Close

Burçlara göre aşık olmak

Burçlara göre aşık olmak

Burçlara göre aşık olmak

Burçlara göre aşık olmak ne demek? Aşık olduğunuzu anladığınız o an nasıl davranıyorsunuz? İşte bu yazımızda bu durumu burçlara göre yorumlayacağız. Hepimiz oradaydık: Bir ezilmenin “baştan başa, sana doyamayacağın-bu-olabilir-bir-bir” aşka dönüştüğü an. Aşık olmak küçük şeylerle başlar, bb ve kahve siparişinizi hatırladıkları veya size mükemmel bir mesaj yazdıkları o an hayatınızı ~sonsuza kadar~ değiştirebilir.

Aşk her zaman kolay değildir; daha önce birçok kez aşık oldum ama her seferinde seni değiştiriyor. Yıldızlar üstümüzde dans eder ama güçleri bize burada, Dünya’da rehberlik eder. Sen ve o tatlı kız tanışmanız gerekiyordu ve tetiğe bastıkları anda size onları sevmenin ne kadar kolay olduğunu gösteriyorlar. Yıldızlarınıza bakarak aşık olacağınız tam ana bakın.

Burçlara göre aşık olmak ne demek? Birine aşık olmaya başladığınızı fark ettiğinizde, onun da aynı şekilde hissedip hissetmediğini merak etmeniz doğaldır. Sevgilerine daha açık olan Koç veya Yengeç burçlarıyla çıkacak kadar şanslı değilseniz, eşinizin gerçekte nerede olduğu hakkında bir fikriniz olması aylar alabilir. Gerçeği söylemek gerekirse, birinin aşık olmasının ne kadar sürdüğü birçok farklı faktörden etkilenir. Eşinizin nasıl hissettiğini merak ediyorsanız, burcu çok şey ortaya çıkarabilir.

Burçlara göre aşık olmak ne demek? Geleneksel olarak, tüm dünya burçları (Boğa, Başak ve Oğlak), aşk söz konusu olduğunda harekete geçmek için en yavaş burçlar arasında yer alır. Dünya işaretleri istikrara değer verir ve aşka yaklaşımlarında çok pratik oldukları bilinir. Yani ilk görüşte aşka en çok inananlar değiller.

Dünya işaretleri arasında Oğlak’ın muhtemelen en yavaşı olduğunu söyleniyor. ”Resmi, eski moda, ciddi ve temkinli olan bu Oğlaklar, bir sonraki burç kadar sevgiyi de isterler.” Yelpazenin diğer ucunda, Koç’un en çabuk aşık olduğu bilinmektedir. “Koç, yarış gününde bir at gibi tuzaktan uçar.” Tutkuludurlar ve arzuları tarafından yönlendirilirler. Birine aşık olduklarını hissederlerse, peşinden giderler. Burçlara göre aşık olmak ne demek?

Burçlara göre aşık olmak
Burçlara göre aşık olmak

Aşkın olduğunu anladığın o an, burçlara göre

Aşkın olduğunu anladığın o an, burçlara göre ne yaparlar? Evet, şimdi asıl konumuza geldik ve sizi daha fazla bekletmeyeceğiz. Söz veriyoruz. Aşkın olduğunu anladığın o an, burçlara göre ne yaparlar? Şimdi bu konuyu derinlemesine ama sizi de sıkmadan inceleyebiliriz. Hazırsanız hemen başlayalım!

KOÇ: SENİNLE OLMA PLANLARINI İPTAL EDERLER.

Koç, tutkuyu her şeyden çok istiyorsun ve her zaman aşkının ilk önceliği olmak istiyorsun (tıpkı zodyakın ilk burcu olduğun gibi). Partnerinizin sadece sizinle vakit geçirmek için planlarını iptal ettiğini gördüğünüzde tüm o hisleri yaşarsınız. Sadece Netflix’i izleyerek zaman kaybediyor ve yastık savaşından sonra sevişiyorsanız bonus puanlar.

