve tahmin edilemez. Bu zıt özellikler İkizleri huzursuz hissettirebilir. Kovalar, duygusal Yengeçlerin tam tersini kalpleriyle değil, kafalarıyla düşünürler.

Dürtüsel Yay, ev sahibi yengeçlere de lapa lapa görünebilir. Benzer şekilde, Yengeç dışadönük Aslan ile çatışabilir, Aslan bir gecede altı farklı partiye katılmak isterken Netflix ve chill’i tercih eder. Çok yorucu! Ancak tüm işaretlerde olduğu gibi, biraz bilinçli ekip çalışması sağlıklı ve sevgi dolu bir ortaklık yaratabilir. Unutma, Güneş burcun doğum haritanın sadece bir parçası. Güneş işaretleriniz özellikle uyumlu değilse, Ay, Mars veya Venüs işaretiniz olabilir!

Yengeç erkeği ile çıkmak
Yengeç erkeği ile çıkmak

Yengeç erkeği özellikleri

Yengeç erkeği özellikleri nelerdir? Zodyak’ın ilk su işareti olan Yengeç sezgisel ve hassastır ve kardinal bir işaret olarak, sürmeyi vaat eden samimi duygusal bağlantılar kurmaya motive olur. İlk başta, bu utangaç adam muhtemelen kızarmadan ve arkanı dönmeden yoluna bile bakamaz. Bir şeyleri fazla düşünmeye meyillidir ve size yaklaşamayabilir, ancak ilk hamleyi yaparsanız, sıkı tutunacak ve sizin için her şeyi yapacaktır. Yengeç erkeği özellikleri nelerdir? Yengeç, sevdiklerine inanılmaz derecede şefkatli, kararlı ve koruyucudur ve rahat olduğunuzdan ve onunla güvende hissettiğinizden emin olmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Yengeç erkeği ile çıkmak
Yengeç erkeği ile çıkmak

Yengeç erkeği ile seks

Diyelim ki yengeçlerle seks her zaman samimi bir ilişki gibi hissedecek. Sezgisel doğaları, çarşaflar arasında tatmin edici bir zaman geçirir. Doğal olarak romantik masajlar, uzun süreli göz teması, saatlerce süren makyaj seansları ve hatta gül yaprakları bile. Sana o kadar bağlılar ki aklını okuyabiliyorlar. Yengeçler çıkacağın en sevimli insanlar. Yengeç erkeği özellikleri nelerdir? Kelimenin tam anlamıyla bütün gece seni kaşıklayacaklar, umarım yaz aylarında fazladan vücut ısısına aldırmazsın.

Yengeç erkekleri, aşırı duygusallıkları ve doğaya vermeleri sayesinde her arzunuzu yerine getirmekten zevk alırlar. Evet, sözlü konuşma konusunda mükemmeller. İşaretlerinin sembolünün 69 gibi görünmesinin bir nedeni var! Ayrıca yatakta ne kadar harika olduklarını ne kadar sıcak göründüklerini ne kadar tatlı olduklarını vb. Duymayı severler. Temel olarak övgüleri eksik etmeyin. Sadece şunu bil ki, yatakta bir şeyleri karıştırmak istiyorsan, ona açıkça söylemelisin, çünkü Yengeçler teşvik edilmezse yatakta biraz utangaç olabilirler.

Yengeç erkeği ile çıkmak
Yengeç erkeği ile çıkmak

YENGEÇ BURCU HAKKINDA HER ŞEY

Yengeç erkeği özellikleri nelerdir? Bazen, yengeç erkekleri uzak veya alaycı olarak ortaya çıkabilir, ancak bu sadece toplumdaki gerçek duygularını gizlemek zorunda olduklarını sürekli hissetmenin bir sonucudur. Bu dış kimlik, sevecen, nazik ve duygusal bir adamı gizler. Sonuçta, yengeç yengeç tarafından temsil edilir ve onları kabuğundan çıkarmak ve yumuşak iç benliklerini göstermek biraz zaman alır. Astrolojide duyguları ve kişinin içsel benliğini temsil eden Ay tarafından yönetiliyor. Sonuç olarak, tatlı, romantik ve tamamen yumuşaktır. Yengeç genellikle zodyakın en hassas işaretlerinden biri olarak kabul edilir, bu yüzden temelde her şeyi akılda tutarak yapar, bu da inanılmaz derecede romantik ve büyülü bir ortak yapar. Aww!

Kanepede sessiz akşamlar geçirmeyi, Netflix’i izlemeyi ve başınızı omzuna yaslamayı seviyorsanız, bir yengeç arayın! Çok seyahat etmek ve sosyalleşmek yerine evde vakit geçirmeyi sever. Yengeç kendi kabuğu içinde yaşamak ve nereye giderlerse gitsinler sırtında evlerine taşıyor. Onlar da yavaş hareket eden yaratıklardır. Yengeç adamın evcimen biri ve onunla bir ilişki yavaşça ve sürekli hareket boyunca ve sürprizler ile gider. Yengeç erkeği özellikleri nelerdir?

Yengeç erkeği özellikleri nelerdir? O bir bakıcıdır ve umursadığı herkese, özellikle de eşine bakacaktır. Aslında, sevgilisi için kör bir noktaya sahip olma eğilimindedir ve kusurlarını kolayca gözden kaçırır. Bir su işareti olarak, ruhunda çok fazla duygu var ve duygularını seninle ifade edecek kadar rahat hissetmesi gerekiyor. Güven ve bağlılığı çok ciddiye alır, çok fazla güvenceye ve açık iletişime ihtiyaç duyar. 

Elbette, harika bir dinleyici ve inanılmaz derecede duyarlı, ancak kendi duygularını aktif olarak ifade etmek en kolay değil. Senden cesaret almadan duygularını şişelenmiş halde tutabilir. Ama onu açmaya davet edersen, seninle bir gökkuşağı duygusunu paylaşır. Tipik olarak, kendisi kadar empatik olan ve derin bir duygusal anlayışa sahip olan insanlara çekilir. Sizinle en yüksek ve en düşük seviyelerinizi hissedecek. Hem de aynı yoğunlukta.

Yengeç erkeği özellikleri nelerdir? Bu adamın bir sürü duvarı var ve sadece sana güvenebileceğinden yüzde yüz emin olduğunda onları hayal kırıklığına uğratıyor, o yüzden aç kapıyı! İlişkinizde bir sonraki seviyeye geçmeye hazır olduğunda, yapacak, ancak onu herhangi bir şekilde konfor bölgesinden çıkarmak büyük bir hayır-hayır. Birlikte olursanız, ellerini, yüreğini ortaya koydu, bu yüzden daha dikkatli olacak! Kendinden emin olmadığı kısımlarını çok fazla parçalamak, dramaya başlamanın kesin bir yoludur. 

O sevgi dolu ve seni affedecek, ama bir yengeç asla unutmaz. Eğer ikiniz aşıksanız, o sadık olacak ve sonsuza dek en iyi arkadaşınız olacak. O her zaman güvenebileceğini bildiğin türden bir adam ve ihtiyacı olana yardım etmek için her zaman yanında olacak. Eğer fazladan, utanmadan sevimsiz olabileceğin birini arıyorsan, o senin ıstakoz erin, yengeç.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top