Close

2018’in ikinci yarısında akrep burcunu neler bekliyor ?

2018in-ikinci-yarisinda-akrep-burcu

2018 yılının geride bıraktığımız ilk yarısında yıldızı parlayan Akrep burçları, ikinci yarıda da fırsatları elinde tutmaya devam ediyor. Akrep burçları için harekete geçip istediklerini elde etmenin tam zamanı.

Akrep burçları için oldukça verimli ve parlak geçen 2018’in ilk ayları, etkisini kalan aylarda da devam ettirecek gibi görünüyor.

İş ve kariyer

Akreplerin, yılın ilk aylarında üstlerinde hissettikleri ağırlığı ve sorumluluktan kaçma isteklerini bir kenara bırakmaları ve işe koyulmalarının zamanı geldi. Özellikle Temmuz ayı ortalarında çalışmayan Akrepler için yeni mülakat imkanları doğabilir, çalışan Akrep burçları içinse yakınlarda bir terfi gözükebilir.

2018’in başlarında yavaşlayan iş hayatlarından sonra, akrepleri haziran ayından itibaren güzel gelişmeler bekliyor. Biraz daha hırslarını göstermeleri ve atik olmaları onları istediklerini elde etmelerinde önemli yollar kat etmelerini sağlayabilir.

11 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Güneş tutulması, bolca seyahat ve yeni insanlarla tanışma imkanı getirebilir.

Aşk ve Evlilik

Mars’ın geriye doğru gitmeye başlamasıyla, aile ilişkilerinde de gerileme söz konusu olabilir. Yeni ufak anlaşmazlıklar çıkabilir veya geçmişteki defterler açılabilir. Sakin kalmaları ve kin tutmamaları gereken bir dönem olan Haziran ortası, Akrepleri gergin hissettirebilir. Partnerleriyle yaşayacakları gerginliklerde büyük payları olan Akrepler, kontrolcü tavırlarını bir kenara bırakmalı ve karşısındakilerin düşüncelerine önem vermeliler.

27 Temmuz’da görülecek Ay tutulması ile Akrep burçları telaşlı bir sürece girebilir. Aile, ev, romantik ilişkiler ve daha birçok konuyu etkileyebilecek olan bu tutulmanın etkisi Eylül aylarına kadar sürebilir. Sorunlarda iki taraf da birbirini dinlemeli, Akrepler, geçmişe bir sünger çekmeli ve hayatlarını yaşamaya odaklanmalılar.

Eylül ayı ve itibari ile daha çok kendinize ve kişisel bakımınıza dikkat edebilirsiniz. Sosyalliğinizi artırmak için oldukça iyi bir dönem. Yalnız Akrepler bu süreçte yeni insanlarla tanışabilir, evli veya ilişkisi olan akreplerse anlaşmazlıkların üstesinden gelebilirler.

Sağlık

9-10 Temmuz dönemlerinde etkisini daha da fazla gösterecek olan Jüpiter, sağlığınızla ilgili problemleri tetikleyebilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırmanız ve sağlıklı yaşama yönelmeniz çok önemli. 25 Eylül’de ortaya çıkacak olan Dolunay ise, hem psikolojik hem fiziksel yorgunluklar getirebilir. Bu dönemlerde Akrepler kendilerine ekstra dikkat etmeli.

scroll to top