Close

En iyi 6 dipliner

En iyi 6 dipliner

En iyi 6 dipliner

En iyi 6 dipliner hangisi? görünümünüze ciddi bir tanım katabilir, ancak son derece konsantre pigmentler ve en sabit eliniz olmasa bile uygulaması kolay bir uç içeren bir formül istiyorsunuz. Burada en çok test edilen, en yüksek puan alan, editörler tarafından sevilen bir düzine seçki topladık.

Dipliner, tıpkı klasik eyeliner gibi kirpik diplerine uygulanan bir üründür. Etkileyici bir görünüm ve daha belirgin kirpiklere sahip olmak için günlük göz makyajınıza dipliner eklemelisiniz. Genellikle sıvı ürünlerden oluşan diplinerler uygulama açısından oldukça pratiktir.

Eyeliner uygulamasına yeni başladıysanız diplinerın keskin ve sivri ucu işinizi kolaylaştıracak ve saniyeler içinde istediğiniz mükemmel çizgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Genellikle kirpik diplerine uygulama için uygun olsa da göz çevresine ince bir çizgi çekmek istiyorsanız da kullanabilirsiniz.

En iyi 6 dipliner hangisi? Dipliner ne demek, tam olarak nasıl bir makyaj malzemesi diye düşünüyor ve bu pratik ürünün nasıl kullanılacağını merak ediyorsan, bizimle gel ve tüm sorularının yanıtlarına ulaş!

Dipliner, birçok kişiyi şaşırtan inanılmaz derecede popüler bir görünümdür – ancak işin gerçeği şu ki, ustalaşması şaşırtıcı derecede kolaydır. Ancak bu mükemmel kedi hareketini mükemmelleştirmeye başlamadan önce, ilk adım (ve diğer her şeyi çok daha basit hale getiren adım), özel göz şeklinizi anlamaktır. En iyi 6 dipliner hangisi? Tüm yazı boyunca görebilirsiniz!

Küçük gözler için:

Basit bir makyaj numarası var: çift kanat çizerek gözlerinizi genişletin. Üst kirpik çizginiz boyunca astar çizin, ardından dışa doğru küçük bir fiske yapın. Bunu alt kirpik çizgisine yansıtın, ancak astarı gözünüzün ortasından daha fazla uygulamadığınızdan emin olun, aksi takdirde daha da yakın gözler görünümü verirsiniz. Onları gerçekten patlatmak için iki kanat arasına bir kapatıcı dokunuşu uygulayın.

Aşağı dönük gözler için:

Gözlerinizin köşeleri elmacık kemiklerinize doğru eğimliyse, aşağı dönük gözleriniz var demektir. Aşağı dönük gözler için eyelinerınızı iç köşeden dış köşeye ince bir çizgi halinde sürmenizi önerilir. Kaşınızın dış köşesini kılavuz olarak kullanarak kanadınızı kırışıklığa doğru uzatın (daha fazla uzatmayın!).

Yuvarlak gözler için:

İrisinizin etrafını görebiliyorsanız (altta veya üstte), yuvarlak gözlere sahipsiniz. Yuvarlak gözler için Dış köşeden açılı bir fırça ve krem ​​göz farı veya astar kullanarak başlamanızı ve ardından gözün dış köşesine doğru aşağı doğru bir açıyla çekmenizi önerilir. Astarı içe doğru uygulayın, dümdüz ileriye baktığınızda gözbebeğinizin olduğu göz kapağınızın ortasında durun.

Badem gözler için:

Gözleriniz oval, köşeleri dar ise muhtemelen badem şeklinde gözlere sahipsinizdir. Badem gözler için göz kapağı alanınızdan yararlanmanızı önerilir. Göz kaleminizi iç köşeden kirpik çizgisine kadar çekin, ardından kırışıklığınızın başladığı uçta durarak dışarı doğru itin.

En iyi 6 dipliner
En iyi 6 dipliner – En iyi 6 dipliner

Dipliner nedir?

Dipliner nedir? Dipliner’ın ne işe yaradığı sizin için bir muamma olabilir ve hatta eyeliner’dan farkının ne olduğunu düşünebilirsiniz. Görünür bir fark olmamasına rağmen; Bu yazıda dipliner nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır ve eyeliner ile aralarındaki fark tek tek anlatılır. Dipliner nedir?

Dipliner, kirpiklerin altını vurgulamak için kullanılan bir makyaj ürünüdür. Uygulama kolaylığı sağlayan keskin keçe uçlu Dipliner genel olarak sıvı ürünlerdir. Dipliner ile gözlerinizi daha çekici hale getirmek daha kolaydır.

Dipliner nedir? Dipliner uygularken dikkat etmeniz gereken tek şey göz şeklinizdir. Göz şekline göre eyeliner uygulama taktiklerini öğrendikten sonra. İnanın gerisi son derece kolay. Çok daha opak bir sonuç elde etmek için diplinerinizi sallayarak başlayın. Ardından göz yaylarından tek seferde veya parça parça çizgiler çizerek birleştirebilirsiniz, bu kadar basit!

Gözleriniz badem şeklindeyse, gözünüzün dışına küçük bir kuyruk yapabilirsiniz. Gözleriniz genişse, gözyaşı oluğunun iç kısmından başlayabilirsiniz. Yakın gözleriniz olsa bile, daha uzaktan başlayarak bu görüşü dengeleyebilirsiniz.

Dipliner Ve Eyeliner Arasındaki Fark Nedir?

Dipliner, aynı klasik veya renkli eyeliner gibi göz makyajında kirpik diplerini belirginleştirmek için kullanılan bir makyaj malzemesi. Dipliner ile likit eyeliner arasında uygulama şekli açısından fark olmamasına rağmen keskin keçeli ucu sayesinde Dipliner’ın uygulaması çok daha kolaydır.

Kirpik diplerini belirginleştirmek için kullanılan dipliner, klasik veya renkli eyeliner, göz makyajı ürünü. Dipliner genellikle sıvı ürünler haline gelir ve keskin bir keçe uca sahiptir, bu nedenle uygulama kolaylığı sağlar. Keskin ve sivri uç en acemi olanlara bile kolaylık sağladığı için popüler makyaj malzemeleri arasında yer alıyor ancak dipliner ile eyeliner arasında çok büyük bir fark yok.

Dipliner özellikle eyeliner alanında yeni başlayanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kirpiklerinizi kuyruklu eyeliner çekmek yerine daha belirgin hale getirmek istiyorsanız dipliner kullanabilirsiniz. Ayrıca dipliner ile kuyruklu eyeliner çekebilirsiniz, bu da keskin ucuyla çalışmayı oldukça kolaylaştırır.

 

En iyi 6 dipliner
En iyi 6 dipliner – En iyi 6 dipliner
scroll to top