Close

Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş

Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş

Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş

Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş hangileridir? İşte heyecanlanabileceğiniz ve yeterince merak edebileceğiniz bir soru! Kristaller doğanın küçük harikalarıdır: atomlar bir araya gelip tek tip bir küme haline geldiğinde, genellikle sıvılar soğuduğunda ve sertleşmeye başladığında doğal olarak oluşur.

Sıvıdaki belirli moleküller, (birkaç günden binlerce yıla kadar) ortaya çıkan kristalin benzersiz şeklini oluşturan tek tip ve tekrar eden bir modelde bir araya toplanır. Ayrıca güzeller. Zümrüt, elmas ve yakut gibi mükemmeller – sıvı kaya yavaş yavaş soğuduğunda oluşur. Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş hangileridir?

Onların bir trend olarak tanımlandığını duymuş olsanız ve bugünlerde tonlarca farklı mağazadan satın alabilseniz de, kristaller aslında yüzyıllardır şifa ve koruma için ortalıkta dolaşıyor ve taşınıyor. (Kristal kafalar, kristal yapılarının enerjiyi tuttuğuna ve bedenlerimizin ve zihinlerimizin bilinçaltı olarak aldığı frekanslarda titreştiğine inanırlar. Ben kimim ki eski bilgelikle tartışayım???) Bazı kristaller, özellikle sizin sürüklenmenize yardımcı olmak gibi belirli hedefler için uygundur. uyumak, sizi zararlardan ve kötü titreşimlerden korumak ve hatta tüm parayı cüzdanınıza çekmek.

Sizi hedeflerinize yönlendirmeye yardımcı olacak bir kristal seçmek, hedeflerinizi gerçeğe dönüştürmeye yönelik bir adımdır. Ve iş aşkı çekmeye geldiğinde, kristalin kendisinin sihir olduğuna inanmasanız bile, bir tane taşıyor olmanız bile, kalbinizi olasılığa açtığınız anlamına gelir. Hoşlandığın kişiyle buluştuğunda veya onu telefonda veya FaceTime randevusunda tutarken çantanda veya cebinde bir tane taşımayı dene.

Önce kristalinizi temizlediğinizden emin olun ! Artık sizi ikna ettiğimize göre ( hoş geldiniz), aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş listemize geçebiliriz.

Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş
Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş – Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş

Aşk için doğal taşlar

Aşk için doğal taşlar denildiğinde aklınıza ilk gelen doğal taşlar hangileri oluyor? Merak etmeyin biz sizin için harika bir liste hazırladık. Şimdi aşk için doğal taşlar listemize geçebiliriz ve mükemmel güzellikteki taşlar ile yakından tanışabiliriz.

Eski sevgiliyi unutmak için

Gül kuvars kristal taş: Ne tür bir aşk ararsanız arayın, ilk adım kendinizi sevmektir. Uzmanlar, barış, hassasiyet ve şifa getirmek için gül kuvars kullanmayı, kendini sevmeyi ve memnuniyeti teşvik etmeyi önerir. Sakin, yatıştırıcı titreşimleri ile gül kuvars, stresin yanı sıra kıskançlık ve küskünlük duygularını da hafiflettiği ve kırık bir kalbi iyileştirmeye yardımcı olabileceği söylenir. Bu, son zamanlarda aşkta şanssız veya mutsuz olanlar için harika bir kristal.

Vücudunla temasa geçmek için

Yeşil aventurin değnek: Yeşil aventurin, kalp çakrası için iyileşmeyi ve dengeyi destekler. Genellikle gül kuvarsla birlikte kullanılır, ancak aventurin fiziksel, gül kuvars ise duygusal olana odaklanır.

Büyük yatak odası enerjisi için

Yakut taşlı gümüş kolye: Temmuz ayının doğum taşı (yani bu, Yengeçler ve Aslanlar için çifte darbeli bir kristaldir) bir refah, tutku ve güç taşıdır. Uzmanlar, enerjiyi yükseltmek ve canlılığı artırmak için kullanmayı önerir. Cesareti artırır ve kullanıcıya güç ve özgüven duygusu getirir. Yakut giymek, olmak istediğiniz kendine güvenen, şehvetli, sevgili gibi hissetmenize ve o enerjiyi hemen geri çekmenize yardımcı olabilir.