BOĞA: BİRLİKTE UYANIYORSUNUZ VE ONLAR GİBİ KOKTUĞUNUZU FARK EDİYORSUNUZ.

Boğa, burcunuz tamamen duyularla ilgilidir – koku, tat veya dokunma. Kalbinize karşı dikkatli olsanız da (en azından ilk başta), duyularınız uyarıldığında sert bir şekilde düşersiniz. Sevgilinizin kokusunu tanıdığınızı ve o gittikten sonra onun gibi koktuğunuzu fark ettiğinizde, içeri girersiniz. Onları tekrar görene kadar nasıl koktuğunu hayal ediyor olacaksınız.

İKİZLER: BİR BAKIŞLA İLETİŞİM KURABİLECEĞİNİZİ FARK EDİYORSUNUZ.

İkizler, konuşmayı seviyorsunuz ve aşkınızla (veya TBH, herhangi biriyle) olan konuşmalarınız saatlerce sürebilir. Ancak, SO’nuzla konuşulmayan bir diliniz olduğunu fark ettiğinizde kalbiniz hızlanıyor. O an, bir iç şaka üzerinden göz temasını paylaştığınız ve temelde birbirinizin zihnini okuyabildiğinizi fark ettiğiniz an? Başın üstündesin.

Burçlara göre aşık olmak
Burçlara göre aşık olmak

YENGEÇ: MUTFAKTA SENİNLE YAVAŞ DANS EDERLER.

Yengeç, sen romantik AF’sin ve aynı zamanda tamamen evinle ilgilisin. Herhangi bir gün dans etmek yerine romantik bir geceyi seçerdiniz (bunun ne zaman olduğunu hatırlıyor musunuz?). Pesto cavatappi’yi düzeltirken ayaklarınız yerden kesilecek ve boo’nuz sizi deniz gibi sallamak için yakalayacak. Bu hassas an, kalbinizin tüm anahtarları olan dokunma, hissetme ve yemek arasında bağlantı kurar. Yavru köpeğinizin önünde öpüşürseniz bonus puanlar.

ASLAN: FOTOĞRAF ÇEKERSİNİZ VE BİRLİKTE NE KADAR PERF GÖRÜNDÜĞÜNÜZÜ FARK EDERSİNİZ

Aslan ile romantizm iyi görünmelidir . Her zaman parlamaya ihtiyacınız var ve aynı şeyi potansiyel boo’nuzdan da bekliyorsunuz. Onları göstermek istiyorsun! “Belki”den “EVET”e geçtiğiniz an, birlikte bir fotoğraf çektiğiniz ve bunun SICAK AF olduğunu anladığınız andır. Sadece ‘gram’a layık olmakla kalmıyor, aynı zamanda onu Times Meydanı reklam panosuna da koymak istiyorsunuz. İkiniz birbiriniz için yaratılmış görünüyorsunuz. Bu kadar güzel görünen bir aşkın modası asla geçmez.

BAŞAK: KÜÇÜK DETAYLARI HATIRLADIKLARINDA

Başak, çok pratiksin ve umursadıkları kişilere yardım etmek için sık sık ötesine geçiyorsun. Detaylara çok dikkat ediyorsun, ama biri senin için aynısını yaptığında şok oluyorsun. Babanız kafeinsiz kafeinsiz kahveyi iki şekerle değil, yalnızca bir şekerle içtiğinizi hatırladığı an; sabahları ilk iş yatağınızı yapar çünkü güne böyle başladığınızı bilirler; ya da size ekstra çıtır tavuk kanadı sipariş ediyor çünkü onları sevmenin tek yolu bu, ~görüldüğünü~ hissedeceksiniz.

TERAZİ: “BEN” YERİNE “BİZ” DERLER

Terazi, inanılmaz derecede romantiksin ve her zaman aşka öncelik veriyorsun! Ortaklık size doğal olarak gelir ve biri yanınızdayken kendinizi en çok evinizde hissedersiniz. Bu nedenle, size *kalp-gözleri* veren anın, arkadaşlarınızla konuşurken sevgilinizin “biz” ve “biz” demeye başladığı zamandır. Eşinizin ikinizi bir çift olarak gördüğünü bilmekten daha önemli bir şey yoktur.

