Close

12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri

12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri

12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri

12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri ile geldik! alışma haftası, son teslim tarihleri, toplantılar, çağrılar arasında koşuşturma ve projelerin sonuçlandırılmasıyla doludur. Tüm o koşuşturmanın ortasında, kendinden emin ve güçlü hissettiren, hatta belki de performans artışı sağlayan bir şey giymek idealdir. Ve iyi haber şu ki, yeni ve heyecan verici görünümler yaratmak için sonsuz sayıda giysiye sahip olmanız gerekmiyor – işin sırrı, gardırobunuzdan sıkılmadan tekrar tekrar çalışan iş kıyafeti formülleri yaratmak.

İster topukluları topuklu ayakkabılarla karıştırmak, ister kişiye özel oranlarla oynamak veya baskıları ve renkleri koordine etmek olsun, istediğiniz iş için giyinmenin tümü çok yönlü kıyafetlerden oluşan bir gardıroptan kaynaklanır. Ofiste veya evden çalışmak için, en yoğun günlerinizi zahmetsiz bir tarzda üstlenmek için 12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri keşfetmek için okumaya devam edin.

Ofiste çalışan herkesin bildiği gibi, haftanın her günü için farklı bir kıyafet bulmak oldukça zordur. Ve hangi çalışan kişinin hem şık hem de rahat uygun bir iş kıyafeti arayarak tüm gardırobunu her gün karıştırmaya vakti var mı? İşte tam da bu yüzden, gerçekten yorgun hissetmeyen iş kıyafetleri için bir sürü yorum aldık.

Bize güvenin, aşağıdaki ilhamı herkesten daha çok kullanabiliriz. Sürekli aynı kot pantolonu ve blazer ceketi giydikten sonra, bazen dışarı çıkıp yepyeni bir gardırop almaktan bir gün uzaktaymışız gibi geliyor. Yani, ofise geri döndüğünüzde ve havalı iş kıyafetlerini bir araya getirmekte biraz paslanmış hissediyorsanız, doğru yere geldiniz. Instagram’dan yalnızca ofis dostu değil, aynı zamanda modaya uygun ve giyilebilir olan 12 çok yönlü iş kıyafeti fikirlerini bir araya getirdik. Kendinizi Pazartesi’den Cuma’ya kadar onları yeniden yaratırken bulabilirsiniz.

“Zahmetsizce şık ve rahat, tek renkli görünüm kusursuz bir üniformadır”

İş kıyafet kombinleri

İş kıyafet kombinleri yapmak bazen gerçekten karın ağrıtıcı bir şekilde zor olabiliyor. Hele ki her gün ofise giden biri iseniz haftanın 5 veya 6 günü için iş kıyafet kombinleri çıkartmaya çalışıyorsunuz demektir. Ancak size uzun süre yetebilecek bazı kombin önerileri ile geldik.

En iyi gündelik iş kıyafetini nasıl oluşturacağınıza, en iyi iş kıyafet kombinlerini nasıl alacağınıza, A kesim etekleri nasıl eşleştireceğinize veya yeni şık inci kolyeyi nasıl takacağınıza dair ipuçlarına ihtiyacınız olsun, bu şık blogcular size yardımcı olabilir. Artı, en iyi yanı: Renkli ve cesurdan zamansız klasiklere kadar çok çeşitli işler (veya ilgi alanları), vücut tipleri ve stilleri ile gelirler.

Hadi birkaç kombin konuşalım, iş kıyafeti fikirlerinin sıkıcı olması gerektiğini kim söyledi? Eğlenceli bir baskıya sahip özel bir pantolon giyerek kişiliğinizi iş görünümünüze enjekte edebilirsiniz. Bu, basit bir atlet ve blazer, trençkot veya hırka ile bir arada görünebilir ve takım toplantıları için topuklu ayakkabılar veya gündelik Cuma günleri için spor ayakkabılarla giyilebilir – seçenekler gerçekten size kalmış.