Kötü enerjiyi temizlemek için

Kolye – ametist noktası: Bu mor kristal, iyileşmeyi ve barışı teşvik eder ve bazen ayrılık sonrası bir yardımcı olarak önerilir. Hala üzerinde oyalandığın eski sevgilini unutmak için ya da sadece eski gemilerin kötü anılarını en aza indirmeye yardımcı olmak için birini yakınında tut.

İyi hisler için

Rodokrozit yüzük: Rhodochrosit’in huzurlu, neşeli enerjisi, yıkıcı duyguları tanımlamanıza ve bunlarla başa çıkmanıza yardımcı olabilir ve sizi hayattan zevk almaya, tutkulu olmaya ve kendinizi neşeyle ifade etmeye teşvik eder. Üzerinde çalışılması gereken çözülmemiş veya acı veren duygularınız varsa, Uzmanlar, duygularınızı doğru bir şekilde işlemenize, güveninizi, öz değerinizi ve duygusal dengenizi geliştirmenize yardımcı olmak için rhodochrosite önerir.

Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş
Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş – Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş

Tutku için

Akik: Carnelian akik özellikle seksi bir taştır! Bu ateşli renkli kaya tutku ve arzuyu teşvik eder ve sekse yaklaşımınızdaki tüm engelleri aşmanıza yardımcı olur.

Yeni bir sevgili için

Yosun akik: Yosun akik, kalp çakrasını hedef alarak sevginin size akmasını sağlar. Bonus: Uzun zamandır “şanslı” bir taş olarak kabul ediliyor.

Sizin ve yakınınızın dairesi için

A+ sınıfı işlenmemiş ham zümrüt: Ateşinizi yeniden yakmanız veya zayıf bir romantizmi teşvik etmeniz gerekiyorsa, Uzmanlar zümrüt taşımanızı önerir. İyi şans ve bolluk için bir mıknatıs olan zümrüt, olumsuzlukları ortadan kaldırarak ve bilinci yükselterek olumlu eyleme ilham verir. Evin içine yerleştirilen zümrüt, içeride yaşayanlara koruma ve ev mutluluğu getirebilir, o evlerin ateşini yakar.

Sonsuza kadar mutlu olman için

Minik yuvarlak pırlanta bileklik: Pırlanta saflığın bir simgesidir ve çiftler arasındaki sevgiyi arttırdığı söylenir, bu da onu nişan yüzükleri için bir numaralı tercih yapar. Uzmanlar, bir enerji yükselticisi olarak bir elmasın, hissettiğiniz veya size karşı hissedilen herhangi bir sevgiyi artıracağını, ilişkileri birleştirmeye ve kimyayı ve bağlantıyı derinleştirmeye yardımcı olacağını ekliyor.

Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş
Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş – Aşk hayatınıza renk katacak 12 doğal taş

O kişinin numarasını silmek için

Ham garnet yüzük: Nar çekirdeği gibi koyu kan kırmızısı, granat bir tutku, başarı ve tezahür kristalidir. Uzmanlar, depresyonun üstesinden gelmeye yardımcı olduğu ve umut ve cesaret verdiği söylenen uzmanlar bir kriz anında sahip olunması gereken çok faydalı bir kristal olduğunu söylüyor. Bu duyulara hitap eden koyu kırmızı kristal enerjiyi dengeler, uygun şekilde dinginlik veya tutku getirir ve artık size hizmet etmeyen şeyleri bırakmanıza yardımcı olur ve ihtiyacınız olanı hayatınıza getirir – çekim yasasını güçlendirmek için harika bir kristal.

Ne istediğini bilmek ve peşinden gitmek için

Etik olarak çıkarılmış lapis lazuli sarkaç: Lapis lazuli gerçeği ve öz farkındalığı teşvik eden güçlü bir taştır – bu yüzden bir aşk üçgeninde sıkışıp kalırsanız veya sadece o Tinder eşleşmesini üçüncü bir randevuya gidecek kadar sevip sevmediğinizi anlamaya çalışırsanız, bu mavi kristal size yardımcı olacaktır. sen dışarı.

İlk buluşma sinirleriniz için

Eskitme mavi dantel akik: Bu güzel mavi taş, reddedilme korkusunu, ilk buluşmadaki sinirleri ve her türlü stresi hafifletmeye yardımcı olur. Geçmişte canınız yandıysa veya aradan sonra tekrar çıkmaya başladıysanız, yanınızda bir tane taşımayı deneyin.

scroll to top