Burçlara göre aşık olmak
Burçlara göre aşık olmak

AKREP: ~GERÇEK SENİ~ GÖRDÜKLERİNDE

Aşkın dağınık olduğunu biliyorsun, Akrep. Tutkulu bir su burcusun ve çok az kişinin gerçekten anladığı duygu derinliklerine sahipsin. Kalbini ilişkinize o kadar derinden sokuyorsunuz ki, biterse dünyanın sonu gibi hissediyorsunuz. Bu nedenle, kalbinizin etrafına dikenli teller sararsınız ve çok temkinli olarak çıkarsınız. Gerçek düşüncelerinizi paylaştığınız zaman aşık olduğunuzu anlarsınız ve SO’nuz onları tamamen kabul eder. Zorlaşsa bile kalacaklarına güveniyorsun.

YAY: ETRAFLARINDA BİR ADRENALİN PATLAMASI YAŞADIĞINIZI FARK EDİYORSUNUZ

Yay, çabuk aşık olursun ve bir o kadar çabuk sıkılırsın. Bir ateş işareti olarak heyecana ihtiyacınız var – hayatın bir macera gibi hissetmesini istiyorsunuz! Romantizm söz konusu olduğunda, ~deneyimlere~ ihtiyacınız vardır. Partneriniz sizi yüksek hızlı yarışa, büyük beyaz köpekbalıklarıyla yüzmeye ya da paraşütle atlama yapmaya götürdüğünde ya da sadece bir hafta sonu kaçamağı planladığında, adrenalin patlaması, düştüğünüzün farkına varmanızı sağlar.

Burçlara göre aşık olmak
Burçlara göre aşık olmak

OĞLAK: SİZE GELECEĞİ BİRLİKTE PLANLAMAK İSTEDİKLERİNİ GÖSTERİRLER

Oğlak, hayatının nasıl olmasını istediğine dair bir vizyonun var ve onu elde edene kadar durmayacaksın. Hırslısınız ve hedeflerinizi belirli planlar ve eylemlerle takip ediyorsunuz. Aşk söz konusu olduğunda, eşiniz masaya bir şeyler getirmelidir, beş yıllık planınızın önünde durmamalıdır. Ama boo’nuz hedefinizi gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olduğunda gerçekten kalbinizi açarsınız. Her zaman bir tane istediğiniz için birlikte bir Shiba Inu’yu benimsemenizi, emeklilik için kenara para ayırmanızı veya Hawaii’de bir kumsalda o evi satın almak için adımlar atmanızı önerseler de, kişi size inşa ettiklerini gösterdiğinde erirsiniz. geleceğiniz birlikte.

KOVA: EN TUHAF HOBİLERİNİZE GİRİYORLAR

Kova, çok entelektüelsin ve her şey hakkında fikirlerin var . Ayrıca benzersiz ilgi alanlarınızla da tanınırsınız ve bir hobiniz olduğunda derinlere inersiniz! Sen farkında size boo aşık oldum onlar fave bant ile size nadir demo için bir bağlantı göndererek veya yeni kuvars kristali ile şaşırtıcı olmanız fark etmez, ilgi alanlarınız hakkında bilgi edinmek için zaman geçtiniz gösterdiklerinde.

BALIK: HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMENİZE YARDIMCI OLURLAR

Balıklar, yaşamak istediğiniz romantik deneyimler hakkında hayal kurarak saatler geçirebilirsiniz. Ve sevgiliniz günlüğünüzden figüratif bir sayfa alıp onu gerçeğe dönüştürdüğünde derinlere düşersiniz. Her zaman bir sıcak hava balonunda uçmayı istemiş veya yağan yağmurda sevişmeyi hayal etmiş olsanız da, hayallerinizi gerçekleştirebilecek kişiye kalbinizi vereceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Leave a comment
scroll to top