Ofise takım elbise giymek bariz, hatta modası geçmiş görünebilir , ancak takım elbise fikriyle yaratıcı olduğunuzda değil. Koyu, zengin renkler veya desenler seçmek (sadece siyah yerine) veya gri), özel bir ceketin altına bir polo veya balıkçı yaka giymek gibi büyük bir fark yaratır. Güzel bir silüet oluşturmak için pantolonu modern, yapılandırılmış bir blazerle kombinleyin, ardından görünümü bir çift sivri uçlu düz ayakkabıyla tamamlayın.

En sevdiğiniz pamuklu gömleğinizi giydirmekten iş görüşmeleri için bir yer aramaya kadar bu blogcular sonsuz ilham veriyor. 12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri okuyun ve keşfedin.

Blazer, Üst, Pantolon

Bir büyük boy ceket ve klasik bir beyaz bluz veya tişört kolay işyerinde içine geçiş geri yapacak basit ve sofistike klasikleri var. Cesur tasarımlar veya renkler için gitmek korkmayın gardırobunuzu renklendirmek ve işten geceye kadar gidecek parçalara sahip olmak için.

12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri
12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri
 • TRENDYOLMİLLA Siyah Crop Bluz TWOSS21BZ0236
 • TRENDYOLMİLLA Siyah Cigarette Pantolon TWOSS19ST0038
 • TRENDYOLMİLLA Kahverengi Astar Detaylı Ceket TWOAW20CE0316

Midi Elbise ve Bot

Ofiste sizi mevsimler boyunca görebilecek bir kıyafet formülü olsaydı, midi elbise ve bot  kombinasyonu olurdu. Bir dizi baskı ve renkte mevcut çok sayıda stil ile, en sevdiğiniz midi elbiseleri konfor ve stil arasında denge sağlayan ayakkabılarla giymekten asla bıkmayacaksınız.

12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri
12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri
 • Elvinin Tarzı Luna Croco ( Kahve ) 9601354195
 • WoolnClyde Kadın Siyah Kürklü Oversize Uzun Suni Deri Ceket WCKÜRK1
 • Nottis by Trendyol Siyah Kare Yaka Midi Örme Elbise TWOAW22EL2281 

Trençkot, Gömlek, Pantolon

Bu iş kıyafeti fikri, neredeyse tüm temel unsurları tek bir kıyafette toplayarak, güncellemeyi ve işleri değiştirmeyi kolaylaştırır. Cesur, büyük boy bir siperle, bir çift özel pantolonun içine sıkıştırılmış klasik bir gömleği deneyin, ardından zamana meydan okuyan ve çalışma haftası boyunca sizi kolaylıkla gören bir görünüm için klasik bir pompa ile kıyafeti tamamlayın.

12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri
12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri
 • VATKALI Deri Pantolon Siyah VTK20-PNT01041
 • TRENDYOLMİLLA X Sagaza Studio Siyah Büzgü Detaylı Poplin Gömlek TPRAW22GO1191
 • Juste Studio Siyah Rugan Deri Trençkot JST2021146

Tulum ve Topuklu Ayakkabı

Açık konuşalım: Düşünmek için zamanınızın olmadığı (giysilerinizi planlamayı bırakın) günler vardır ve bu anlar için en iyi çözümlerden biri tulumdur. Parça etkili, akıllı ve bir kemerle dikilebilir veya bir çift topuklu ya da düz ayakkabıyla giyilebilir – gösterişli bir giyinme elde etmek için minimum çaba.

12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri
12 çok yönlü iş kıyafeti fikirleri
 • Bayar Gold 14 Ayar Altın Bombeli Kalp Kolye KLYBOMBEKLP
 • Bershka Parlak Topuklu Ayakkabı 11304960
 • TRENDYOLMİLLA Haki Cep Detaylı Suni Deri Tulum TWOAW22TU0132
scroll to top