Close

100 TL altı en eğlenceli hediyeler

100 TL altı en eğlenceli hediyeler

100 TL altı en eğlenceli hediyeler

100 TL altı en eğlenceli hediyeler kulağa çok hoş geliyor değil mi? Sevdiklerinizi küçük hediyelerle şaşırtmaya ne dersiniz? Sizler için her zevke göre 100 TL altı en eğlenceli hediyeleri derledik. Sevdiklerinize alabileceğiniz ve bütçenize de uygun olabilecek en ucuz hediye listesini sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda 100 TL altı en eğlenceli hediyeleri paylaşacağız. 

Doğum gününde, yılbaşında, sevgililer gününde veya diğer özel günlerde herkes sevdiğini mutlu etsin, kimse hediyesiz kalmasın istedik. Siz de eminiz ki buradaki listemizden yararlanacak ve sevdiklerinize cebinizle uygun özel bir armağan alabileceksiniz. 100 TL altı en eğlenceli hediyeler ile tüm bütçelere uygun hediye önerilerinde bulunuyoruz.

Bu yazımız sayesinde siz de sevdiklerinize özel günlerde veya küçük sürprizler yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz hediye önerilerine ulaşabilirsiniz. İşte o öneriler;

İstiridye İçinden Çıkan Kolye

İstiridye içerisinden çıkan değerli inciyi sevmeyen kadın yoktur. Boyunda muhteşem duran inci kolyeler her kadının aksesuarları arasında olmalıdır. Bu görüşten yola çıkarak siz de hediye almak istediğiniz kadının hem mutlu olmasını sağlarsınız hem de denizin muhteşem bir mucizesi olan istiridye ve inci ilişkisini gösterebilirsiniz.

Gerçek bir istiridye içerisinden çıkan gümüş kolye sevdiklerinize güzel bir hediye olur. Ayrıca hayatları boyunca saklayabilecekleri özel kutusuyla birlikte bu hediyeye sahip olabilirsiniz. İstiridye içinden çıkan gümüş kolye 100 TL altı en eğlenceli hediyeler listemizde son derece şık olanlarındandır.

100 TL altı en eğlenceli hediyeler
100 TL altı en eğlenceli hediyeler

Sevgiliye Özel Patlayan Kutu

Her sevgili kendisine alınan hediyenin özel olmasını ister. Onun kendisini özel hissetmesini sağlayacak bir hediye önerimiz var. Bu hediye sevgiliye özel patlayan kutu olarak isimlendirilmiş. Bu kutu tamamen sizin isteğinize göre tasarlanıyor. İçerisinden çıkacak fotoğraflar, yazılar ve diğer ürünler tamamen sizin tasarımınız oluyor. Üstelik fiyatı inanılmaz uygun.

Bu sayede sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi belli edebilirsiniz. Eminiz sevgiliniz bu hediyeyi ömür boyu saklar. Hem sizinle hem de kendisiyle ilgili birçok detayı bu kutunun içerisinde bulabilir. Belki ileride torunlarına göstereceği bir anı kutusu olarak da hayal edebilirsiniz. Ekonomik hediye önerisi listemizde sevgiliye özel patlayan kutu en şaşırtıcı olanlardandır. 

100 TL altı en eğlenceli hediyeler
100 TL altı en eğlenceli hediyeler

İsme Özel 2’li Şarap Kadehi Seti

Hediye önerilerimize sevgililer için üretilmiş ürünlerden biriyle devam ediyoruz. Bu ürün tamamen romantizm üzerine düşünülmüş. 2’li olması işin püf noktası olmaktadır. Başka kimseye yer olmayan güzel bir sofra için sevgiliniz veya eşinize isme özel şarap kadehi almanız siz oldukça romantik bir âşık olarak gösterir. Böylece sevgilinizle size özel bir hediye seçimi yapmış olursunuz.

Ayrıca isim yazdığı için o günün hatırası olarak saklanabilecek bir hediyedir. Son derece dayanıklı camdan üretilmiş olan şarap kadehleri oldukça şıklardır. Eşinize, sevgilinize hediye olarak alabileceğiniz bu ürünü çeyiz olarak da alabilirsiniz. İsme özel 2 Şarap kadehi seti 100 TL altı en eğlenceli hediyeler listemizde en ince düşünülmüş olanlarındandır. 

100 TL altı en eğlenceli hediyeler
100 TL altı en eğlenceli hediyeler

Kişiye Özel Kare Sihirli Ayna

Kadınlar aynada kendilerine bakmayı çok Sevrler. Bu yüzden bir kadın alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi aynadır. Ancak bazı durumlarda ayna yavan bir hediye olarak kalabilir. Bizim size bahsedeceğimiz ayna o bildiğimiz aynalardan değil. Bu ayna sihirli ayna olarak isimlendirilir. İsminden de anlaşılacağı üzere sihir gücüne sahip bu aynaya sevgiliniz ilk baktığında ne olduğunu anlamayabilir.

