Close

Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise

Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise

Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise

Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise hangileridir ? Elbise giymeyi tercih eden pek çok kadın bulunuyor. Tek parça giyim ürünleri arasında en çok tercih edilen parçaların başında elbiseler geliyor. Son zamanlarda en çok tercih edilen seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise oluyor. Her ne kadar deri ürünleri giymeye karşı ön yargılı bulunanlar olsa da bu alanda yapılan kaliteli işler pek çok kişiyi deri ürünleri giymeye davet ediyor. Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise tercih eden pek çok kişi bulunuyor. Bu denli fazla talebin olması deri elbise modellerinin çeşitlenmesine olanak sağlıyor. 

Deri elbise tercih etmek isteyen pek çok kişi bunu nasıl kombinleyeceğini bilemiyor. Aslında birkaç detay dışında deri elbiseyi kombin etmek son derece kolay oluyor. Bu maddelerde bulunan Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise modellerinin her biri oldukça fazla tercih ediliyor. Deri elbiselerin her ne kadar bütünü deriden oluşsa da bazı modelleri bazı kısımları kumaştan oluşabiliyor. Deri elbise modellerini birçok şekilde kombinleyip kullanabilmeniz mümkün oluyor.

 • Deri Elbise Modellerinde Takı Tercihi

Giyim konusunda kombin yaparken en çok dikkate alınması gereken şeylerin başında takı seçimi geliyor. Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise modellerinde takı kullanımı oldukça sınırlı gibi görünse de aslında bu modeller için oldukça kullanışlı takılar bulunuyor. Deri elbiseleriniz için en doğru takı modelleri metal içerikli ve gösterişli olmayan takılar oluyor.

Takı seçimi yaparken iri ve gösterişli takılar yerine sade ve şık takıları tercih etmeniz daha uyumlu bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor. Deri elbise modelleri oldukça çeşitli olsa da bu elbise modellerinin ana malzemesi deri olduğu için tek bir takıyı tüm deri elbise modellerinde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Her ne kadar deri elbisede takı kombini yapmak oldukça zor gibi görünse de aslında son derece kolay oluyor.

 • Deri Elbiselerde Desen Olur Mu?

Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise modellerinin daha çok sade olduğu hemen hemen herkes tarafından biliniyor. Ancak deri elbiselerde de az da olsa desen ve motif bulunuyor. Deri elbiselerde en çok kullanılan desen daha çok belli belirsiz oluyor. Deri elbisede desen seçiminde daha çok doğadan desenler tercih ediliyor.

 • Deri Elbise Nedir?

Deri elbise denilince ilk olarak akla hayvan derileri kullanılarak yapılan deriler gelse de aslında günümüzde giyim teknolojilerinde bu tarz deriler kullanılmıyor. Hayvansal içerik barındırmayan deri elbiseler günümüz şartlarında oldukça kolay bir şekilde üretiliyor. Deri elbiselerin su ve leke tutmayan bir kumaşa sahip olması pek çok kişinin bu elbise modellerini seçmesini sağlıyor.

Deri elbisenin tamamında veya büyük bir kısmında deri ya da deri görünümlü kumaşlar kullanılıyor. Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbisenin onlarca farklı modeli olduğu için kolayca zevkinize uygun modeli seçip kombin yapabiliyorsunuz.

 • Deri Elbise Modelleri Nelerdir?

Elbiseler arasında hiç şüphe yok ki son zamanlarda en çok tercih edilen modeller arasında deriden yapılmış tasarımlarda bulunuyor. Aslında birçok deri elbise deri görünümlü olduğu için bu elbiselerinde birbirinden farklı modelleri bulunuyor.

En çok bilinen ve tercih edilen Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise modellerinden bazıları şunlardır:

 • Orta boy deri elbise
 • Uzun deri elbise
 • Kısa deri elbise
 • V yaka deri elbise
 • Straplez deri elbise
 • Metal detaylı deri elbise

Kadın deri elbise modelleri

Kadın deri elbise modelleri hangileri? Tabii ki her kıyafetin kendine özgü kuralları ve dikkat edilmesi gereken noktaları bulunur. Ancak deri giyimin bu dikkat edilmesi gerekenler başlığı noktasında diğer kıyafetlerden ayrıldığı kısım ’kesinlikle yapılmaması gerekenler’ olarak başkalaşır. Çünkü deri giyimde yapılmaması gerekenler bilindikten sonra geri kalanlar kişinin kendi tercihine ve tarzına bağlıdır.

Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise
Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise
 • manana butik Siyah Kuşaklı Içi Polarlı Deri Gömlek Elbise MNN6754167125
 • Moda Diyala Deri Kaplama Çıtçıtlı Elbise MNİ9
 • Gusto Yarım Kollu Deri Elbise – Siyah 22KG004324

Deri giyim tarzını benimsemiş veya hayatında deri giyimi kullanan insanların ilk kuralı her zaman giyilen parçalardan kaç tanesinin deri olacağına karar vermek olmalıdır. Deri oldukça ağır ve gösterişli bir kıyafet olduğu için ya tek parça ya da maksimum iki parçanızın deriden olması sizi her zaman daha şık gösterecektir. Peki kadın deri elbise modelleri hangileri? 

Kadın deri elbise modelleri giyimde tek bir parçanın deriden olup diğer parçaların farklı materyallerden oluşması her zaman ilk önerilen olsa da eğer üzerinizdeki iki parça da deriden oluşuyorsa bu parçaların gerek doku gerek görünüm ve gerek renk olarak bire bir aynı deriden oluşması gerekir. İki farklı deri görünümü kombin bütünlüğünüzü bozacağı gibi kötü bir görüntüye de sebep olacaktır.

Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise
Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise
 • Defacto Suni Deri Vatka Kollu Dokuma Elbise T1505AZ20WN
 • Defacto Balon Kollu Suni Deri Elbise T4477AZ20WN
 • TRENDYOLMİLLA Taş Petite Gömlek Elbise TWOAW22EL0904

Deri kıyafetler bol bir tarza göre tasarlanmış olsalar bile gün içerisinde yine de üzerinize yavaş yavaş oturmaya başlarlar. Bu yüzden de giyen kişinin hatlarını biraz ortaya çıkarabilir. Eğer gizlemek istediğiniz bir bölgeniz varsa deri giyim tercihlerinizde bu bölgede farklı bir materyal kullanarak diğer bölgelerinizde deriyi tercih edebilirsiniz.

Gideceğiniz yerin konseptine uygun deri seçmek de deri giyimin altın kurallarından biridir. Günlük kıyafetlerinizde tercih edeceğiniz deri kıyafetlerin mat olması kalabalık bir ortamda göze batmamanız ve aykırı durmamanız için büyük önem arz ederken gece dışarı çıkarken tercih edeceğiniz Kadın deri elbise modelleri parlak olması da istediğiniz ışıltıyı yakalamanızı sağlar.

Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise
Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise
 • Vip Siyah Suni Deri Elbise 10011006
 • TRENDYOLMİLLA Vizon Suni Deri Elbise TWOAW22EL1865
 • SEDA FİDAN Ka Balon Kol Kemerli Deri Elbise Mor STK1655

Deri başlı başına dikkat çekici bir parça olduğu için birlikte yapacağınız makyaja da dikkat etmeniz gerekiyor. Deriyi gündüz giyiminizde kullanırken koyu renklerin olmadığı, daha natürel bir makyaj tercih edebilir, akşam kullanırken ise rock tutkunu gibi bir etkiden uzak durmak için gözlerinizin alt kısmında kalem/liner kullanmadan, daha ışıltılı tonlara gitmeyi tercih edebilirsiniz.

 • Deri Elbise Modellerinde Renk Çeşitleri

Kadın deri elbise modelleri denilince ilk akla gelen renk siyah oluyor. Ancak günümüzde birçok Kadın deri elbise modelleri de farklı renklerde tercih ediliyor. Deri elbise modellerinde günümüzde en çok tercih edilen renkler arasında krem ve sütlü kahve renkleri de bulunuyor. Bu renkler deri elbiselerde en çok tercih edilenlerden olsa da tüm renklerde Kadın deri elbise modellerini rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise
Seksi hissetmenizi sağlayan 12 deri elbise
 • Nocturne Dik Yaka Suni Deri Elbise N22K-2528-0015
 • BEZKO Avemod Mint Yeşil Deri Elbise AV 1066
 • BEZKO Avemod Bordo Deri Elbise AV 1066
scroll to top