Ona aynanın ışığını açmasını söyleyin. Işık açıldığında o normal aynanın üzerinde sizin seçtiğiniz bir fotoğraf belirir. İsterseniz buraya bir de yazı ekleyebilirsiniz. O bildiğimiz aynalar gibi başlayan hediye süreci böylece çok farklı bir yere gider. Sevgiliniz size ve aldığınız hediyeye hayran kalır.

100 TL altı en eğlenceli hediyeler
100 TL altı en eğlenceli hediyeler

Twilight Turtle

Hediye önerilerimizin sonuncusu bir kaplumbağadır. Ama bu bildiğimiz kaplumbağalardan değil. Bir gece lambası olarak tasarlanmış son derece şık kaplumbağa ister sevgilinize ister çocuğunuza alabileceğiniz hediye seçeneklerindendir.

Duvarlara çeşitli şekiller yansıtan bu gece lambası uzun kullanıma sahiptir. Bu sayede hem güzel bir gece lambasına hem de süs eşyasına sahip olunur. LED ışıkları elektrikle çalışır. Bundan dolayı sürekli pil derdiyle uğraşılmaz. Açık neon yeşil rengiyle son derece sevimli bir görünüme sahiptir. Ayrıca en ucuz hediye olarak bilinip, son derece uygun bir fiyata sahiptir.

100 TL altı en eğlenceli hediyeler
100 TL altı en eğlenceli hediyeler

Uygun fiyatlı doğum günü hediyeleri

Uygun fiyatlı doğum günü hediyeleri hepimizin kafasını yoran bir döngüdür. Peki doğum günü (ya da yaş günü) nedir? Miladi veya herhangi bir başka takvime göre, bir insanın doğduğu gün ve ayda, her yıl tekrarlanan güne verilen addır. 

Hemen hemen her kültürde bu günler, insanlar tarafından kutlanmaktadır. Çağdaş şehir hayatında başta olmak üzere kutlanan bugün için kimi kültürlerde batıl birtakım inançlara rastlanmaktadır. Bir doğum günü kutlamasında, pasta, mumlar ve insanlar en belirgin sembollerdir.

En önemlisi uygun fiyatlı doğum günü hediyeleri sembollerin başıdır. Sizde sevdiklerinize uygun fiyatlı doğum günü hediyeleri vermek isterseniz aşağıdaki listemizi inceleyin!

Ayakkabı ve çanta

En güvenli hediye seçeneklerinin başında ayakkabı ve çantalar geliyor. Sizler için sezonun öne çıkan trendi kadife ve kullanışlı, şık sırt çantalarından oluşan trendyol da bulabileceğiniz seçenekler derledik.

Aksesuar

Küçük, kullanışlı ve şık aksesuarlarla sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay. Soğuk kış günleri için bere ve atkılar en sevdiklerimiz arasında yer alıyor. Trendyol da aratarak hemen sepetinize eklemeyi unutmayın! 

Giyim

Sezonun trendlerinde oluşan blazer takım ceketleri ve havalı ruhuyla uyumlu yeşil, kırmızı ve metalik tonlar hediye listemizde ön planda yer alıyor. Yalnız giyim konusunda penaltıya uğramanız çok olası olabilir. Bu yüzden riske atmak istemiyorsanız başka kategoriler ile devam etmenizi öneririz.

Kozmetik

Uygun seçenekli hediyeler arasında küçük kozmetik ürünler başı çekiyor. Özellikle doğum günü partisine uyumlu kırmızı ve bordo rujlar favorimiz. Özellikle makyaj yapmayı seven ve yeni ürünleri denemeyi seven arkadaşlarınız var ise kesinlikle kozmetik kategorisinden bir hediye seçmek size göre mantıklı bir karar olacaktır.

Dekorasyon

En yakın dostlarınızın evlerinde her daim sizi hatırlatacak küçük hediyeler yuvalarına renk katacaktır. Dekorasyon hediyeleri özellikle yeni bir eve taşınmış arkadaşınıza belki de verilebilecek en güzel hediyelerden biri olabilir.

Kültür-Sanat

En sevdiğiniz kitap, kış günlerinde içinizi ısıtacak bir film sevdiklerinize verebileceğiniz en anlamlı ve uygun fiyatlı doğum günü hediyeleri arasında. Burada seçenekleriniz oldukça fazla. Değerlendirmeyi düşünebileceğiniz belki de en mantıklı hediye kategorisi olacaktır.

scroll to top